Results for Syyskisat 2018
Below are all results from the competition shown by session.
Competition session
Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | Syyskisat 2018 | Tulostuspäivämäärä | 29 syyskuu 2018 | |||
Kilpailun paikkakunta | Salo | Tulostusaika | 17:20 | |||
Järjestäjä | Salon Uimarit ry | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 29 syyskuu 2018 |
Laji 16, 100m VU P14, M, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Aapo Kinnunen | 2004 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 27.09 | 58.28 | |||||
2 | Alexander Malyshkov | 2004 | Salon Uimarit | 28.25 | 58.92 | |||||
3 | Joona Pohjola | 2004 | Salon Uimarit | 29.40 | 1:01.41 | |||||
4 | Jeremia Varonen | 2004 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 30.24 | 1:02.51 | |||||
5 | Olli Havia | 2004 | Salon Uimarit | 31.04 | 1:03.53 | |||||
6 | Rasmus Rekola | 2004 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 30.82 | 1:04.21 | |||||
7 | Jesper Isomaa | 2004 | Loimaan Uimaseura | 30.19 | 1:04.53 | |||||
8 | Luka Laaksonen | 2005 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 30.77 | 1:04.57 | |||||
9 | Kasperi Heikkinen | 2005 | Raision Urheilijat | 30.46 | 1:05.20 | |||||
10 | Joel Korte | 2005 | Swimming Team Rauma | 31.45 | 1:05.22 | |||||
11 | Roope Tuomainen | 2004 | Salon Uimarit | 31.34 | 1:05.37 | |||||
12 | Leevi Jalava | 2004 | Swimming Team Rauma | 30.92 | 1:06.02 | |||||
13 | Jasper Oikarainen | 2005 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 32.12 | 1:06.67 | |||||
14 | Samuel Rooke | 2004 | Uinti Hyvinkää | 32.03 | 1:07.64 | |||||
15 | Aarni Linderborg | 2005 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 32.05 | 1:08.14 | |||||
16 | Eero Mäenpää | 2005 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 32.17 | 1:09.17 | |||||
17 | Veeti Valdolin | 2005 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 33.57 | 1:10.88 | |||||
18 | Verner Lammassaari | 2004 | Octopus Lohja | 35.77 | 1:12.52 | |||||
19 | Miko Elonen | 2004 | Swimming Team Rauma | 34.50 | 1:14.85 | |||||
20 | Roope Koskela | 2007 | Raision Urheilijat | 35.46 | 1:14.90 | |||||
21 | Kasper Kainonen | 2005 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 35.13 | 1:15.54 | |||||
22 | Ville Nieminen | 2004 | Uinti Hyvinkää | 36.96 | 1:15.88 | |||||
23 | Joel Lipponen | 2004 | Uinti Hyvinkää | 36.30 | 1:15.95 | |||||
24 | Eemi Niininen | 2004 | Uinti Hyvinkää | 35.72 | 1:16.22 | |||||
25 | Mike Hongisto | 2006 | Octopus Lohja | 37.68 | 1:20.43 | |||||
26 | Roope Käär | 2007 | Raision Urheilijat | 38.99 | 1:22.64 | |||||
27 | Margo Murumäe | 2006 | Raision Urheilijat | 38.56 | 1:23.23 | |||||
28 | Adrian Uggeldal | 2005 | Kimito Sportforening | 39.53 | 1:24.63 | |||||
29 | Finn Taylor | 2006 | Aurajoen Uinti | 39.87 | 1:25.52 | |||||
30 | Veeti Akkanen | 2006 | Salon Uimarit | 41.39 | 1:27.41 | |||||
31 | Ebbe Karlsson | 2005 | Kimito Sportforening | 41.54 | 1:27.46 | |||||
32 | Max Hyvärinen | 2007 | Aurajoen Uinti | 42.67 | 1:27.52 | |||||
33 | Eero Tarkiainen | 2006 | Uinti Hyvinkää | 40.15 | 1:27.86 | |||||
34 | Aaron Hannula | 2005 | Uimaseura Kaarina | 42.04 | 1:29.31 | |||||
35 | Elias Sahla | 2007 | Salon Uimarit | 43.86 | 1:30.76 | |||||
36 | Miika Tuominen | 2005 | Uimaseura Kaarina | 42.04 | 1:31.49 | |||||
37 | Erik Loukine | 2006 | Raision Urheilijat | 44.68 | 1:31.68 | |||||
38 | Viljam Savolainen | 2008 | Salon Uimarit | 44.30 | 1:32.56 | |||||
39 | Patric Meriholvi | 2007 | Raision Urheilijat | 43.52 | 1:34.41 | |||||
40 | Kristian Raski | 2006 | Aurajoen Uinti | 44.90 | 1:36.77 | |||||
41 | Alvar Kankare | 2007 | Aurajoen Uinti | 45.00 | 1:37.57 | |||||
42 | Oiva Saarinen | 2008 | Aurajoen Uinti | 44.45 | 1:38.60 | |||||
43 | Marco Lusenius | 2007 | Aurajoen Uinti | 47.74 | 1:41.23 | |||||
44 | Thomas Westerlund | 2007 | Raision Urheilijat | 48.23 | 1:44.73 | |||||
45 | Ian Gonzalez Caton | 2008 | Aurajoen Uinti | 50.58 | 1:45.23 | |||||
46 | Santeri Alanto | 2008 | Salon Uimarit | 50.01 | 1:46.93 | |||||
47 | Erik Constable | 2008 | Aurajoen Uinti | 49.50 | 1:48.26 | |||||
48 | Vilho Haikonen | 2009 | Salon Uimarit | 51.53 | 1:51.41 | |||||
49 | Niilo Lehtinen | 2009 | Aurajoen Uinti | 52.56 | 1:52.04 | |||||
50 | Miro Järvinen | 2008 | Salon Uimarit | 52.54 | 1:58.04 | |||||
51 | Eemeli Havia | 2010 | Salon Uimarit | 58.91 | 2:02.96 | |||||
- | Casper Leo | 2004 | Aurajoen Uinti | DNS | ||||||
- | Rasmus Rauhala | 2004 | Uimaseura Kaarina | DSQ | ||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Laji 16, 100m VU P14, M, Loppukilpailut 15 v ja vanhemmat |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Henri Kyynäräinen | 1994 | Aurajoen Uinti | 26.09 | 55.07 | |||||
2 | Akira Konttinen | 2003 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 29.57 | 1:01.84 | |||||
3 | Niko Viitala | 2003 | Aurajoen Uinti | 28.91 | 1:02.57 | |||||
4 | Roni Koskinen | 2003 | Aurajoen Uinti | 30.48 | 1:03.34 | |||||
5 | Alexander Kruglov | 2000 | Kimito Sportforening | 36.69 | 1:21.30 | |||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 | Tulostuspäivämäärä | 29 syyskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit | Tulostusaika | 17:20 |