Results for Cetus GP su
Below are all results from the competition shown by session.
Competition session
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Cetus GP su | Tulostuspäivämäärä | 28 lokakuu 2018 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 20:23 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 28 lokakuu 2018 |
Laji 9, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Elle Liikkanen | 2009 | 133 | 50.91 | 1:47.63 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
2 | Vilma Päivärinta | 2009 | 122 | 54.76 | 1:50.93 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
3 | Aada Tuononen | 2009 | 97 | 58.09 | 1:59.42 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
4 | Alma Mänttäri | 2009 | 65 | 1:07.98 | 2:16.35 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
- | Elsa Mänttäri | 2009 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
Laji 9, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 10 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Hilma Mannersalo | 2008 | 183 | 46.88 | 1:36.76 | |||||
Cetus Espoo | 1:55.53 | |||||||||
2 | Lotta Turunen | 2008 | 169 | 48.68 | 1:39.40 | |||||
Cetus Espoo | 1:42.36 | |||||||||
3 | Ronja Pyrhönen | 2008 | 167 | 49.69 | 1:39.82 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
4 | Saga Linnosaari | 2008 | 159 | 50.68 | 1:41.56 | |||||
Cetus Espoo | 1:44.50 | |||||||||
5 | Minni Kovalainen | 2008 | 152 | 48.87 | 1:42.89 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
6 | Iiris Myllymäki | 2008 | 151 | 48.95 | 1:43.32 | |||||
Cetus Espoo | 1:48.03 | |||||||||
7 | Emilia Elizaveta Karulina | 2008 | 130 | 52.18 | 1:48.60 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
8 | Fanni Laakkio | 2008 | 124 | 51.94 | 1:50.23 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
9 | Emmi Pernaa | 2008 | 122 | 52.28 | 1:50.83 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
10 | Anna Ryhänen | 2008 | 118 | 53.98 | 1:51.96 | |||||
Cetus Espoo | 2:00.64 | |||||||||
11 | Ronja Taskinen | 2008 | 117 | 54.37 | 1:52.34 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
12 | Nelly Åström | 2008 | 108 | 52.69 | 1:55.39 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
13 | Lotta Martikainen | 2008 | 104 | 57.48 | 1:56.70 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
14 | Pinja Kotakoski | 2008 | 91 | 57.94 | 2:01.98 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
15 | Susanna Kivimäki | 2008 | 81 | 59.36 | 2:06.95 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
16 | Helena Kujamo | 2008 | 74 | 1:04.39 | 2:10.80 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
- | Elina Parviainen | 2008 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
- | Jade Brelo | 2008 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | 1:45.49 | |||||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
- | Raakel Rihte | 2008 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
- | Riinu Hotulainen | 2008 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
Laji 9, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 11 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Ida Savolainen | 2007 | 239 | 43.76 | 1:28.63 | |||||
Cetus Espoo | 1:30.19 | |||||||||
2 | Anna Lindholm | 2007 | 232 | 42.50 | 1:29.45 | |||||
Cetus Espoo | 1:28.60 | |||||||||
3 | Petra Nieminen | 2007 | 213 | 43.94 | 1:32.04 | |||||
Cetus Espoo | 1:30.60 | |||||||||
4 | Vuokko Larjomaa | 2007 | 182 | 46.77 | 1:37.02 | |||||
Cetus Espoo | 1:37.44 | |||||||||
5 | Eine Idman | 2007 | 173 | 48.79 | 1:38.59 | |||||
Cetus Espoo | 1:49.68 | |||||||||
6 | Emma Nissinen | 2007 | 164 | 48.57 | 1:40.45 | |||||
Cetus Espoo | 1:49.18 | |||||||||
7 | Maria Aho | 2007 | 162 | 48.21 | 1:40.80 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
8 | Sandra Savolainen | 2007 | 161 | 48.98 | 1:41.05 | |||||
Cetus Espoo | 1:51.79 | |||||||||
9 | Vilma Hyllinen | 2007 | 154 | 49.71 | 1:42.60 | |||||
Cetus Espoo | 1:59.59 | |||||||||
10 | Saana Harjuoja | 2007 | 153 | 50.72 | 1:42.72 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
11 | Vilma Lindholm | 2007 | 148 | 50.84 | 1:43.92 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
12 | Ella Puuronen | 2007 | 144 | 49.09 | 1:44.78 | |||||
Cetus Espoo | 1:54.53 | |||||||||
13 | Lybov Shumeylo | 2007 | 138 | 52.10 | 1:46.33 | |||||
Cetus Espoo | 1:45.36 | |||||||||
14 | Katja Seiger | 2007 | 130 | 52.48 | 1:48.59 | |||||
Cetus Espoo | 1:58.71 | |||||||||
- | Iida Pakarinen | 2007 | DNS | |||||||
Cetus Espoo | 2:11.18 | |||||||||
Laji 9, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 12 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Ella Kalliokari | 2006 | 296 | 39.82 | 1:22.54 | |||||
Cetus Espoo | 1:31.30 | |||||||||
2 | Heta Kosunen | 2006 | 261 | 42.12 | 1:26.04 | |||||
Cetus Espoo | 1:26.23 | |||||||||
3 | Malla Kostiainen | 2006 | 252 | 41.82 | 1:27.01 | |||||
Cetus Espoo | 1:26.45 | |||||||||
4 | Lotta Lönnqvist | 2006 | 209 | 45.37 | 1:32.66 | |||||
Cetus Espoo | 1:39.93 | |||||||||
5 | Vivian Vesa | 2006 | 171 | 49.55 | 1:38.96 | |||||
Cetus Espoo | 1:45.16 | |||||||||
6 | Olesia Leshchuk | 2006 | 163 | 48.61 | 1:40.60 | |||||
Cetus Espoo | 1:44.73 | |||||||||
7 | Tanisha Rajani | 2006 | 155 | 48.52 | 1:42.25 | |||||
Cetus Espoo | 1:48.76 | |||||||||
8 | Bea Kortelainen | 2006 | 155 | 47.76 | 1:42.26 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
9 | Emmi Liukko | 2006 | 146 | 51.24 | 1:44.41 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
10 | Nea Korpela | 2006 | 95 | 56.65 | 2:00.37 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
- | Alicja Milczarek | 2006 | DNS | |||||||
Cetus Espoo | 1:19.47 | |||||||||
- | Ida Ekman | 2006 | DNS | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
- | Laura Zurban | 2006 | DNS | |||||||
Cetus Espoo | 1:33.97 | |||||||||
- | Iida Saarikoski | 2006 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
Laji 9, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 13 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Tuuli Pippuri | 2005 | 421 | 35.90 | 1:13.40 | |||||
Cetus Espoo | 1:13.37 | |||||||||
2 | Sofia Rinne | 2005 | 404 | 36.08 | 1:14.43 | |||||
Cetus Espoo | 1:14.77 | |||||||||
3 | Saara Raulos | 2005 | 316 | 39.05 | 1:20.77 | |||||
Cetus Espoo | 1:24.87 | |||||||||
4 | Siiri Päivärinta | 2005 | 279 | 40.75 | 1:24.17 | |||||
Cetus Espoo | 1:35.62 | |||||||||
5 | Taru Lax | 2005 | 274 | 40.44 | 1:24.68 | |||||
Cetus Espoo | 1:41.84 | |||||||||
6 | Ronja Ristevirta | 2005 | 226 | 44.31 | 1:30.29 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
7 | Milla Tahvanainen | 2005 | 226 | 44.76 | 1:30.30 | |||||
Cetus Espoo | 1:32.24 | |||||||||
8 | Nea Hollström | 2005 | 209 | 45.60 | 1:32.68 | |||||
Cetus Espoo | 1:42.46 | |||||||||
- | Viivi Olkkonen | 2005 | DNS | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
- | Leenu Karolina Kinnunen | 2005 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | 1:34.98 | |||||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
- | Lumi Rossi | 2005 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | 1:19.64 | |||||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
Laji 9, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 14 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Saga Kovanen | 2004 | 491 | 34.06 | 1:09.74 | |||||
Cetus Espoo | 1:09.75 | |||||||||
2 | Dina Sadojevic Jelacik | 2004 | 462 | 34.30 | 1:11.18 | |||||
Cetus Espoo | 1:11.73 | |||||||||
3 | Jutta Jauhiainen | 2004 | 446 | 35.01 | 1:12.01 | |||||
Cetus Espoo | 1:13.44 | |||||||||
4 | Helmi Haverinen | 2004 | 423 | 34.60 | 1:13.26 | |||||
Cetus Espoo | 1:12.80 | |||||||||
5 | Iisa Karpela | 2004 | 402 | 36.10 | 1:14.55 | |||||
Cetus Espoo | 1:14.50 | |||||||||
6 | Pinja Nieminen | 2004 | 387 | 36.15 | 1:15.50 | |||||
Cetus Espoo | 1:16.01 | |||||||||
7 | Linda Ilonen | 2004 | 312 | 39.93 | 1:21.13 | |||||
Cetus Espoo | 1:22.85 | |||||||||
8 | Maisa Brusila | 2004 | 241 | 43.54 | 1:28.32 | |||||
Cetus Espoo | 1:35.17 | |||||||||
9 | Katarina Kobycheva | 2004 | 197 | 45.56 | 1:34.55 | |||||
Cetus Espoo | 1:37.26 | |||||||||
Laji 9, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 15 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Laura Kellberg | 2003 | 594 | 31.89 | 1:05.43 | |||||
Cetus Espoo | 1:02.74 | |||||||||
2 | Emma Johansson | 2003 | 506 | 33.42 | 1:09.03 | |||||
Cetus Espoo | 1:10.28 | |||||||||
3 | Martina Uusitalo | 2003 | 422 | 35.29 | 1:13.33 | |||||
Cetus Espoo | 1:16.88 | |||||||||
4 | Milla-lotta Tapanainen | 2003 | 415 | 35.75 | 1:13.74 | |||||
Cetus Espoo | 1:13.89 | |||||||||
5 | Diana Seiger | 2003 | 386 | 35.87 | 1:15.54 | |||||
Cetus Espoo | 1:12.31 | |||||||||
6 | Siiri Hargreaves | 2003 | 379 | 36.82 | 1:16.00 | |||||
Cetus Espoo | 1:18.86 | |||||||||
7 | Cindy Palm | 2003 | 364 | 36.82 | 1:17.03 | |||||
Cetus Espoo | 1:13.37 | |||||||||
8 | Delia Helena Aho | 2003 | 294 | 40.42 | 1:22.71 | |||||
Cetus Espoo | 1:24.40 | |||||||||
Laji 9, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 16 - 17 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Jonna Vasara | 2002 | 469 | 34.49 | 1:10.81 | |||||
Cetus Espoo | 1:11.43 | |||||||||
2 | Jenni Alanen | 2002 | 465 | 34.49 | 1:11.00 | |||||
Cetus Espoo | 1:12.95 | |||||||||
3 | Marleen Mikk | 2002 | 375 | 36.21 | 1:16.30 | |||||
Cetus Espoo | 1:20.14 | |||||||||
4 | Aino Lehtinen | 2001 | 371 | 37.54 | 1:16.54 | |||||
Cetus Espoo | 1:20.60 | |||||||||
5 | Cami Wacklin | 2002 | 367 | 36.97 | 1:16.85 | |||||
Cetus Espoo | 1:17.00 | |||||||||
6 | Tuike Hakala | 2001 | 313 | 38.93 | 1:20.97 | |||||
Cetus Espoo | 1:26.51 | |||||||||
Laji 9, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 18 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Sohvi Nenonen | 1999 | 569 | 32.14 | 1:06.38 | |||||
Cetus Espoo | 1:06.42 | |||||||||
2 | Sini Koivu | 1999 | 494 | 33.78 | 1:09.58 | |||||
Cetus Espoo | 1:04.19 | |||||||||
3 | Ronja Riihinen | 2000 | 451 | 34.79 | 1:11.71 | |||||
Cetus Espoo | 1:11.01 | |||||||||
4 | Piia Kaivola | 1999 | 310 | 39.38 | 1:21.27 | |||||
Cetus Espoo | 1:21.29 | |||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 | Tulostuspäivämäärä | 28 lokakuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 20:23 |