2018-11-16   11:36:49
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Santa Claus uinnit 2018

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Santaclaus uinnit    Tulostuspäivämäärä  27 lokakuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Rovaniemi    Tulostusaika  11:14   
  Järjestäjä  Swimming Club Rovaniemi         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  27 lokakuu 2018         
 
 
Laji 7, 100m RU T-13,15,N, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Milena Autti  2005    366  40.70        1:27.16   
  Swimming Club Rovaniemi  1:25.93                 
                     
Pinja Junttari  2006    360  40.68        1:27.62   
  Kemin Työväen Uimarit  1:22.80                 
                     
Sani Nätynki  2005    338  42.03        1:29.51   
  Swimming Club Rovaniemi  1:34.00                 
                     
Lina Juutilainen  2007    306  43.22        1:32.53   
  Rovaniemen Uimaseura  1:36.43                 
                     
Mariana Lipina  2006    293  42.91        1:33.83   
  Kovdor  1.35.00                 
                     
Saana Lauhava  2005    273  44.67        1:36.06   
  Swimming Club Rovaniemi  1:38.88                 
                     
Alisa Rozina  2007    243  47.52        1:39.86   
  Kovdor  1.44.00                 
                     
Sofia Palojärvi  2007    239  47.63        1:40.43   
  Swimming Club Rovaniemi  1:45.32                 
                     
Iina Pasuri  2007    233  47.39        1:41.27   
  Haukiputaan Heitto  1:41.55                 
                     
10  Sofia Korepanova  2007    213  48.31        1:44.30   
  APATITY  1.46.02                 
                     
11  Raita Virtanen  2005    211  49.33        1:44.59   
  Kemijärven Kaiku  1:41.09                 
                     
12  Nitta Mutka  2005    196  51.65        1:47.24   
  Kemin Uimaseura  1:50.77                 
                     
13  Pinja Perälä  2006    195  51.20        1:47.39   
  Kemijärven Kaiku  1:54.42                 
                     
14  Sara Lappalainen  2007    181  51.08        1:50.23   
  Swimming Club Rovaniemi  1:50.37                 
                     
15  Iida Niemi  2008    147  56.33        1:57.98   
  Kemin Uimaseura  2:07.06                 
                     
16  Saana Kalasniemi  2009    127  55.71        2:04.05   
  Kemin Uimaseura                   
                     
Lilja Polojärvi  2006              DSQ   
  Swimming Club Rovaniemi                   
  SW 7.5 Jalkaterä sisäänpäin potkussa               
                     
Saga Tuisku  2005              DSQ   
  Kemin Työväen Uimarit  1:44.32                 
  SW 7.6 Väärä uintisykli (=1 käsiveto, 1 potku), paitsi käännökseen / maaliin tullessa               
                     
 
Laji 7, 100m RU T-13,15,N, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Laura Markuksela  2004    509  36.02        1:18.10   
  Oulun Lohet  1:16.08                 
                     
Emilia Kivijärvi  2004    404  39.44        1:24.31   
  Rovaniemen Uimaseura  1:25.74                 
                     
Emilia Juutilainen  2004    382  39.87        1:25.92   
  Rovaniemen Uimaseura  1:28.01                 
                     
Anastasia Parfenova  2004    265  45.56        1:36.99   
  Kemijärven Kaiku  1:31.04                 
                     
Wenla Niemi  2004    242  46.98        1:40.04   
  Swimming Club Rovaniemi  1:40.09                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  27 lokakuu 2018 
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi  Tulostusaika  11:14 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner