2018-11-16   11:38:20
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Santa Claus uinnit 2018

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Santaclaus uinnit    Tulostuspäivämäärä  27 lokakuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Rovaniemi    Tulostusaika  10:22   
  Järjestäjä  Swimming Club Rovaniemi         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  27 lokakuu 2018         
 
 
Laji 3, 50m VU T-9,11,13,15,N, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Saana Kalasniemi  2009    151          43.61   
  Kemin Uimaseura  43.72                 
Minka Torvikoski  2011    92          51.41   
  Kemin Uimaseura  54.01                 
Emma Kaunisto  2011    67          57.00   
  Kemin Uimaseura  56.93                 
Siiri-Unelma Hentilä  2010    56          1:00.68   
  Kemin Työväen Uimarit  1:02.74                 
 
Laji 3, 50m VU T-9,11,13,15,N, Loppukilpailut 10 - 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Sofia Palojärvi  2007    305          34.52   
  Swimming Club Rovaniemi  34.87                 
Polina Miheeva  2008    299          34.72   
  Kovdor                   
Sara Lappalainen  2007    263          36.26   
  Swimming Club Rovaniemi  39.36                 
Enni Lytz  2008    222          38.35   
  Swimming Club Rovaniemi  40.60                 
Kiia Ärväs  2007    180          41.14   
  Swimming Club Rovaniemi                   
Aleksandra Senchykova  2008    177          41.33   
  Kovdor                   
Iida Niemi  2008    141          44.59   
  Kemin Uimaseura  42.12                 
Viivi Kalasniemi  2008    119          47.20   
  Kemin Uimaseura  45.76                 
 
Laji 3, 50m VU T-9,11,13,15,N, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Alexia Tahkola  2005    507          29.13   
  Oulun Lohet  29.55                 
Riina Niemi  2005    484          29.58   
  Swimming Club Rovaniemi  29.39                 
Maiju Huttunen  2005    448          30.35   
  Swimming Club Rovaniemi  31.81                 
Saana Lauhava  2005    421          31.00   
  Swimming Club Rovaniemi  30.81                 
Alexandra Sverchkova  2006    412          31.23   
  APATITY                   
Pinja Junttari  2006    361          32.62   
  Kemin Työväen Uimarit  32.69                 
Sani Nätynki  2005    324          33.82   
  Swimming Club Rovaniemi  32.47                 
Janina Paakkolanvaara  2006    312          34.26   
  Kemin Työväen Uimarit  34.20                 
Milena Autti  2005    311          34.29   
  Swimming Club Rovaniemi  33.88                 
10  Isla Heiskanen  2005    276          35.68   
  Kemin Työväen Uimarit  36.85                 
11  Saga Tuisku  2005    275          35.70   
  Kemin Työväen Uimarit  35.64                 
12  Raita Virtanen  2005    254          36.66   
  Kemijärven Kaiku  36.80                 
13  Pinja Perälä  2006    218          38.56   
  Kemijärven Kaiku  38.65                 
14  Lilja Polojärvi  2006    210          39.08   
  Swimming Club Rovaniemi  42.26                 
15  Nitta Mutka  2005    174          41.62   
  Kemin Uimaseura  39.85                 
 
Laji 3, 50m VU T-9,11,13,15,N, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Karina Sverchkova  2004    530          28.71   
  APATITY                   
Laura Markuksela  2004    515          28.98   
  Oulun Lohet  28.78                 
Sara Ylimäki  2003    479          29.69   
  Kemin Työväen Uimarit  29.33                 
Anni Ranta-Valkama  2004    478          29.72   
  Swimming Club Rovaniemi  29.00                 
Sini Lassila  2003    468          29.93   
  Swimming Club Rovaniemi  30.13                 
Liina Rajaniemi  2003    449          30.34   
  Rovaniemen Uimaseura  30.46                 
Emilia Juutilainen  2004    431          30.76   
  Rovaniemen Uimaseura  31.12                 
Hanna-Maria Korpilähde  2004    406          31.37   
  Rovaniemen Uimaseura  31.14                 
Kiia Junttari  2004    365          32.51   
  Kemin Työväen Uimarit  32.31                 
10  Maria Kaarlejärvi  2004    356          32.78   
  Swimming Club Rovaniemi  33.96                 
11  Reetta Piira  2004    333          33.50   
  Swimming Club Rovaniemi  33.20                 
12  Wenla Niemi  2004    307          34.44   
  Swimming Club Rovaniemi  32.93                 
13  Anastasia Parfenova  2004    293          34.96   
  Kemijärven Kaiku  32.75                 
 
Laji 3, 50m VU T-9,11,13,15,N, Loppukilpailut 16 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Ronja Nätynki  2002    565          28.11   
  Swimming Club Rovaniemi  28.01                 
Sofia Saukko  2001    500          29.28   
  Rovaniemen Uimaseura  29.17                 
Niina Nevala  2002    380          32.07   
  Rovaniemen Uimaseura  31.54                 
Kristiina Ruotsalainen  2001    361          32.62   
  Rovaniemen Uimaseura  31.46                 
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  27 lokakuu 2018 
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi  Tulostusaika  10:22 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner