Tulokset Region Syd 1
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Resultat Løb 13 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | Region Syd Turnering 1 | Udskriftsdato | 09 december 2018 | |||
Stævne by | Nyborg | Udskriftstidspunkt | 14:15 | |||
Arrangør | Nyborg Svømmeklub og Dansk Svømmeunion | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 09 december 2018 |
Løb 13, 50m Butterfly Damer, Finaler Årg. 0-2001 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Trine G. Sørensen | 1997 | Brædstrup Svømmeklub | 33.79 | ||||||
Løb 13, 50m Butterfly Damer, Finaler Årg. 2002-2004 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Pernille Thastrup Hansen | 2003 | Haderslev Svømme Klub | 30.87 | ||||||
2 | Karoline Friis | 2004 | Haderslev Svømme Klub | 50.11 | ||||||
Løb 13, 50m Butterfly Damer, Finaler Årg. 2005-2007 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Ann-Katrine Windfeld | 2006 | Vejle Svømmeklub | 33.31 | ||||||
1 | Maja Rolighed | 2005 | Erritsø Gymnastik Og IF | 33.31 | ||||||
3 | Katrine Stoltenhoff | 2006 | Brædstrup Svømmeklub | 34.28 | ||||||
4 | Victoria Richards | 2005 | DeltaSwim | 35.06 | ||||||
5 | Annemone Rasmussen | 2006 | Brædstrup Svømmeklub | 36.65 | ||||||
6 | Mille Lindeblad | 2005 | DeltaSwim | 37.22 | ||||||
7 | Freja Trasbo Vestergaard | 2006 | Nyborg Svømmeklub | 43.62 | ||||||
8 | Ea Gram Møller | 2006 | Vejle Svømmeklub | 44.32 | ||||||
9 | Maja Kirstine Karlsen | 2005 | Haderslev Svømme Klub | 44.41 | ||||||
10 | Clara Wesselhoff | 2006 | Haderslev Svømme Klub | 45.45 | ||||||
11 | Anna Madsby Rohde | 2005 | Erritsø Gymnastik Og IF | 45.84 | ||||||
12 | Eszter Vad | 2007 | Nyborg Svømmeklub | 46.43 | ||||||
13 | Karenmarie Vesterlund | 2005 | DeltaSwim | 46.62 | ||||||
14 | Astrid Hansen | 2006 | Vejle Svømmeklub | 48.34 | ||||||
15 | Katrine Elholm Juliussen | 2006 | Nyborg Svømmeklub | 48.65 | ||||||
16 | Tilde Lindeblad | 2006 | DeltaSwim | 48.70 | ||||||
17 | Sille Holm-Nissen | 2007 | Haderslev Svømme Klub | 49.03 | ||||||
18 | Frida B. Kristensen | 2005 | Haderslev Svømme Klub | 49.33 | ||||||
19 | Signe Magelund Møller | 2006 | Kolding SK | 51.10 | ||||||
20 | Sarah Qvist | 2007 | Nyborg Svømmeklub | 55.42 | ||||||
Løb 13, 50m Butterfly Damer, Finaler Årg. 2008-2009 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Sille Grønfeldt | 2008 | Nyborg Svømmeklub | 42.96 | ||||||
2 | Sille Augustesen | 2008 | Brædstrup Svømmeklub | 44.44 | ||||||
3 | Idun Kjeldsmark Gregersen | 2009 | Vejle Svømmeklub | 47.96 | ||||||
4 | Astrid Hartmann | 2008 | Vejle Svømmeklub | 51.69 | ||||||
5 | Ella Gersbo-Møller | 2008 | Nyborg Svømmeklub | 54.16 | ||||||
- | Svea Arlbjørn | 2009 | Vejle Svømmeklub | DNS | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 09 december 2018 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:15 |