2019-11-12   10:39:43
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Syyskisat 2018

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Syyskisat 2018    Tulostuspäivämäärä  29 syyskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Salo    Tulostusaika  13:37   
  Järjestäjä  Salon Uimarit ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  29 syyskuu 2018         
 
 
Laji 1, 4X50m VUV 2N+2M, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Ikm 1  Salon Uimarit            1:52.93   
  Roosa Tuomainen  2005      29.75        29.75   
  Verneri Lehtovaara  2004      25.87        55.62   
  Sini Heikkilä  2003      29.43        1:25.05   
  Olli Havia  2004      27.88        1:52.93   
                     
Lus 1  Loimaan Uimaseura            1:53.22   
  Jesper Isomaa  2004      28.66        28.66   
  Mikael Jokinen  2001      25.86        54.52   
  Jessi Isomaa  2004      30.10        1:24.62   
  Milla Lempiälä  2005      28.60        1:53.22   
                     
Str 1  Swimming Team Rauma            1:56.54   
  Joel Korte  2005      29.00        29.00   
  Inari Laaksonen  2002      29.64        58.64   
  Viola Penttilä  2004      29.03        1:27.67   
  Leevi Jalava  2004      28.87        1:56.54   
                     
Aui Tatit  Aurajoen Uinti            2:00.94   
  Niko Viitala  2003      28.61        28.61   
  Roni Koskinen  2003      28.16        56.77   
  Greta Kandolin  2003      31.77        1:28.54   
  Noora Ketola  2003      32.40        2:00.94   
                     
Salon Kiituri Pallokalat  Salon Uimarit            2:05.17   
  Joona Pohjola  2004      28.32        28.32   
  Essi Pyykkö  2006      34.44        1:02.76   
  Diana Raduly Baka  2006      34.86        1:37.62   
  Roope Tuomainen  2004      27.55        2:05.17   
                     
Aui Haperot  Aurajoen Uinti            2:06.47   
  Casper Leo  2004      32.25        32.25   
  Sharo Mamandi  2002      30.08        1:02.33   
  Aino Kurki  2005      32.48        1:34.81   
  Joanna Hauhia  2004      31.66        2:06.47   
                     
Str 2  Swimming Team Rauma            2:09.79   
  Vilho Verronen  2004      30.46        30.46   
  Heidi Javanainen  2003      32.09        1:02.55   
  Eerika Kivistö  2006      34.52        1:37.07   
  Miko Elonen  2004      32.72        2:09.79   
                     
Uimataitoiset Norsut  Salon Uimarit            2:10.15   
  Miika Nurminen  2005      33.55        33.55   
  Malva Salmelin  2006      32.59        1:06.14   
  Kerttu Heinä  2006      33.71        1:39.85   
  Nuutti Vienonen  2005      30.30        2:10.15   
                     
Uh Keltaiset  Uinti Hyvinkää            2:14.56   
  Ville Nieminen  2004      34.32        34.32   
  Inka Poikolainen  2005      33.79        1:08.11   
  Sonja Tarkiainen  2004      34.36        1:42.47   
  Joel Lipponen  2004      32.09        2:14.56   
                     
10  Salu Seka 2  Salon Uimarit            2:15.61   
  Kiia Metsäkonkola  2005      30.74        30.74   
  Matilda Saarinen  2008      39.27        1:10.01   
  Kaapo Tuomainen  2008      35.78        1:45.79   
  Aku Hyrsylä  2003      29.82        2:15.61   
                     
11  Octopus Lohja  Octopus Lohja            2:16.35   
  Nina Sundberg  2006      35.66        35.66   
  Verner Lammassaari  2004      32.19        1:07.85   
  Mike Hongisto  2006      36.21        1:44.06   
  Sini Taskinen  2005      32.29        2:16.35   
                     
12  Aui Rollot 2  Aurajoen Uinti            2:16.74   
  Finn Taylor  2006      37.30        37.30   
  Felix Kandolin  2007      31.13        1:08.43   
  Aino Suomalainen  2007      32.42        1:40.85   
  Veera Knuutila  2008      35.89        2:16.74   
                     
13  Salu Seka 3  Salon Uimarit            2:16.78   
  Matias Saarinen  2006      35.37        35.37   
  Viivi Loimusto  2007      35.53        1:10.90   
  Matias Kotilainen  2006      31.08        1:41.98   
  Saima Peltonen  2007      34.80        2:16.78   
                     
14  Aui Rollot 3  Aurajoen Uinti            2:19.60   
  Romeo Manner  2008      36.07        36.07   
  Alex Mukkulainen  2006      31.49        1:07.56   
  Linnea Koski  2007      33.42        1:40.98   
  Emilie Sjösten  2008      38.62        2:19.60   
                     
15  Aui Rollot 1  Aurajoen Uinti            2:20.04   
  Alvar Kankare  2007      39.11        39.11   
  Joonatan Davie  2006      31.24        1:10.35   
  Mirelle Hirsiniemi  2007      30.99        1:41.34   
  Elsa Constable  2009      38.70        2:20.04   
                     
16  Lus 2  Loimaan Uimaseura            2:21.47   
  Roope Piironen  2007      39.51        39.51   
  Matias Muurinen  2002      29.32        1:08.83   
  Nea Nirhamo  2008      38.63        1:47.46   
  Iida Kallio  2004      34.01        2:21.47   
                     
17  Aui Rollot 4  Aurajoen Uinti            2:22.98   
  Max Yli-Salomäki  2006      36.58        36.58   
  Alex Yli-Salomäki  2006      33.65        1:10.23   
  Nella Imponen  2007      36.30        1:46.53   
  Rahma Ezzat  2007      36.45        2:22.98   
                     
18  Salu Seka  Salon Uimarit            2:32.92   
  Kalle Yli-Jama  2006      41.36        41.36   
  Aurora Änäkkälä  2007      35.95        1:17.31   
  Vilma Manninen  2005      36.58        1:53.89   
  Joonatan Hietarinne  2006      39.03        2:32.92   
                     
19  Lus 3  Loimaan Uimaseura            2:38.76   
  Aino Kallio  2003      31.30        31.30   
  Nea Salmela  2006      36.33        1:07.63   
  Niko Salmela  2009      44.86        1:52.49   
  Oskari Kettunen  2009      46.27        2:38.76   
                     
20  Str 3  Swimming Team Rauma            2:47.29   
  Viivi Elonen  2008      38.43        38.43   
  Iisa Vanne  2008      43.06        1:21.49   
  Veeti Elonen  2009      48.49        2:09.98   
  Eino Jussinoja  2006      37.31        2:47.29   
                     
21  Vesinokkaeläimet  Salon Uimarit            2:52.09   
  Sanni Tapio  2005      39.25        39.25   
  Elias Sahla  2007      41.24        1:20.49   
  Sonja Heikkilä  2006      38.33        1:58.82   
  Eemeli Havia  2010      53.27        2:52.09   
                     
22  Liikkapussi  Salon Uimarit            2:53.24   
  Veeti Akkanen  2006      39.50        39.50   
  Moona Mäkelä  2008      48.10        1:27.60   
  Viljam Savolainen  2008      39.92        2:07.52   
  Ella Lindholm  2008      45.72        2:53.24   
                     
Internationals  Salon Uimarit            DSQ   
  Sara Suonio  2006      35.21        35.21   
  Fiia Pyykkö  2001      30.00        1:05.21   
  SW 10.11 Vaihtorikko               
                     
Uh Seka  Uinti Hyvinkää            DSQ   
  Aaro Imppola  2006      31.40        31.40   
  SW 10.11 Vaihtorikko               
                     
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  29 syyskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit  Tulostusaika  13:37 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner