2018-11-16   11:37:50
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Santa Claus uinnit 2018

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Santaclaus uinnit    Tulostuspäivämäärä  27 lokakuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Rovaniemi    Tulostusaika  10:31   
  Järjestäjä  Swimming Club Rovaniemi         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  27 lokakuu 2018         
 
 
Laji 4, 50m VU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Nikita Glybin  2008    125          40.43   
  Kovdor                   
Reetu Jauhojärvi  2009    111          42.08   
  Swimming Club Rovaniemi  39.63                 
Aaron Rantsi  2009    89          45.23   
  Kemin Uimaseura  52.15                 
Aleksandr Sakalyuk  2010    79          47.06   
  Kovdor                   
Aaron Kelloniemi  2010    74          48.10   
  Kemijärven Kaiku  43.75                 
Kristian Juutilainen  2008    68          49.41   
  Rovaniemen Uimaseura  48.78                 
Oskari Salo  2009    67          49.83   
  Oulun Lohet  47.93                 
Juho Perälä  2008    62          51.10   
  Kemijärven Kaiku  58.63                 
 
Laji 4, 50m VU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Nooa Kaunisto  2007    262          31.65   
  Kemin Uimaseura                   
Arseniy Belialov  2006    254          31.96   
  Kovdor                   
Jesse Koskinen  2006    197          34.80   
  Kemin Työväen Uimarit  35.47                 
Rasmus Kinnunen  2007    156          37.63   
  Kemin Työväen Uimarit  36.86                 
Lauri Junttari  2007    140          38.93   
  Kemin Työväen Uimarit  36.31                 
Arttu Ranta-Valkama  2006    131          39.87   
  Swimming Club Rovaniemi  40.11                 
Petrus Bergman  2007    125          40.48   
  Oulun Lohet  40.13                 
Henri Heiskanen  2007    117          41.31   
  Kemin Uimaseura                   
Olli Henriksson  2007    69          49.30   
  Oulun Lohet  46.31                 
Elmeri Kaihua  2006              DSQ   
  Swimming Club Rovaniemi  34.32                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
 
Laji 4, 50m VU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Daniil Ivanov  2004    406          27.36   
  Kovdor                   
 
Laji 4, 50m VU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Ville Korpilähde  2002    466          26.12   
  Swimming Club Rovaniemi  25.76                 
Kirill Polikanov  2002    461          26.21   
  Polarjny  25.55                 
Oliver Kela  2002    451          26.40   
  Swimming Club Rovaniemi  27.74                 
Tudor Ratiu  2003    409          27.29   
  Swimming Club Rovaniemi  27.29                 
Vladislav Korzavin  2003    409          27.29   
  Kovdor  27.60                 
 
Laji 4, 50m VU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 17 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Topi Lukkarinen  2000    482          25.83   
  Swimming Club Rovaniemi  24.58                 
Aleksanteri Angelva  2001    293          30.48   
  Swimming Club Rovaniemi  30.01                 
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  27 lokakuu 2018 
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi  Tulostusaika  10:31 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner