Resultater for Tampereen Avoimet Mestaruusuinnit
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Avoimet Mestaruusuinnit 2018 |
|
Tulostuspäivämäärä |
05 toukokuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
19:56 |
|
|
Järjestäjä |
Tampereen Uinnin Tuki ry |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
05 toukokuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 100m RU/BR M,P/B-16,14, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
|
Laji 9, 100m RU/BR M,P/B-16,14, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Ronny Brännkärr |
2002 |
|
619 |
31.51 |
|
|
|
1:07.02 |
|
|
Kemin Työväen Uimarit |
1:06.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Jami Ihalainen |
2003 |
|
562 |
33.11 |
|
|
|
1:09.20 |
|
|
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
1:09.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Oskari Aalto |
2002 |
|
503 |
33.54 |
|
|
|
1:11.81 |
|
|
Cetus Espoo |
1:08.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Robin Söderholm |
2002 |
|
498 |
34.01 |
|
|
|
1:12.05 |
|
|
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
1:14.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Kirill Helsing |
2002 |
|
454 |
34.07 |
|
|
|
1:14.30 |
|
|
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
1:13.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Tatu Hapuoja |
2003 |
|
443 |
35.95 |
|
|
|
1:14.93 |
|
|
Uinti Tampere |
1:12.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Julius Nyberg |
2002 |
|
430 |
34.90 |
|
|
|
1:15.68 |
|
|
Kampuksen Plaani |
1:15.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Petr Pankratov |
2002 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
TaTu Tampere |
1:10.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.4 Eriaikaisia jalkaliikkeitä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 100m RU/BR M,P/B-16,14, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Teemu Vuorela |
1994 |
|
773 |
29.43 |
|
|
|
1:02.24 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
1:02.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Fjodors Mjasojedovs |
1994 |
|
675 |
30.32 |
|
|
|
1:05.11 |
|
|
Bjss Ridzene Dsn |
1:04.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Werneri Koskinen |
1998 |
|
675 |
29.79 |
|
|
|
1:05.11 |
|
|
Uinti Tampere |
1:04.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Ossi Oksa |
1988 |
|
672 |
29.80 |
|
|
|
1:05.21 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
1:03.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Erik Nurmi |
2001 |
|
668 |
30.90 |
|
|
|
1:05.33 |
|
|
Vanders |
1:06.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Lassi Ohtonen |
1992 |
|
595 |
31.39 |
|
|
|
1:07.91 |
|
|
Cetus Espoo |
1:04.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Deniss Boka |
200 |
|
560 |
32.31 |
|
|
|
1:09.27 |
|
|
Bjss Ridzene Dsn |
1:09.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Lauri Elomaa |
2000 |
|
526 |
32.62 |
|
|
|
1:10.75 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
1:07.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
05 toukokuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
19:56 |
|