Resultater for Syyskisat 2018
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Syyskisat 2018 |
|
Tulostuspäivämäärä |
29 syyskuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Salo |
|
Tulostusaika |
16:41 |
|
|
Järjestäjä |
Salon Uimarit ry |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
29 syyskuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 400m VU P14, M, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Verneri Lehtovaara |
2004 |
Salon Uimarit |
|
1:02.82 |
2:11.53 |
3:21.29 |
|
4:29.39 |
|
2 |
Aapo Kinnunen |
2004 |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
1:04.56 |
2:16.29 |
3:29.87 |
|
4:41.94 |
|
3 |
Jeremia Varonen |
2004 |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
1:07.35 |
2:22.29 |
3:37.56 |
|
4:49.70 |
|
4 |
Roope Tuomainen |
2004 |
Salon Uimarit |
|
1:11.36 |
2:27.38 |
3:43.58 |
|
4:59.35 |
|
5 |
Alexander Malyshkov |
2004 |
Salon Uimarit |
|
1:08.87 |
2:25.65 |
3:45.13 |
|
5:00.63 |
|
6 |
Joona Pohjola |
2004 |
Salon Uimarit |
|
1:11.98 |
2:29.30 |
3:48.09 |
|
5:02.16 |
|
7 |
Rasmus Rekola |
2004 |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
1:07.74 |
3:05.26 |
4:25.45 |
|
5:03.79 |
|
8 |
Joonatan Davie |
2006 |
Aurajoen Uinti |
|
1:15.16 |
2:35.67 |
3:56.33 |
|
5:12.75 |
|
9 |
Vilho Verronen |
2004 |
Swimming Team Rauma |
|
1:10.49 |
2:30.76 |
3:52.23 |
|
5:13.37 |
|
10 |
Eero Mäenpää |
2005 |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
1:13.19 |
2:34.43 |
3:55.39 |
|
5:13.53 |
|
11 |
Jasper Oikarainen |
2005 |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
1:14.69 |
2:35.76 |
3:57.03 |
|
5:16.63 |
|
12 |
Aaro Imppola |
2006 |
Uinti Hyvinkää |
|
1:17.76 |
2:41.48 |
4:04.31 |
|
5:23.10 |
|
13 |
Veeti Valdolin |
2005 |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
1:17.41 |
2:38.99 |
4:01.20 |
|
5:23.20 |
|
14 |
Patrik Reiman |
2005 |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
1:19.37 |
2:43.19 |
4:08.32 |
|
5:27.27 |
|
15 |
Nuutti Vienonen |
2005 |
Salon Uimarit |
|
1:15.88 |
2:40.98 |
4:07.08 |
|
5:31.49 |
|
16 |
Felix Kandolin |
2007 |
Aurajoen Uinti |
|
1:20.97 |
2:47.84 |
4:13.65 |
|
5:34.47 |
|
17 |
Miika Nurminen |
2005 |
Salon Uimarit |
|
1:20.43 |
2:47.18 |
4:13.71 |
|
5:36.56 |
|
18 |
Alex Mukkulainen |
2006 |
Aurajoen Uinti |
|
1:18.14 |
2:46.21 |
4:14.35 |
|
5:41.88 |
|
19 |
Matias Saarinen |
2006 |
Salon Uimarit |
|
1:22.00 |
2:49.39 |
4:17.52 |
|
5:43.32 |
|
20 |
Max Allén |
2005 |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
1:22.63 |
2:52.39 |
4:21.13 |
|
5:43.66 |
|
21 |
Tomas Laine |
2006 |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
1:20.22 |
2:50.91 |
4:19.75 |
|
5:45.65 |
|
22 |
Santeri Holmberg |
2006 |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
1:22.64 |
2:50.79 |
4:20.14 |
|
5:46.57 |
|
23 |
Alex Yli-Salomäki |
2006 |
Aurajoen Uinti |
|
1:20.30 |
2:49.19 |
4:17.58 |
|
5:47.38 |
|
24 |
Ville Nieminen |
2004 |
Uinti Hyvinkää |
|
1:23.15 |
2:51.53 |
4:20.90 |
|
5:49.31 |
|
25 |
Kasper Kainonen |
2005 |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
1:22.45 |
2:54.76 |
4:27.50 |
|
5:59.33 |
|
26 |
Eemeli Arnell |
2005 |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
1:28.08 |
3:02.37 |
4:37.13 |
|
6:06.18 |
|
27 |
Matias Kotilainen |
2006 |
Salon Uimarit |
|
1:28.08 |
3:04.47 |
4:41.17 |
|
6:14.39 |
|
28 |
Romeo Manner |
2008 |
Aurajoen Uinti |
|
1:25.79 |
3:03.03 |
4:41.54 |
|
6:16.22 |
|
29 |
Max Yli-Salomäki |
2006 |
Aurajoen Uinti |
|
1:29.41 |
3:07.12 |
4:43.97 |
|
6:17.45 |
|
30 |
Elias Sahla |
2007 |
Salon Uimarit |
|
1:37.06 |
3:21.11 |
5:06.02 |
|
6:47.68 |
|
31 |
Kalle Yli-Jama |
2006 |
Salon Uimarit |
|
1:35.34 |
3:22.30 |
5:08.36 |
|
6:52.08 |
|
32 |
Joonatan Hietarinne |
2006 |
Salon Uimarit |
|
1:39.88 |
3:31.83 |
5:23.95 |
|
7:13.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 400m VU P14, M, Loppukilpailut 15 v ja vanhemmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Arttu Mäenpää |
2003 |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
59.60 |
2:04.32 |
3:09.37 |
|
4:13.59 |
|
2 |
Hugo Enroth |
2001 |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
1:02.38 |
2:11.22 |
3:20.86 |
|
4:29.90 |
|
3 |
Santeri Herpola |
2003 |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
1:02.12 |
2:10.33 |
3:20.98 |
|
4:30.86 |
|
4 |
Akira Konttinen |
2003 |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
1:06.28 |
2:18.78 |
3:31.52 |
|
4:44.77 |
|
5 |
Egor Malyshkov |
2003 |
Salon Uimarit |
|
1:13.24 |
2:38.26 |
4:06.28 |
|
5:28.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
29 syyskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit |
Tulostusaika |
16:41 |
|