2019-11-22   12:36:13
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset NU Syysuinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Nurmijärven Uinti Syysuinnit    Tulostuspäivämäärä  29 syyskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Rajamäki, Nurmijärvi    Tulostusaika  13:25   
  Järjestäjä  Nurmijärven Uinti         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  29 syyskuu 2018         
 
 
Laji 2, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Onni Äijälä  2004    451  29.96  1:07.48  1:49.47    2:22.92   
  Hyvinkään Uimaseura  2:28.81                 
                     
Onni-Kalle Luomala  2002    430  29.96  1:07.79  1:51.72    2:25.23   
  Järvenpään Uintiklubi  2:25.69                 
                     
Alexander Huhtala  2003    398  33.04  1:10.69  1:54.28    2:28.94   
  Cetus Espoo  2:27.38                 
                     
Jon Byskov  2000    389  31.28  1:12.16  1:54.45    2:30.09   
  Nurmijärven Uinti  2:34.74                 
                     
Otto Sormunen  2002    369  30.42  1:08.35  1:55.25    2:32.80   
  Cetus Espoo  2:37.52                 
                     
Aleksi Kauppinen  2003    344  32.70  1:13.13  1:59.91    2:36.36   
  Tuusulan Uimaseura  2:32.47                 
                     
Aapo Tuhkanen  2005    319  34.14  1:14.27  2:03.81    2:40.39   
  Tuusulan Uimaseura  2:41.89                 
                     
Jan Byskov  2004    288  35.52  1:20.44  2:07.77    2:45.83   
  Nurmijärven Uinti  2:57.29                 
                     
Jesse Lamminen  2002    281  36.37  1:20.57  2:09.55    2:47.27   
  Nurmijärven Uinti  2:59.70                 
                     
10  Joona Jakoaho  2006    186  42.91  1:35.36  2:29.65    3:11.97   
  Hyvinkään Uimaseura  3:06.42                 
                     
11  Aaron Tikkanen  2006    165  43.57  1:33.83  2:33.74    3:19.62   
  Hyvinkään Uimaseura  3:30.46                 
                     
Juuso Rahikainen  2003              DNF   
  Tuusulan Uimaseura  2:21.92                 
                     
Joona Saarnio  2004              DSQ   
  Järvenpään Uintiklubi  3:03.27                 
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
Oiva Koppelmäki  2007              DSQ   
  Hyvinkään Uimaseura  3:24.40                 
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  29 syyskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Nurmijärven Uinti  Tulostusaika  13:25 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner