Results for IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Perjantai-ilta
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
LR IKM 2018 alkukilpailut ES2 |
|
Tulostuspäivämäärä |
02 marraskuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Vantaa |
|
Tulostusaika |
20:03 |
|
|
Järjestäjä |
Simmis Wanda |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
02 marraskuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 4, P14,15,16 800m VU, Loppukilpailut 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
400m |
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
500m |
600m |
700m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Onni Äijälä |
2004 |
|
461 |
1:05.01 |
2:16.88 |
3:28.86 |
4:40.68 |
9:33.69 |
|
|
Hyvinkään Uimaseura |
9:27.87 |
|
|
5:53.01 |
7:07.03 |
8:21.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Joona Kuitu |
2004 |
|
419 |
1:08.34 |
2:23.00 |
3:38.62 |
4:54.11 |
9:52.49 |
|
|
Simmis Wanda |
10:29.01 |
|
|
6:09.84 |
7:25.28 |
8:40.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Rony Kulju |
2004 |
|
336 |
1:10.67 |
2:29.81 |
3:51.06 |
5:13.32 |
10:37.23 |
|
|
Simmis Wanda |
11:52.99 |
|
|
6:35.10 |
7:57.66 |
9:19.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Veeti Salminen |
2004 |
|
323 |
1:14.20 |
2:33.95 |
3:54.53 |
5:15.53 |
10:46.16 |
|
|
Simmis Wanda |
12:25.05 |
|
|
6:38.93 |
8:01.81 |
9:25.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Aapo Ahlroos |
2004 |
|
272 |
1:19.36 |
2:45.27 |
4:11.99 |
5:39.74 |
11:23.57 |
|
|
Vanders |
|
|
|
7:06.84 |
8:35.56 |
10:00.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Vinski Saarikallio |
2004 |
|
262 |
1:16.22 |
2:43.19 |
4:10.62 |
5:40.53 |
11:32.45 |
|
|
Riihimäen Uimaseura |
12:02.09 |
|
|
7:09.80 |
8:39.47 |
10:07.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 4, P14,15,16 800m VU, Loppukilpailut 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
400m |
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
500m |
600m |
700m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Perttu Järvinen |
2003 |
|
533 |
1:00.91 |
2:10.37 |
3:19.50 |
4:28.89 |
9:06.87 |
|
|
Riihimäen Uimaseura |
9:11.68 |
|
|
5:39.14 |
6:49.62 |
8:00.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Miro Merinen |
2003 |
|
529 |
1:03.24 |
2:11.20 |
3:19.30 |
4:28.32 |
9:07.95 |
|
|
Simmis Wanda |
9:34.96 |
|
|
5:38.14 |
6:48.27 |
7:59.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Joonas Cranston |
2003 |
|
484 |
1:03.50 |
2:15.43 |
3:27.17 |
4:38.71 |
9:24.58 |
|
|
Nummelan Kisaajat |
|
|
|
5:50.20 |
7:04.21 |
8:17.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Aleksi Kauppinen |
2003 |
|
476 |
1:06.25 |
2:17.62 |
3:29.44 |
4:42.20 |
9:27.52 |
|
|
Tuusulan Uimaseura |
9:25.92 |
|
|
5:53.83 |
7:06.12 |
8:17.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Kasper Holopainen |
2003 |
|
443 |
1:05.32 |
2:16.29 |
3:29.57 |
4:43.82 |
9:41.57 |
|
|
Nummelan Kisaajat |
9:50.92 |
|
|
5:59.47 |
7:13.38 |
8:28.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Olavi Männistö |
2003 |
|
370 |
1:08.92 |
2:26.01 |
3:44.96 |
5:04.69 |
10:17.60 |
|
|
Riihimäen Uimaseura |
10:28.36 |
|
|
6:24.16 |
7:42.85 |
9:01.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
02 marraskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda |
Tulostusaika |
20:03 |
|