2018-11-16   11:39:37
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Santa Claus uinnit 2018

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Santaclaus uinnit    Tulostuspäivämäärä  27 lokakuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Rovaniemi    Tulostusaika  12:01   
  Järjestäjä  Swimming Club Rovaniemi         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  27 lokakuu 2018         
 
 
Laji 11, 100m PU T-11,13,15,N, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Sofia Palojärvi  2007    155  44.17        1:41.46   
  Swimming Club Rovaniemi                   
                     
Zinaida Vohmianina  2007    139  47.11        1:45.36   
  Kovdor  1.55.00                 
                     
Sara Lappalainen  2007    105  50.31        1:55.73   
  Swimming Club Rovaniemi                   
                     
Aleksandra Senchykova  2008    93  53.21        2:00.39   
  Kovdor  2.00.00                 
                     
 
Laji 11, 100m PU T-11,13,15,N, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Riina Niemi  2005    467  32.63        1:10.35   
  Swimming Club Rovaniemi  1:08.29                 
                     
Maiju Huttunen  2005    352  36.58        1:17.30   
  Swimming Club Rovaniemi  1:14.85                 
                     
Alexandra Sverchkova  2006    272  38.67        1:24.22   
  APATITY  1.24.04                 
                     
Jutta Mört  2005    268  39.38        1:24.68   
  Kemin Työväen Uimarit  1:33.44                 
                     
Sani Nätynki  2005    225  40.82        1:29.68   
  Swimming Club Rovaniemi  1:33.74                 
                     
Isla Heiskanen  2005    163  44.56        1:39.96   
  Kemin Työväen Uimarit                   
                     
Janina Paakkolanvaara  2006    158  45.76        1:40.87   
  Kemin Työväen Uimarit  1:42.45                 
                     
Pinja Perälä  2006    157  46.14        1:41.06   
  Kemijärven Kaiku                   
                     
Raita Virtanen  2005    155  45.04        1:41.49   
  Kemijärven Kaiku                   
                     
 
Laji 11, 100m PU T-11,13,15,N, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Reetta Piira  2004    278  37.41        1:23.63   
  Swimming Club Rovaniemi  1:26.22                 
                     
Noora Aikio  2004    241  38.83        1:27.74   
  Kemin Työväen Uimarit  1:25.37                 
                     
Kiia Junttari  2004    207  41.07        1:32.23   
  Kemin Työväen Uimarit  1:32.50                 
                     
Wenla Niemi  2004    178  42.58        1:36.92   
  Swimming Club Rovaniemi  1:32.29                 
                     
 
Laji 11, 100m PU T-11,13,15,N, Loppukilpailut 16 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Ronja Nätynki  2002    503  31.37        1:08.64   
  Swimming Club Rovaniemi  1:09.91                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  27 lokakuu 2018 
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi  Tulostusaika  12:01 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner