Resultater for Holbæk Youth Festival 2018
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Resultat Løb 13 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | Holbæk Youth Festival 2018 | Udskriftsdato | 11 maj 2018 | |||
Stævne by | Holbæk | Udskriftstidspunkt | 17:40 | |||
Arrangør | Holbæk Svømme Klub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 10 maj 2018 |
Løb 13, 50m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2004-2005 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Rebecca Maria Bagger | 2005 | Helsingør Svømmeklub | 36.89 | ||||||
2 | Simone Hoppe | 2004 | Holbæk Svømme Klub | 37.72 | ||||||
3 | Elida Thornsen | 2005 | SVØM Korsør | 37.75 | ||||||
4 | Anna Mundt Karup | 2005 | Holbæk Svømme Klub | 38.40 | ||||||
5 | Isabella Hejlesen | 2004 | SVØM Korsør | 39.33 | ||||||
6 | Josephine Nørmark Larsen | 2004 | SVØM Korsør | 43.48 | ||||||
Løb 13, 50m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2006-2006 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Ida Skov Kragh | 2006 | A6 | 32.73 | ||||||
2 | Julie Brix Østergaard | 2006 | Køge Svømmeklub | 34.04 | ||||||
3 | Mille Frydendahl | 2006 | A6 | 34.64 | ||||||
4 | Rikke Therp | 2006 | Vest-Brøndby | 38.17 | ||||||
5 | Anna Dietrichsen | 2006 | A6 | 38.44 | ||||||
6 | Marie Nissov-Johansen | 2006 | Vest-Brøndby | 38.80 | ||||||
Løb 13, 50m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2007-2007 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Maya Amstrup Riis | 2007 | Vest-Brøndby | 38.77 | ||||||
2 | Kattja Daniella Aggersbøl | 2007 | A6 | 38.79 | ||||||
3 | Mathilde Pedersen | 2007 | Køge Svømmeklub | 39.13 | ||||||
4 | Line L. Antvorskov | 2007 | A6 | 39.93 | ||||||
5 | Marie Strandquist | 2007 | Albertslund IF | 41.62 | ||||||
6 | Agnes Højsteen | 2007 | Vest-Brøndby | 42.04 | ||||||
Løb 13, 50m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2008-2008 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Lucca Frydendahl | 2008 | A6 | 40.71 | ||||||
2 | Selma Ganci Frederiksen | 2008 | Næstved IF | 44.46 | ||||||
3 | Amelia Eriksen | 2008 | Helsingør Svømmeklub | 45.78 | ||||||
4 | Silje Rasmussen | 2008 | A6 | 45.92 | ||||||
5 | Mille Frydenlund Hansen | 2008 | A6 | 46.34 | ||||||
6 | Vica Lucia Axen | 2008 | Køge Svømmeklub | 48.31 | ||||||
Løb 13, 50m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2009-2018 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Augusta Bollmann | 2009 | Køge Svømmeklub | 47.00 | ||||||
2 | Esther Bang Laursen | 2009 | Vest-Brøndby | 50.00 | ||||||
3 | Mille Therp | 2009 | Vest-Brøndby | 51.88 | ||||||
4 | Melissa Larsen | 2009 | A6 | 53.24 | ||||||
5 | Thea Fritz Larson | 2009 | Albertslund IF | 54.70 | ||||||
6 | Caja Basler Abildgaard | 2009 | A6 | 55.22 | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 maj 2018 |
Licens til Holbæk Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 17:40 |