Results for Spektrum Odder Swim Cup 2018
Below are all results from the competition shown by session.
Competition session
Resultat Løb 3 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | Spektrum Odder Swim Cup 2018 | Udskriftsdato | 17 marts 2018 | |||
Stævne by | Odder | Udskriftstidspunkt | 18:34 | |||
Arrangør | Odder svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 16 marts 2018 |
Løb 3, 50m Butterfly Damer, Finaler Årg. 0-2003 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Camilla Angaard Nielsen | 2003 | Odder Svømmeklub | 30.33 | ||||||
2 | Therese Mardal | 2002 | Thisted Svømmeklub | 32.90 | ||||||
3 | Stinne Holst Gregersen | 2003 | Horsens Svømmeklub | 33.19 | ||||||
4 | Mira Emilie Schmidt | 2003 | Haderslev Svømme Klub | 33.63 | ||||||
5 | Signe Frits Nielsen | 2002 | Haderslev Svømme Klub | 33.82 | ||||||
6 | Nadia Burholt | 2002 | Svømmeklubben Søhesten | 33.92 | ||||||
Løb 3, 50m Butterfly Damer, Finaler Årg. 2004-2005 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Nele Schulze | 2004 | Haderslev Svømme Klub | 29.86 | ||||||
2 | Anna Munk Fuglsang | 2005 | Svømmeklubben S 68 | 31.03 | ||||||
3 | Emma Kutsko Jensen | 2004 | Aalborg Svømmeklub | 32.22 | ||||||
4 | Laura Rønn Danielsen | 2004 | Aalborg Svømmeklub | 32.29 | ||||||
5 | Ane Kirstine Granild | 2004 | Agfs Svømmeafdeling | 32.46 | ||||||
6 | Louise Lie Thisted | 2005 | Aalborg Svømmeklub | 33.00 | ||||||
Løb 3, 50m Butterfly Damer, Finaler Årg. 2006-2007 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Lucia Ruiz Gadegaard | 2006 | Agfs Svømmeafdeling | 34.51 | ||||||
2 | Caroline Lærke Hyltoft | 2006 | Aalborg Svømmeklub | 34.78 | ||||||
3 | Sarah Froberg Pedersen | 2006 | Silkeborg Svømmeklub | 35.17 | ||||||
4 | Trine Lundø Michaelsen | 2006 | Silkeborg Svømmeklub | 35.90 | ||||||
5 | Signe Holst Jacobsen | 2007 | Bjerre Herreds Svømmeklub | 36.71 | ||||||
6 | Line Gjelstrup | 2006 | Aalborg Svømmeklub | 38.92 | ||||||
Løb 3, 50m Butterfly Damer, Finaler Årg. 2008-2018 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Freja Jørgensen | 2008 | Thisted Svømmeklub | 49.19 | ||||||
2 | Kirstine Sabroe Sørensen | 2008 | Horsens Svømmeklub | 50.12 | ||||||
3 | Karoline Sander Andersen | 2009 | Thisted Svømmeklub | 52.32 | ||||||
- | Frida Hinge | 2008 | Silkeborg Svømmeklub | DSQ | 1 hånd i afslut 50m | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 17 marts 2018 |
Licens til Odder IGF | Udskriftstidspunkt | 18:34 |