Resultat för Lappi-Uinnit 2018
Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Lappi-uinnit 2018 |
|
Tulostuspäivämäärä |
28 huhtikuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Kemi |
|
Tulostusaika |
12:54 |
|
|
Järjestäjä |
Kemin Uimaseura ja Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
28 huhtikuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 12, 800m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 15 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
100m |
200m |
300m |
400m |
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
500m |
600m |
700m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Riina Niemi |
2005 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
1:09.37 |
2:26.85 |
3:44.26 |
5:02.27 |
10:04.83 |
|
|
|
|
|
|
6:18.78 |
7:35.15 |
8:51.55 |
|
|
|
2 |
Julia Tuura |
2004 |
Riihimäen Uimaseura |
|
1:12.28 |
2:30.98 |
3:50.56 |
5:08.82 |
10:20.68 |
|
|
|
|
|
|
6:28.54 |
7:47.40 |
9:05.28 |
|
|
|
3 |
Sini Lassila |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
1:11.41 |
2:30.17 |
3:48.89 |
5:08.47 |
10:24.17 |
|
|
|
|
|
|
6:29.28 |
7:48.54 |
9:08.94 |
|
|
|
4 |
Miina Torvikoski |
2006 |
Kemin Uimaseura |
|
1:13.48 |
2:32.24 |
3:52.17 |
5:12.70 |
10:30.88 |
|
|
|
|
|
|
6:33.42 |
7:53.54 |
9:14.05 |
|
|
|
5 |
Maiju Huttunen |
2005 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
1:18.13 |
2:41.91 |
4:04.45 |
5:28.29 |
10:53.90 |
|
|
|
|
|
|
6:50.87 |
8:14.33 |
9:37.45 |
|
|
|
6 |
Maria Kaarlejärvi |
2004 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
1:17.30 |
2:40.70 |
4:03.30 |
5:27.25 |
11:02.79 |
|
|
|
|
|
|
6:51.79 |
8:17.42 |
9:41.90 |
|
|
|
7 |
Sani Nätynki |
2005 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
1:20.23 |
2:46.82 |
4:11.57 |
5:36.36 |
11:16.21 |
|
|
|
|
|
|
7:02.52 |
8:27.34 |
9:52.09 |
|
|
|
8 |
Julia Minttu-Maria Tiensuu |
2005 |
Kemin Uimaseura |
|
1:18.63 |
2:45.44 |
4:11.85 |
5:38.15 |
11:23.70 |
|
|
|
|
|
|
7:05.65 |
8:33.15 |
10:02.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 12, 800m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 16 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
100m |
200m |
300m |
400m |
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
500m |
600m |
700m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Maria Chernyatina |
2002 |
Karelia |
|
1:08.15 |
2:21.54 |
3:36.11 |
4:51.48 |
9:56.16 |
|
|
|
|
|
|
6:07.91 |
7:24.19 |
8:40.91 |
|
|
|
2 |
Elisa Vakkuri |
2002 |
Kemin Uimaseura |
|
1:12.82 |
2:31.16 |
3:49.54 |
5:07.47 |
10:17.82 |
|
|
|
|
|
|
6:25.70 |
7:43.46 |
9:01.31 |
|
|
|
3 |
Emma Pajuluoma |
2001 |
Oulun Lohet |
|
1:10.69 |
2:28.71 |
3:49.27 |
5:09.75 |
10:23.22 |
|
|
|
|
|
|
6:30.61 |
7:49.17 |
9:08.13 |
|
|
|
4 |
Sofia Saukko |
2001 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
1:11.02 |
2:31.37 |
3:54.71 |
5:19.32 |
10:53.42 |
|
|
|
|
|
|
6:43.96 |
8:08.21 |
9:31.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
28 huhtikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Kemin Uimaseura |
Tulostusaika |
12:54 |
|