Results for Sydkystens Børne- og Årgangs Cup
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Lørdag
Resultat Løb 6 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider
Resultat Løb 6 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
|
|
Stævne navn |
Sydkystens Børne-ogÅrgangs Cup |
|
Udskriftsdato |
02 marts 2019 |
|
|
Stævne by |
Greve |
|
Udskriftstidspunkt |
12:21 |
|
|
Arrangør |
GTI Swim |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
02 marts 2019 |
|
|
|
|
|
|
Løb 6, 400m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2005-2005 |
|
Plac. |
Navn |
Født |
Point |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Opnået |
Status |
|
Klub |
Anmtid |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Emilie Hostrup Sahlberg |
2005 |
|
533 |
1:09.65 |
2:23.26 |
3:35.85 |
|
4:49.18 |
|
|
Ringsted Svømme Klub |
4:53.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Malene Reynolds |
2005 |
|
489 |
1:12.00 |
2:28.53 |
3:44.84 |
|
4:57.53 |
|
|
Ringsted Svømme Klub |
5:03.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Emmeline S. Bertelsen |
2005 |
|
456 |
1:11.82 |
2:30.11 |
3:47.50 |
|
5:04.60 |
|
|
Ringsted Svømme Klub |
5:11.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Ellen Marie Ulrich-Jørgen |
2005 |
|
445 |
1:14.32 |
2:34.11 |
3:51.86 |
|
5:06.96 |
|
|
Gladsaxe Svømmeklub |
5:14.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Frida Høj Andersen |
2005 |
|
428 |
1:15.58 |
2:35.80 |
3:54.45 |
|
5:11.00 |
|
|
GTI |
5:15.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 6, 400m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2006-2006 |
|
Plac. |
Navn |
Født |
Point |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Opnået |
Status |
|
Klub |
Anmtid |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Alberte Pedersen |
2006 |
|
489 |
1:10.60 |
2:26.21 |
3:42.46 |
|
4:57.62 |
|
|
Holbæk Svømme Klub |
5:09.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Julie Liv Madsen |
2006 |
|
489 |
1:08.02 |
2:23.10 |
3:41.42 |
|
4:57.66 |
|
|
GTI |
4:58.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Sabrina Meldgaard Pejø |
2006 |
|
482 |
1:10.66 |
2:27.24 |
3:44.57 |
|
4:59.06 |
|
|
GTI |
5:02.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Alberte Crone Larsen |
2006 |
|
388 |
1:13.33 |
2:35.87 |
3:59.89 |
|
5:21.28 |
|
|
GTI |
5:13.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Rebecca Ella Madsen |
2006 |
|
386 |
1:17.05 |
2:38.81 |
4:02.84 |
|
5:21.93 |
|
|
Swim Team Taastrup - VATCPH |
6:08.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Nicole Damhøj Andersen |
2006 |
|
375 |
1:18.39 |
2:42.28 |
4:05.22 |
|
5:25.02 |
|
|
GTI |
5:12.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Lara W. S. Olsen |
2006 |
|
341 |
1:24.00 |
2:49.85 |
4:14.35 |
|
5:35.54 |
|
|
Ringsted Svømme Klub |
7:24.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Nana Andersen |
2006 |
|
329 |
1:20.02 |
2:49.31 |
4:16.45 |
|
5:39.38 |
|
|
Holbæk Svømme Klub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Hanna Rørbech |
2006 |
|
317 |
1:22.66 |
2:50.69 |
4:19.62 |
|
5:43.79 |
|
|
Swim Team Taastrup - VATCPH |
6:13.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Mathilde Grønnehøj |
2006 |
|
307 |
1:18.71 |
2:48.65 |
4:18.59 |
|
5:47.49 |
|
|
Ringsted Svømme Klub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Signe Schnabelrauch |
2006 |
|
304 |
1:21.73 |
2:50.88 |
4:22.05 |
|
5:48.73 |
|
|
Swim Team Taastrup - VATCPH |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Emma Haagen |
2006 |
|
297 |
1:24.33 |
2:53.65 |
4:23.86 |
|
5:51.34 |
|
|
Swim Team Taastrup - VATCPH |
6:14.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Mathilde Willumsen |
2006 |
|
283 |
1:24.39 |
2:58.15 |
4:27.57 |
|
5:57.10 |
|
|
GTI |
5:29.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Rosa Cornelia Barrisøe |
2006 |
|
278 |
1:23.82 |
2:56.28 |
4:30.62 |
|
5:59.32 |
|
|
Swim Team Taastrup - VATCPH |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Line Stærmose |
2006 |
|
225 |
1:30.97 |
3:09.83 |
4:49.17 |
|
6:25.39 |
|
|
Ringsted Svømme Klub |
6:36.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
02 marts 2019 |
Licens til GTI |
Udskriftstidspunkt |
12:21 |
|