Tulokset Laviaarit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso 1
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | Laviaarit | Tulostuspäivämäärä | 12 toukokuu 2018 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 11:02 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 12 toukokuu 2018 |
Laji 6, 100m Perhosuinti Tytöt, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Jenni Korkeamäki | 2007 | Cetus Espoo | 37.85 | 1:21.04 | |||||
2 | Iida Tawast | 2007 | Simmis Grani | 42.76 | 1:32.92 | |||||
3 | Anja Miao | 2007 | Cetus Espoo | 43.44 | 1:41.14 | |||||
4 | Veera Mustonen | 2008 | Riihimäen Uimaseura | 51.41 | 1:54.91 | |||||
- | Anna Salo | 2007 | Cetus Espoo | DSQ | ||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Laji 6, 100m Perhosuinti Tytöt, Loppukilpailut 12 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Louna Kasvio | 2006 | Cetus Espoo | 33.82 | 1:12.87 | |||||
2 | Tinka Tamminen | 2006 | Lahden Uimaseura | 36.92 | 1:19.38 | |||||
3 | Elli Lenkkeri | 2006 | Uinti Hyvinkää | 38.79 | 1:22.45 | |||||
4 | Wilma Sundt | 2006 | Cetus Espoo | 38.23 | 1:22.55 | |||||
5 | Meri-xenia Lignell | 2006 | Helsingfors Simsällskap | 39.96 | 1:28.06 | |||||
6 | Iisa-lotta Rantaniitty | 2006 | Cetus Espoo | 43.87 | 1:32.01 | |||||
7 | Helmi Räsänen | 2006 | Simmis Grani | 42.12 | 1:32.08 | |||||
8 | Lily Päivänen | 2006 | Helsingfors Simsällskap | 42.68 | 1:32.18 | |||||
9 | Helmi Käkelä | 2006 | Tuusulan Uimaseura | 38.67 | 1:34.53 | |||||
10 | Nina Sundberg | 2006 | Octopus Lohja | 44.35 | 1:35.45 | |||||
11 | Sofie Nauklér | 2006 | Simmis Grani | 45.65 | 1:36.68 | |||||
12 | Suvi Keskimäki | 2006 | Riihimäen Uimaseura | 45.66 | 1:38.77 | |||||
13 | Noora Glasin | 2006 | Simmis Wanda | 46.11 | 1:39.77 | |||||
14 | Ariel Julienne Jämsen | 2006 | Helsingfors Simsällskap | 45.45 | 1:41.05 | |||||
15 | Heli Kuisma | 2006 | Hyvinkään Uimaseura | 41.24 | 1:41.63 | |||||
16 | Susanna Ryynänen | 2006 | Simmis Wanda | 46.38 | 1:42.97 | |||||
17 | Rilla Backman | 2006 | Lahden Uimaseura | 49.15 | 1:43.44 | |||||
18 | Ninja Brelo | 2006 | Cetus Espoo | 49.60 | 1:48.80 | |||||
19 | Kia Mäennenä | 2006 | Cetus Espoo | 50.11 | 1:49.89 | |||||
20 | Iiris Soilevaara | 2006 | Cetus Espoo | 48.39 | 1:50.42 | |||||
21 | Senni Hokkanen | 2006 | Riihimäen Uimaseura | 52.15 | 1:53.35 | |||||
22 | Laura Kangas | 2006 | Helsingfors Simsällskap | 52.28 | 1:54.84 | |||||
- | Hilda Kupila | 2006 | Vanders | DSQ | ||||||
SW 8.3 Eriaikainen jalkaliike | ||||||||||
- | Olesia Leshchuk | 2006 | Cetus Espoo | DSQ | ||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Laji 6, 100m Perhosuinti Tytöt, Loppukilpailut 13 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Tuuli Pippuri | 2005 | Cetus Espoo | 34.87 | 1:13.78 | |||||
2 | Essi Ahvenainen | 2005 | Vanders | 34.57 | 1:15.91 | |||||
3 | Vilja Saarinen | 2005 | Riihimäen Uimaseura | 34.53 | 1:16.92 | |||||
4 | Anniina Ahonen | 2005 | Hyvinkään Uimaseura | 35.37 | 1:17.21 | |||||
5 | Kaarina Rihte | 2005 | Cetus Espoo | 34.43 | 1:17.30 | |||||
6 | Maija Hinkkala | 2005 | Riihimäen Uimaseura | 34.89 | 1:19.19 | |||||
7 | Anna Lehmusvaara | 2005 | Simmis Wanda | 38.25 | 1:19.29 | |||||
8 | Peppi Eskola | 2005 | Gladius Kirkkonummi | 36.90 | 1:19.46 | |||||
9 | Laura Kousa | 2005 | Cetus Espoo | 37.03 | 1:20.00 | |||||
10 | Nelli Lehmijoki | 2005 | Nokian Pyry | 37.09 | 1:20.76 | |||||
11 | Saana Perkkiö | 2005 | Riihimäen Uimaseura | 37.61 | 1:21.98 | |||||
12 | Inka Vahtola | 2005 | Cetus Espoo | 37.45 | 1:22.71 | |||||
13 | Emilia Niemi | 2005 | Octopus Lohja | 36.57 | 1:25.20 | |||||
14 | Iida Siltala | 2005 | Cetus Espoo | 40.85 | 1:26.86 | |||||
15 | Ronja Terävä | 2005 | Lappeenrannan Uimarit | 39.73 | 1:27.62 | |||||
16 | Saara Raulos | 2005 | Cetus Espoo | 39.39 | 1:27.83 | |||||
17 | Lotta Nevalainen | 2005 | Cetus Espoo | 42.01 | 1:31.33 | |||||
18 | Säde Ryynänen | 2005 | Cetus Espoo | 39.17 | 1:31.70 | |||||
19 | Emma Lönnberg | 2005 | Cetus Espoo | 41.86 | 1:32.59 | |||||
20 | Emma Autio | 2005 | Cetus Espoo | 47.54 | 1:42.26 | |||||
21 | Jenna Helminen | 2005 | Riihimäen Uimaseura | 46.83 | 1:43.09 | |||||
22 | Maija Nurminen | 2005 | Salon Uimarit | 44.49 | 1:43.96 | |||||
23 | Milana Fedotova | 2005 | Riihimäen Uimaseura | 46.46 | 1:46.21 | |||||
24 | Krista Viitanen | 2005 | Riihimäen Uimaseura | 46.06 | 1:46.70 | |||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 12 toukokuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 11:02 |