Results for Utmanaren 20180923 Täby Sim
Below are all results from the competition shown by session.
Söndag den 23/9 kl 17.00
Resultat Gren 8 (Finaler) - Per deltagare med mellantider
Resultat Gren 8 (Finaler) - Per deltagare med mellantider |
|
|
Tävling |
Utmanaren 2018-09-23 |
|
Utskriftsdatum |
23 september 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Täby |
|
Utskriftstid |
18:42 |
|
|
Arrangör |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
23 september 2018 |
|
|
|
|
Namn |
Född |
Klass |
Förening |
|
|
Gren |
Omgång |
Plac. |
Splittider |
Tid |
Beskrivning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(Nina) Zhang Chenwei |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
18 |
50m |
52.12 |
|
|
|
|
|
|
52.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Andersson Darin Elisa |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
2 |
50m |
39.84 |
|
|
|
|
|
|
39.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Beckmann Beata |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
4 |
50m |
40.14 |
|
|
|
|
|
|
40.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bentley Fredrik |
2006 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Berlin Isabelle |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
10 |
50m |
46.45 |
|
|
|
|
|
|
46.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Björk Alva |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Costa Matteo |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Härning-Nilsson Hedda |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
17 |
50m |
50.32 |
|
|
|
|
|
|
50.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Javehed Elin |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
7 |
50m |
42.08 |
|
|
|
|
|
|
42.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Larsson Arvid |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Larsson Gideon |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
1 |
50m |
39.59 |
|
|
|
|
|
|
39.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lenstad Caitlin |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
9 |
50m |
43.68 |
|
|
|
|
|
|
43.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Luo Tianjiao |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
15 |
50m |
47.63 |
|
|
|
|
|
|
47.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mikalsen Nora |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
3 |
50m |
40.01 |
|
|
|
|
|
|
40.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perrier Vilhelm |
2009 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezaie Tara |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
5 |
50m |
41.06 |
|
|
|
|
|
|
41.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Snabb Stella |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
8 |
50m |
42.84 |
|
|
|
|
|
|
42.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Steinle Malte |
2009 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
16 |
50m |
50.14 |
|
|
|
|
|
|
50.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Thermaenius Anton |
2009 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
11 |
50m |
46.52 |
|
|
|
|
|
|
46.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Thoresson Astrid |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
13 |
50m |
47.08 |
|
|
|
|
|
|
47.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Thorgrimsdottir Embla |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
14 |
50m |
47.57 |
|
|
|
|
|
|
47.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wang Nina |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
12 |
50m |
46.88 |
|
|
|
|
|
|
46.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wertheim Isabell |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
6 |
50m |
41.77 |
|
|
|
|
|
|
41.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
von Goës Ester |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
19 |
50m |
52.23 |
|
|
|
|
|
|
52.23 |
|
|
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
23 september 2018 |
Licensierad till: Täby Sim |
Utskriftstid |
18:42 |
|