Resultater for IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Tulokset Laji 18 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | LR IKM 2018 alkukilpailut ES1 | Tulostuspäivämäärä | 03 marraskuu 2018 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 17:53 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 02 marraskuu 2018 |
Laji 18, T10,11,12-15 50m PU, Loppukilpailut 10 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Taisiya Baindurashvili | 2008 | 220 | 40.38 | ||||||
Uimaseura Helsinki | 39.81 | |||||||||
2 | Hilma Mannersalo | 2008 | 209 | 41.05 | ||||||
Cetus Espoo | 46.34 | |||||||||
3 | Anni Kahlos | 2008 | 146 | 46.29 | ||||||
Gladius Kirkkonummi | ||||||||||
4 | Liine Raantse | 2008 | 142 | 46.65 | ||||||
Gladius Kirkkonummi | 48.74 | |||||||||
5 | Laura Lehtoila | 2008 | 139 | 46.96 | ||||||
ORCA Helsinki | 46.69 | |||||||||
6 | Saga Linnosaari | 2008 | 129 | 48.16 | ||||||
Cetus Espoo | 44.89 | |||||||||
7 | Jade Brelo | 2008 | 126 | 48.63 | ||||||
Cetus Espoo | 53.11 | |||||||||
8 | Ronja Pyrhönen | 2008 | 121 | 49.18 | ||||||
Cetus Espoo | 54.49 | |||||||||
9 | Sira Katavisto | 2008 | 113 | 50.31 | ||||||
ORCA Helsinki | 52.54 | |||||||||
10 | Lotta Martikainen | 2008 | 111 | 50.72 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
11 | Emilia Elizaveta Karulina | 2008 | 103 | 51.96 | ||||||
Cetus Espoo | 57.90 | |||||||||
12 | Lotta Turunen | 2008 | 102 | 52.12 | ||||||
Cetus Espoo | 52.49 | |||||||||
13 | Iiris Myllymäki | 2008 | 101 | 52.20 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
14 | Minni Kovalainen | 2008 | 97 | 52.93 | ||||||
Cetus Espoo | 56.54 | |||||||||
15 | Anna Ryhänen | 2008 | 96 | 53.21 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
16 | Pinja Kotakoski | 2008 | 45 | 1:08.20 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
- | Lilja Hirsikko | 2008 | DSQ | |||||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
SW 8.3 Eriaikainen käsien palautus | ||||||||||
- | Saara Holmberg | 2008 | DSQ | |||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
SW 8.3 Eriaikainen käsien palautus | ||||||||||
- | Siiri Laine | 2008 | DSQ | |||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
SW 8.3 Eriaikainen käsien palautus | ||||||||||
Laji 18, T10,11,12-15 50m PU, Loppukilpailut 11 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Jenni Korkeamäki | 2007 | 378 | 33.71 | ||||||
Cetus Espoo | 32.34 | |||||||||
2 | Anna Salo | 2007 | 357 | 34.34 | ||||||
Cetus Espoo | 33.61 | |||||||||
3 | Dominika Stalinskaja | 2007 | 354 | 34.46 | ||||||
Cetus Espoo | 35.33 | |||||||||
4 | Enna Äyrämöinen | 2007 | 351 | 34.53 | ||||||
Cetus Espoo | 36.36 | |||||||||
5 | Iina Ekholm | 2007 | 325 | 35.44 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | 33.99 | |||||||||
6 | Ellen Lindell | 2007 | 319 | 35.65 | ||||||
Cetus Espoo | 35.85 | |||||||||
7 | Matilda Leppänen | 2007 | 289 | 36.86 | ||||||
Cetus Espoo | 37.27 | |||||||||
8 | Anja Miao | 2007 | 279 | 37.30 | ||||||
Cetus Espoo | 38.80 | |||||||||
9 | Milka Marjakaarto | 2007 | 229 | 39.84 | ||||||
Cetus Espoo | 39.44 | |||||||||
10 | Ida Paaskoski | 2007 | 184 | 42.83 | ||||||
Cetus Espoo | 44.03 | |||||||||
11 | Linn Nickels | 2007 | 179 | 43.24 | ||||||
Gladius Kirkkonummi | 46.53 | |||||||||
12 | Vuokko Larjomaa | 2007 | 167 | 44.27 | ||||||
Cetus Espoo | 52.45 | |||||||||
13 | Maia Loponen | 2007 | 158 | 45.04 | ||||||
ORCA Helsinki | 47.74 | |||||||||
14 | Valeriia Timonina | 2007 | 149 | 45.97 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
15 | Saana Harjuoja | 2007 | 141 | 46.74 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
16 | Vilma Hyllinen | 2007 | 115 | 50.05 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
17 | Lybov Shumeylo | 2007 | 110 | 50.81 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
18 | Eine Idman | 2007 | 90 | 54.31 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
19 | Vilma Lindholm | 2007 | 78 | 56.89 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
- | Sofia Alhonen | 2007 | DNF | |||||||
Gladius Kirkkonummi | ||||||||||
- | Ella Puuronen | 2007 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
SW 8.2 Eriaikainen käsiveto vedenpinnan alapuolella | ||||||||||
Laji 18, T10,11,12-15 50m PU, Loppukilpailut 12 - 15 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Laura Lahtinen | 2003 | 715 | 27.26 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | 27.43 | |||||||||
2 | Laura Kellberg | 2003 | 576 | 29.29 | ||||||
Cetus Espoo | 28.87 | |||||||||
3 | Siiri Einiö | 2003 | 553 | 29.69 | ||||||
Gladius Kirkkonummi | 29.06 | |||||||||
4 | Aada Rissanen | 2004 | 510 | 30.51 | ||||||
Cetus Espoo | 29.62 | |||||||||
5 | Dina Sadojevic Jelacik | 2004 | 499 | 30.73 | ||||||
Cetus Espoo | 30.62 | |||||||||
6 | Julia Peltola | 2003 | 491 | 30.89 | ||||||
Cetus Espoo | 31.09 | |||||||||
7 | Laura Pennanen | 2003 | 481 | 31.11 | ||||||
Cetus Espoo | 31.14 | |||||||||
8 | Diana Seiger | 2003 | 459 | 31.60 | ||||||
Cetus Espoo | 30.91 | |||||||||
9 | Cindy Palm | 2003 | 454 | 31.72 | ||||||
Cetus Espoo | 32.05 | |||||||||
10 | Greta Beszteri | 2004 | 451 | 31.79 | ||||||
Cetus Espoo | 29.99 | |||||||||
11 | Tilda Selonen | 2003 | 443 | 31.96 | ||||||
Helsingin Uimarit | 33.48 | |||||||||
12 | Lumi Rossi | 2005 | 440 | 32.03 | ||||||
Cetus Espoo | 32.92 | |||||||||
13 | Emma Hakala | 2004 | 436 | 32.15 | ||||||
Helsingin Uimarit | 32.30 | |||||||||
14 | Iina von Schrowe | 2003 | 433 | 32.21 | ||||||
Cetus Espoo | 32.91 | |||||||||
15 | Sofia Långström | 2003 | 429 | 32.32 | ||||||
Cetus Espoo | 31.62 | |||||||||
16 | Ethel Piksilä | 2003 | 425 | 32.42 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | 31.14 | |||||||||
17 | Nelli Vihola | 2005 | 421 | 32.51 | ||||||
Helsingin Uimarit | 32.35 | |||||||||
18 | Kaarina Rihte | 2005 | 399 | 33.09 | ||||||
Cetus Espoo | 33.20 | |||||||||
19 | Ilona Kajava | 2004 | 380 | 33.63 | ||||||
ORCA Helsinki | 35.85 | |||||||||
20 | Janita Severinkangas | 2004 | 378 | 33.71 | ||||||
Cetus Espoo | 34.07 | |||||||||
21 | Pinja Kinnunen | 2004 | 360 | 34.26 | ||||||
Helsingin Uimarit | 33.28 | |||||||||
22 | Alexandra Nikkinen | 2003 | 357 | 34.36 | ||||||
Helsingin Uimarit | 35.38 | |||||||||
23 | Peppi Eskola | 2005 | 356 | 34.37 | ||||||
Gladius Kirkkonummi | 35.23 | |||||||||
24 | Pinja Nieminen | 2004 | 351 | 34.53 | ||||||
Cetus Espoo | 35.68 | |||||||||
25 | Rauha Heikkinen | 2005 | 343 | 34.81 | ||||||
Helsingin Uimarit | 34.97 | |||||||||
26 | Ellinor Andersson | 2003 | 312 | 35.91 | ||||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | ||||||||||
27 | Helmi Haverinen | 2004 | 306 | 36.17 | ||||||
Cetus Espoo | 35.37 | |||||||||
28 | Alicja Milczarek | 2006 | 288 | 36.88 | ||||||
Cetus Espoo | 39.94 | |||||||||
29 | Taru Lax | 2005 | 281 | 37.22 | ||||||
Cetus Espoo | 42.46 | |||||||||
30 | Iisa-Lotta Rantaniitty | 2006 | 280 | 37.23 | ||||||
Cetus Espoo | 39.10 | |||||||||
31 | Emmi Nieminen | 2006 | 278 | 37.33 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | 40.50 | |||||||||
32 | Sanna Valkonen | 2003 | 275 | 37.45 | ||||||
Cetus Espoo | 35.85 | |||||||||
33 | Lily Päivänen | 2006 | 273 | 37.56 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | 40.64 | |||||||||
34 | Ella Kostiainen | 2006 | 262 | 38.08 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | 37.35 | |||||||||
35 | Katarina Kobycheva | 2004 | 249 | 38.75 | ||||||
Cetus Espoo | 40.13 | |||||||||
36 | Jemina Saraniemi | 2005 | 238 | 39.29 | ||||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | 37.62 | |||||||||
37 | Emilia Quigley | 2006 | 206 | 41.26 | ||||||
ORCA Helsinki | 42.27 | |||||||||
38 | Anna Bernards | 2005 | 193 | 42.16 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | 42.05 | |||||||||
39 | Vieno Virtanen | 2006 | 185 | 42.75 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | 47.91 | |||||||||
40 | Isla Kalteinen | 2006 | 164 | 44.47 | ||||||
Gladius Kirkkonummi | 47.41 | |||||||||
41 | Iida Saarikoski | 2006 | 144 | 46.49 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
42 | Tanisha Rajani | 2006 | 127 | 48.45 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
43 | Emmi Liukko | 2006 | 117 | 49.72 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
44 | Bea Kortelainen | 2006 | 113 | 50.38 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
45 | Saara-Kaisa Rahijärvi | 2004 | 112 | 50.55 | ||||||
ORCA Helsinki | 50.89 | |||||||||
- | Fionna Barnes | 2005 | DNS | |||||||
HTU Stadi | 34.82 | |||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 | Tulostuspäivämäärä | 03 marraskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 17:53 |