Tulokset Laviaarit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 38 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 38 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Laviaarit |
|
Tulostuspäivämäärä |
13 toukokuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
12:30 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
12 toukokuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 38, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Rebekka Luoto |
2003 |
Raision Urheilijat |
|
32.82 |
1:12.84 |
1:54.02 |
|
2:28.40 |
|
2 |
Helena Heinlo |
2003 |
Ujumise spordiklubi |
|
31.48 |
1:10.53 |
1:55.26 |
|
2:30.64 |
|
3 |
Aida Pasma |
2003 |
Riihimäen Uimaseura |
|
33.54 |
1:15.80 |
1:59.67 |
|
2:37.27 |
|
4 |
Siiri Reiniluoto |
2003 |
Helsingfors Simsällskap |
|
32.35 |
1:15.38 |
2:01.38 |
|
2:37.98 |
|
5 |
Milla-lotta Tapanainen |
2003 |
Cetus Espoo |
|
36.30 |
1:17.71 |
2:02.06 |
|
2:38.36 |
|
6 |
Róza Nagy |
2003 |
Cetus Espoo |
|
32.94 |
1:16.36 |
2:01.90 |
|
2:38.93 |
|
7 |
Wilma Långström |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
|
33.63 |
1:16.42 |
2:03.94 |
|
2:40.04 |
|
8 |
Milla Hyttinen |
2003 |
Helsingfors Simsällskap |
|
36.43 |
1:18.43 |
2:06.02 |
|
2:42.15 |
|
9 |
Hanne Grete Hanvere |
2003 |
Briis |
|
35.47 |
1:17.28 |
2:05.80 |
|
2:42.53 |
|
10 |
Nanna Sinerkari |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
|
35.53 |
1:18.89 |
2:06.82 |
|
2:44.31 |
|
11 |
Sofia Långström |
2003 |
Cetus Espoo |
|
35.37 |
1:21.01 |
2:07.31 |
|
2:45.12 |
|
12 |
Kirke Palu |
2004 |
Ujumise spordiklubi |
|
36.45 |
1:19.99 |
2:08.94 |
|
2:45.34 |
|
13 |
Iisa Karpela |
2004 |
Cetus Espoo |
|
36.00 |
1:17.83 |
2:09.17 |
|
2:45.79 |
|
14 |
Iiris Jämsä |
2004 |
Mikkelin Uimaseura |
|
34.91 |
1:20.61 |
2:08.56 |
|
2:46.66 |
|
15 |
Iida Herrala |
2004 |
Simmis Wanda |
|
36.23 |
1:20.50 |
2:08.23 |
|
2:47.73 |
|
16 |
Ciara Wacklin |
2004 |
Cetus Espoo |
|
37.58 |
1:20.46 |
2:11.31 |
|
2:48.29 |
|
17 |
Ronja Hellberg |
2003 |
Riihimäen Uimaseura |
|
36.19 |
1:18.09 |
2:10.03 |
|
2:48.57 |
|
18 |
Aada Taiponen |
2004 |
Riihimäen Uimaseura |
|
38.31 |
1:27.90 |
2:13.70 |
|
2:55.02 |
|
19 |
Emma Loponen |
2003 |
Simmis Wanda |
|
37.62 |
1:25.11 |
2:16.92 |
|
2:55.78 |
|
20 |
Janna Salminen |
2003 |
Lahden Uimaseura |
|
38.64 |
1:24.15 |
2:18.04 |
|
2:57.33 |
|
21 |
Erica Tomperi |
2004 |
Nokian Pyry |
|
39.26 |
1:26.64 |
2:18.33 |
|
2:57.70 |
|
22 |
Linda Ilonen |
2004 |
Cetus Espoo |
|
42.88 |
1:29.05 |
2:21.29 |
|
3:00.19 |
|
23 |
Delia Helena Aho |
2003 |
Cetus Espoo |
|
39.70 |
1:26.91 |
2:21.57 |
|
3:01.55 |
|
24 |
Diana Valero De La Iglesia |
2004 |
Cetus Espoo |
|
39.53 |
1:26.98 |
2:22.67 |
|
3:02.72 |
|
25 |
Cinja Åvist |
2003 |
Hyvinkään Uimaseura |
|
38.55 |
1:30.91 |
2:24.00 |
|
3:05.75 |
|
26 |
Edit Kull |
2003 |
Cetus Espoo |
|
41.79 |
1:29.05 |
2:22.75 |
|
3:07.18 |
|
27 |
Linnea Alakörkkö |
2004 |
Cetus Espoo |
|
39.66 |
1:28.35 |
2:26.35 |
|
3:07.25 |
|
28 |
Jasmine Errehani |
2004 |
Simmis Wanda |
|
42.52 |
1:33.88 |
2:28.66 |
|
3:10.94 |
|
29 |
Maisa Brusila |
2004 |
Cetus Espoo |
|
42.61 |
1:33.18 |
2:31.25 |
|
3:14.92 |
|
30 |
Oona Kupari |
2004 |
Octopus Lohja |
|
45.70 |
1:33.05 |
2:37.00 |
|
3:20.04 |
|
31 |
Kiira Tulkki |
2003 |
Haminan Uimaseura |
|
47.13 |
1:44.48 |
2:38.45 |
|
3:22.03 |
|
32 |
Aava Merikanto |
2004 |
Simmis Wanda |
|
43.49 |
1:38.75 |
2:45.16 |
|
3:34.22 |
|
- |
Helmiina Toivonen |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
DNS |
|
- |
Julia Tuura |
2004 |
Riihimäen Uimaseura |
|
|
|
|
|
DNS |
|
- |
Mandi Lindroos |
2004 |
Simmis Wanda |
|
|
|
|
|
DNS |
|
- |
Iida Savulahti |
2004 |
Riihimäen Uimaseura |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 7.4 Eriaikaisia jalkaliikkeitä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 38, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 16 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Melissa Priidel |
2002 |
Briis |
|
30.89 |
1:09.38 |
1:52.47 |
|
2:25.70 |
|
2 |
Sohvi Nenonen |
1999 |
Cetus Espoo |
|
31.17 |
1:10.17 |
1:52.36 |
|
2:26.36 |
|
3 |
Vilma Oura |
2001 |
Helsingfors Simsällskap |
|
31.20 |
1:06.73 |
1:54.81 |
|
2:29.24 |
|
4 |
Lyydia Kalenius |
2000 |
Cetus Espoo |
|
32.08 |
1:12.15 |
1:56.66 |
|
2:29.36 |
|
5 |
Oona Laakso |
2002 |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
31.25 |
1:11.95 |
1:58.21 |
|
2:33.14 |
|
6 |
Sofia Lehtinen |
2000 |
Cetus Espoo |
|
34.80 |
1:14.92 |
1:58.43 |
|
2:34.21 |
|
7 |
Ksenia Egorova |
2000 |
ORCA Helsinki |
|
33.88 |
1:14.96 |
1:58.45 |
|
2:34.70 |
|
8 |
Jenni Kukkonen |
1999 |
Helsingfors Simsällskap |
|
33.06 |
1:14.52 |
2:00.35 |
|
2:35.59 |
|
9 |
Mirka Mettinen |
2002 |
Cetus Espoo |
|
32.78 |
1:14.89 |
1:58.99 |
|
2:36.49 |
|
10 |
Kiira Mauranen |
1999 |
Helsingfors Simsällskap |
|
32.41 |
1:14.11 |
2:02.40 |
|
2:40.25 |
|
11 |
Laura Andla |
2001 |
Briis |
|
34.68 |
1:15.60 |
2:04.62 |
|
2:41.40 |
|
12 |
Mikaela Kulmala |
2001 |
Riihimäen Uimaseura |
|
34.48 |
1:16.57 |
2:04.66 |
|
2:41.50 |
|
13 |
Jenny Nieminen |
2001 |
Hyvinkään Uimaseura |
|
34.82 |
1:17.73 |
2:05.55 |
|
2:44.24 |
|
14 |
Kirke Penter |
2001 |
Kalevi Ujumiskool |
|
36.29 |
1:19.97 |
2:06.09 |
|
2:45.69 |
|
15 |
Tuisku Grundström |
2002 |
Vanders |
|
37.31 |
1:22.16 |
2:08.09 |
|
2:49.69 |
|
16 |
Aino Lehtinen |
2001 |
Cetus Espoo |
|
38.23 |
1:24.01 |
2:14.15 |
|
2:52.65 |
|
17 |
Cami Wacklin |
2002 |
Cetus Espoo |
|
37.18 |
1:23.04 |
2:16.70 |
|
2:58.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
13 toukokuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
12:30 |
|