Resultater for DM-H Ã…ben Klasse Gruppe 1
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Resultat Løb 1 (Finaler) - Med point og mellemtider |
Stævne navn | DM-H Åben Klasse, Gruppe 1 ind | Udskriftsdato | 18 november 2018 | |||
Stævne by | Durup | Udskriftstidspunkt | 08:55 | |||
Arrangør | Durup IF & Dansk Svømmeunion | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 17 november 2018 |
Løb 1, 4X50m Medley Mix, Finaler |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Delta Devils Mix | 0 | 678 | 1:57.53 | ||||||
DeltaSwim | 59:59.03 | |||||||||
Mie L. Bendtsen | 2002 | 32.17 | 32.17 | |||||||
Martin Broch | 2001 | 32.35 | 1:04.52 | |||||||
Malthe Lindeblad | 2001 | 24.85 | 1:29.37 | |||||||
Anna Pave Ottesen | 2003 | 28.16 | 1:57.53 | |||||||
2 | Hsk Mix | 0 | 675 | 1:57.70 | ||||||
Haderslev Svømme Klub | 59:59.03 | |||||||||
Alberte Hedevang Petersen | 2003 | 32.95 | 32.95 | |||||||
Nele Schulze | 2004 | 33.30 | 1:06.25 | |||||||
Asbjørn Guldager | 2002 | 26.74 | 1:32.99 | |||||||
Rasmus Petersen | 2002 | 24.71 | 1:57.70 | |||||||
3 | Horsens 2 Mix | 0 | 644 | 1:59.56 | ||||||
Horsens Svømmeklub 2 | 59:59.03 | |||||||||
Caroline Madsen | 2004 | 32.82 | 32.82 | |||||||
Valdemar D. Pedersen | 2002 | 31.53 | 1:04.35 | |||||||
Andreas Egemose Gregersen | 2003 | 27.83 | 1:32.18 | |||||||
Clara Matilde Carstensen | 2004 | 27.38 | 1:59.56 | |||||||
4 | Rsk Mix | 0 | 639 | 1:59.85 | ||||||
Ringe Svømme Klub | 59:59.03 | |||||||||
Caroline Broholm | 2003 | 31.59 | 31.59 | |||||||
Oliver Phil Langsted | 1999 | 31.84 | 1:03.43 | |||||||
Line Vestergaard Hansen | 2003 | 31.78 | 1:35.21 | |||||||
Sander Linde | 2002 | 24.64 | 1:59.85 | |||||||
5 | Agf 2 Mix | 0 | 630 | 2:00.43 | ||||||
Agf 2 | 59:59.03 | |||||||||
Valdemar Wichmann | 2003 | 30.03 | 30.03 | |||||||
Casper Krohn | 2001 | 31.20 | 1:01.23 | |||||||
Maria Mehlsen | 2003 | 29.79 | 1:31.02 | |||||||
Naya Høgholt Sejr | 2003 | 29.41 | 2:00.43 | |||||||
6 | Vejle Svømmeklub | 1900 | 621 | 2:00.99 | ||||||
Vejle Svømmeklub 2 | 59:59.03 | |||||||||
Alberte Skov Forsberg | 2003 | 31.94 | 31.94 | |||||||
Kim Doan Nguyen | 2003 | 32.47 | 1:04.41 | |||||||
Mille Trier Pedersen | 2003 | 30.90 | 1:35.31 | |||||||
Kristoffer Erbo Kjær | 2001 | 25.68 | 2:00.99 | |||||||
7 | Pingvin Mix | 0 | 620 | 2:01.08 | ||||||
Støvring Svømmeklub Pingvinen | 59:59.03 | |||||||||
Fenja Romanski | 2005 | 31.45 | 31.45 | |||||||
Malik Lodberg Klein | 2003 | 34.08 | 1:05.53 | |||||||
Lars Riisgaard-Jensen | 2004 | 28.10 | 1:33.63 | |||||||
Freja Romanski | 2003 | 27.45 | 2:01.08 | |||||||
8 | Erritsø Mix | 0 | 610 | 2:01.75 | ||||||
Erritsø Gymnastik Og IF | 59:59.03 | |||||||||
Christian Lorey | 2003 | 29.56 | 29.56 | |||||||
Mathilde Thy Asmussen | 2004 | 35.35 | 1:04.91 | |||||||
Laurits Sigaard | 2003 | 27.56 | 1:32.47 | |||||||
Zophia Henriks | 2004 | 29.28 | 2:01.75 | |||||||
9 | Agf 3 Mix | 0 | 565 | 2:04.89 | ||||||
Agf 3 | 59:59.03 | |||||||||
Sofia Ingeberg | 2002 | 33.64 | 33.64 | |||||||
Linus Folke Jensen | 2004 | 32.76 | 1:06.40 | |||||||
Ehab Basha | 2000 | 29.47 | 1:35.87 | |||||||
Frida Saks Justesen | 2004 | 29.02 | 2:04.89 | |||||||
10 | Putins Dicible | 0 | 474 | 2:12.42 | ||||||
Durup IF | 59:59.03 | |||||||||
Camilla Veile | 2000 | 34.91 | 34.91 | |||||||
Iben Damsgaard | 2000 | 40.81 | 1:15.72 | |||||||
Kristian Avnskov Pedersen | 1999 | 29.19 | 1:44.91 | |||||||
Kristoffer Østergaard | 1999 | 27.51 | 2:12.42 | |||||||
11 | Odder Mix | 0 | 457 | 2:13.99 | ||||||
Odder Svømmeklub | 59:59.03 | |||||||||
Jacob Lyse Søe | 2003 | 30.19 | 30.19 | |||||||
Sander Møller Jürgensen | 2004 | 34.90 | 1:05.09 | |||||||
Freja Obert | 2006 | 35.40 | 1:40.49 | |||||||
Nanna Vestergård Johansen | 2006 | 33.50 | 2:13.99 | |||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 18 november 2018 |
Licens til Durup IF | Udskriftstidspunkt | 08:55 |