Results for Tureberg knatte cup
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Pass 1 10:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sollentuna sim & sporthall |
Turebergs Simklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 6 okt 2018 till den 6 okt 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 9, 100 m ryggsim po A, B 12-13 år - Final |
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Valentino Vrbanus |
2006 |
Södertälje Simsällskap |
+0.71 |
322 |
1:11.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Marcus Persson Taylor |
2005 |
Turebergs Simklubb |
+0.71 |
296 |
1:13.38 |
+2.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Alexander Arnö |
2005 |
Turebergs Simklubb |
+0.62 |
278 |
1:14.87 |
+3.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
William Hamilton |
2006 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.70 |
262 |
1:16.41 |
+5.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Albin Argelius |
2005 |
Turebergs Simklubb |
+0.61 |
257 |
1:16.91 |
+5.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Henrik Larsson |
2006 |
Turebergs Simklubb |
+0.67 |
246 |
1:18.05 |
+6.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Benjamin Todorovac Hallongre |
2006 |
Täby Sim |
+0.69 |
215 |
1:21.55 |
+10.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Elton Söderberg |
2006 |
Södertälje Simsällskap |
+0.63 |
202 |
1:23.37 |
+12.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
David Berggren |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.61 |
198 |
1:23.90 |
+12.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Arvid Engqvist |
2005 |
Södertälje Simsällskap |
+0.58 |
187 |
1:25.46 |
+14.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Alexandros Ladis |
2005 |
Täby Sim |
+0.71 |
176 |
1:27.21 |
+15.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Elvin Degerbalkan |
2006 |
Täby Sim |
+0.72 |
173 |
1:27.73 |
+16.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Casper Drozdz |
2006 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.75 |
166 |
1:28.87 |
+17.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Jonas Harju |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.64 |
166 |
1:29.00 |
+17.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
William Martin-Lamm |
2006 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.66 |
164 |
1:29.23 |
+17.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
William Zhao |
2006 |
Täby Sim |
+0.63 |
148 |
1:32.36 |
+21.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Filip Norlin |
2005 |
Täby Sim |
+0.53 |
139 |
1:34.37 |
+23.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Kevin Lenstad |
2005 |
Täby Sim |
+0.67 |
138 |
1:34.58 |
+23.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Stanislav Shabaltas |
2005 |
Täby Sim |
+0.68 |
132 |
1:36.04 |
+24.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Arvid Thoresson |
2005 |
Täby Sim |
+0.78 |
124 |
1:37.90 |
+26.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Sixten Selander |
2006 |
Södertälje Simsällskap |
+0.73 |
110 |
1:41.83 |
+30.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Axel Mickelsson |
2006 |
Turebergs Simklubb |
+0.79 |
103 |
1:44.28 |
+32.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Oscar Flores |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.79 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Oliver Timm |
2006 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
+0.75 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2018-10-06 11:46:12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 9, 100 m ryggsim po A, B 14-15 år - Final |
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Isac Persson Taylor |
2003 |
Turebergs Simklubb |
+0.62 |
317 |
1:11.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Niclas Ruimeng Li |
2004 |
Turebergs Simklubb |
+0.69 |
265 |
1:16.15 |
+4.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Axel Hallenborg |
2004 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
+0.65 |
234 |
1:19.33 |
+7.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2018-10-06 11:46:12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-10-06 11:46:49 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: IC Control Media & Sport AB |
|
|
|
|