Results for IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1
Below are all results from the competition shown by session.
Competition session
Tulokset Laji 21 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 21 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
LR IKM 2018 alkukilpailut ES1 |
|
Tulostuspäivämäärä |
03 marraskuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
19:02 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
02 marraskuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 21, P14,15,16 200m PU, Loppukilpailut 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Juuso Pulkkinen |
2004 |
|
259 |
35.95 |
1:19.06 |
2:05.22 |
|
2:50.30 |
|
|
Cetus Espoo |
3:04.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Matteus Einiö |
2004 |
|
237 |
36.39 |
1:20.88 |
2:08.33 |
|
2:55.27 |
|
|
Gladius Kirkkonummi |
2:56.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Yufei Meng |
2004 |
|
231 |
36.05 |
1:18.28 |
2:07.32 |
|
2:56.82 |
|
|
Simmis Grani |
3:11.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 21, P14,15,16 200m PU, Loppukilpailut 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Aleksi Koprinen |
2003 |
|
571 |
28.73 |
1:02.42 |
1:37.51 |
|
2:10.82 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
2:10.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Lari Tumanoff |
2003 |
|
538 |
29.05 |
1:02.99 |
1:37.96 |
|
2:13.41 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
2:10.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Luukas Vainio |
2003 |
|
515 |
29.97 |
1:05.14 |
1:41.18 |
|
2:15.37 |
|
|
Cetus Espoo |
2:17.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Niklas Hatakka |
2003 |
|
494 |
29.98 |
1:05.67 |
1:41.56 |
|
2:17.29 |
|
|
Cetus Espoo |
2:21.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Marcus Forsel |
2003 |
|
490 |
29.59 |
1:03.68 |
1:38.91 |
|
2:17.64 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
2:17.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Oskari Repo |
2003 |
|
298 |
33.72 |
1:13.85 |
1:57.83 |
|
2:42.52 |
|
|
Cetus Espoo |
2:44.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Otso Mäkivuokko |
2003 |
|
281 |
35.27 |
1:17.66 |
2:01.55 |
|
2:45.55 |
|
|
Gladius Kirkkonummi |
3:12.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 21, P14,15,16 200m PU, Loppukilpailut 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Otto Sormunen |
2002 |
|
463 |
30.50 |
1:07.47 |
1:44.47 |
|
2:20.29 |
|
|
Cetus Espoo |
2:44.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Leo Mikkonen |
2002 |
|
423 |
31.07 |
1:07.11 |
1:45.67 |
|
2:24.54 |
|
|
Cetus Espoo |
2:23.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Daniel Rinne |
2002 |
|
396 |
30.88 |
1:07.47 |
1:47.39 |
|
2:27.80 |
|
|
Cetus Espoo |
2:26.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Danila Shishinin |
2002 |
|
388 |
31.54 |
1:08.69 |
1:48.43 |
|
2:28.76 |
|
|
ORCA Helsinki |
2:33.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Daniel Ruotsi |
2002 |
|
312 |
34.61 |
1:17.06 |
1:59.14 |
|
2:39.92 |
|
|
Gladius Kirkkonummi |
2:47.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
03 marraskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
19:02 |
|