Tulokset Glostrup Adventsstævne 2018
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Resultat Løb 18 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | Adventsstævne 2018 | Udskriftsdato | 02 december 2018 | |||
Stævne by | Glostrup | Udskriftstidspunkt | 14:21 | |||
Arrangør | Glostrup svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 02 december 2018 |
Løb 18, 4X50m Frisvømning Mix, Finaler Årg. 0-2019 |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Gsk Mix 1 | 2006 | Glostrup Svømmeklub | 2:07.88 | ||||||
Alexander Oxenbøll | 2006 | 31.67 | 31.67 | |||||||
Viktor Fenger-Grøn | 2006 | 32.39 | 1:04.06 | |||||||
Anna Fiona Nybøll | 2007 | 33.02 | 1:37.08 | |||||||
Malouca Laura Bruun | 2007 | 30.80 | 2:07.88 | |||||||
2 | Hsk T2 Mix 5 | 2006 | Hovedstadens Svømmeklub | 2:08.63 | ||||||
Astrid Høyer | 2007 | 34.06 | 34.06 | |||||||
Julie Philip | 2007 | 32.71 | 1:06.77 | |||||||
Halfdan Dahl Jespersen | 2006 | 31.82 | 1:38.59 | |||||||
Karl Korfix Barlebo | 2006 | 30.04 | 2:08.63 | |||||||
3 | Gsk Mix 2 | 2006 | Glostrup Svømmeklub | 2:11.56 | ||||||
Rasmus Egholm | 2006 | 32.33 | 32.33 | |||||||
Xander Ravn Grønholt | 2006 | 31.80 | 1:04.13 | |||||||
Isabell Hansen | 2007 | 33.35 | 1:37.48 | |||||||
Mathilde Johansen | 2007 | 34.08 | 2:11.56 | |||||||
4 | Hsk T2 Mix 6 | 2006 | Hovedstadens Svømmeklub | 2:15.41 | ||||||
Maria Kjer Rasmussen | 2007 | 36.34 | 36.34 | |||||||
Asta Hindborg | 2007 | 34.04 | 1:10.38 | |||||||
William Folkmann | 2006 | 32.87 | 1:43.25 | |||||||
Tristian Jensen | 2006 | 32.16 | 2:15.41 | |||||||
5 | Gsk Mix 3 | 2006 | Glostrup Svømmeklub | 2:23.83 | ||||||
Oscar Serizawa | 2006 | 33.44 | 33.44 | |||||||
Anton Serizawa | 2006 | 35.39 | 1:08.83 | |||||||
Ida Celine Sangstad Holst | 2007 | 37.29 | 1:46.12 | |||||||
Ella Kjærebye | 2007 | 37.71 | 2:23.83 | |||||||
6 | Hsk Aquawin Mix 4 | 2003 | Hovedstadens Svømmeklub | 2:29.47 | ||||||
Carl Johan Zahll Larsen | 2003 | 34.08 | 34.08 | |||||||
Marius Hornshøj Skovø | 2003 | 41.74 | 1:15.82 | |||||||
Andrea Mathilde Jensen | 2006 | 36.97 | 1:52.79 | |||||||
Nelli Zsigri Dyndgaard | 2006 | 36.68 | 2:29.47 | |||||||
7 | Hsk Aquawin Mix 6 | 2002 | Hovedstadens Svømmeklub | 2:36.09 | ||||||
Clara Hollenbeck | 2002 | 36.01 | 36.01 | |||||||
Amalie Slot | 2003 | 35.64 | 1:11.65 | |||||||
Filip Stefansson | 2003 | 30.19 | 1:41.84 | |||||||
Kacper Rosiak | 2008 | 54.25 | 2:36.09 | |||||||
8 | Hsk Aquawin Mix 2 | 2005 | Hovedstadens Svømmeklub | 2:39.56 | ||||||
Freja Olsen | 2005 | 42.77 | 42.77 | |||||||
Flora Askjær-Friis Borre | 2006 | 38.59 | 1:21.36 | |||||||
Sylvester Lehmann | 2007 | 39.62 | 2:00.98 | |||||||
Alexander Gadeberg Buur | 2008 | 38.58 | 2:39.56 | |||||||
9 | Istapperne | 2007 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 2:42.07 | ||||||
Olivia Møllgaard | 2008 | 36.30 | 36.30 | |||||||
Asger Gregersen | 2008 | 44.90 | 1:21.20 | |||||||
Fenja Apsarah Redlich | 2007 | 38.36 | 1:59.56 | |||||||
Lukas Hitlev | 2007 | 42.51 | 2:42.07 | |||||||
10 | Hsk Aquawin Mix 5 | 2005 | Hovedstadens Svømmeklub | 2:47.30 | ||||||
Vilma Brix Dauberg | 2005 | 39.19 | 39.19 | |||||||
Solvej Juulsgaard | 2006 | 41.66 | 1:20.85 | |||||||
Espen Trærup Andersen | 2007 | 44.71 | 2:05.56 | |||||||
Jonathan H. Pedersen | 2008 | 41.74 | 2:47.30 | |||||||
11 | Hsk Aquawin Mix 3 | 2006 | Hovedstadens Svømmeklub | 2:50.08 | ||||||
Caspian Emche Lees | 2007 | 43.40 | 43.40 | |||||||
William Marquart | 2006 | 48.68 | 1:32.08 | |||||||
Anna Obel | 2006 | 42.17 | 2:14.25 | |||||||
Filippa T. Landschultz | 2007 | 35.83 | 2:50.08 | |||||||
12 | Hsk Aquawin Mix 1 | 2006 | Hovedstadens Svømmeklub | 3:29.02 | ||||||
Louis Pries | 2008 | 39.43 | 39.43 | |||||||
Mingus E. Røn Holmberg | 2008 | 52.97 | 1:32.40 | |||||||
Iben Vintersborg | 2009 | 1:09.52 | 2:41.92 | |||||||
Anna Kathrine Vieland Høy | 2006 | 47.10 | 3:29.02 | |||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 02 december 2018 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:21 |