Results for Seriesim Div 2- omg 4
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Resultat Gren 35 (Finaler) - Med poäng och mellantider |
Tävling | Seriesim Deltävling 4 , Div 2 | Utskriftsdatum | 09 december 2018 | |||
Tävlingsort | Åkeshov | Utskriftstid | 17:07 | |||
Arrangör | SKK | |||||
Bassäng | 25m | |||||
Tävlingsdatum | 09 december 2018 |
Gren 35, 4x50m Medley Flickor, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Poäng | FINA | 50m | Tid | Status | |||
Förening | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Stockholms Kappsimningsklubb | 2004 | 2:15.31 | |||||||
Stockholms Kappsimningsklubb | 2:19.88 | |||||||||
Elvira Flores | 2006 | 33.11 | 33.11 | |||||||
Lina Ahlström | 2005 | 36.25 | 1:09.36 | |||||||
Ella Bolmstrand | 2004 | 31.47 | 1:40.83 | |||||||
Anna Eklöf | 2007 | 34.48 | 2:15.31 | |||||||
2 | Solna Sundbyberg SS 04 Lag 2 | 2004 | 2:16.60 | |||||||
Solna Sundbyberg SS 04 | 2:17.66 | |||||||||
Alice Velden | 2005 | 32.81 | 32.81 | |||||||
Leah Ishaq | 2006 | 39.87 | 1:12.68 | |||||||
Elvira Montes | 2004 | 31.35 | 1:44.03 | |||||||
Thea Bergström | 2007 | 32.57 | 2:16.60 | |||||||
3 | Spårvägen Simförening | 2005 | 2:18.67 | |||||||
Spårvägen Simförening | 2:17.80 | |||||||||
Wilma Eld | 2005 | 34.82 | 34.82 | |||||||
Alexandra Alkas Alias | 2006 | 37.66 | 1:12.48 | |||||||
Alma Thunberg | 2005 | 30.87 | 1:43.35 | |||||||
Matilda Karlsson | 2007 | 35.32 | 2:18.67 | |||||||
4 | Simklubben Neptun | 2004 | 2:19.89 | |||||||
Simklubben Neptun | 2:19.13 | |||||||||
Emilia Lind | 2006 | 34.61 | 34.61 | |||||||
Agnes Behrenfeldt | 2004 | 37.82 | 1:12.43 | |||||||
Lovisa Ramsten | 2005 | 32.91 | 1:45.34 | |||||||
Frida Forsmark | 2008 | 34.55 | 2:19.89 | |||||||
5 | Stockholmspolisens IF Simförening | 2004 | 2:23.73 | |||||||
Stockholmspolisens IF SF | 2:22.94 | |||||||||
Anna Dimitriou | 2006 | 35.23 | 35.23 | |||||||
Emma Thur | 2004 | 39.42 | 1:14.65 | |||||||
Liv Asp Olsson | 2005 | 30.18 | 1:44.83 | |||||||
Sandra Ignatjovic | 2007 | 38.90 | 2:23.73 | |||||||
6 | Södertörns Simsällskap | 2006 | 2:45.02 | |||||||
Södertörns Simsällskap | 2:45.39 | |||||||||
Julia Ottosson | 2006 | 38.00 | 38.00 | |||||||
Ella Gunnarsson | 2006 | 40.74 | 1:18.74 | |||||||
Moa Bäckström | 2010 | 42.88 | 2:01.62 | |||||||
Emilia Lindberg | 2010 | 43.40 | 2:45.02 | |||||||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 09 december 2018 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 17:07 |