Resultat för Utmanaren 20190308 Täby Sim
Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
Resultat Gren 1 (Finaler) - Per deltagare, utan mellantider
Resultat Gren 1 (Finaler) - Per deltagare, utan mellantider |
|
|
Tävling |
Utmanaren 2018090308 |
|
Utskriftsdatum |
08 mars 2019 |
|
|
Tävlingsort |
Täby |
|
Utskriftstid |
19:40 |
|
|
Arrangör |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
08 mars 2019 |
|
|
|
|
Namn |
Född |
Förening |
ID |
Gren |
Omgång |
Plac. |
Tid |
Beskrivning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alba Andersson Andreas |
2011 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
60 |
33.73 |
|
Bentley Stina |
2009 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
44 |
29.54 |
|
Berglund Idun |
2009 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
- |
DNS |
|
Berglund Linn |
2008 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
41 |
28.83 |
|
Bergman Vera |
2009 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
59 |
33.29 |
|
Björk Iris |
2011 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
39 |
28.58 |
|
Björklund Oscar |
2010 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
10 |
24.91 |
|
Brinkenberg Samuel |
2009 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
28 |
26.96 |
|
Bäck Ellis Jakob |
2007 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
4 |
23.41 |
|
Carlén Tage |
2010 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
1 |
22.45 |
|
Christensson Elias |
2007 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
5 |
23.56 |
|
Clason William |
2008 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
- |
DNS |
|
Dobrosevic Viktoria |
2008 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
8 |
24.62 |
|
Ekman Sofia |
2006 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
7 |
24.44 |
|
Elander Clara |
2008 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
20 |
26.29 |
|
elf agnes |
2009 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
64 |
39.36 |
|
Eriksson Ellen |
2009 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
50 |
30.16 |
|
Esfehani Nick |
2009 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
27 |
26.88 |
|
Fahlgren Sara |
2005 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
19 |
26.25 |
|
Florin Gabriel |
2008 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
37 |
28.49 |
|
Flossing Hedvig |
2010 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
47 |
29.75 |
|
Forsling Rebecca |
2008 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
43 |
29.35 |
|
Fredholm Ludvig |
2010 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
- |
DNS |
|
Fältman Vincent |
2010 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
22 |
26.40 |
|
gerikaite lina |
2009 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
57 |
32.34 |
|
GOHARI ADRIAN |
2009 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
- |
DNS |
|
Grefberg Jacob |
2009 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
12 |
25.45 |
|
Hedlund Emely |
2011 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
26 |
26.71 |
|
Hellgren Blomqvist Ivan |
2010 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
65 |
47.36 |
|
Hermansson Caroline |
2010 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
23 |
26.46 |
|
Hughes Vera |
2009 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
54 |
31.19 |
|
Irvaniyan Arnika |
2010 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
63 |
39.18 |
|
Jia Mochu |
2007 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
- |
DNS |
|
Johansson Ludvig |
2008 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
6 |
23.61 |
|
Karjanmaa Bamse |
2010 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
32 |
27.43 |
|
Khadban Feyli Maja |
2007 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
62 |
39.00 |
|
Kjellman Matilda |
2011 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
56 |
32.17 |
|
Li Chengtai |
2008 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
3 |
23.06 |
|
Liedberg Jakob |
2008 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
2 |
22.72 |
|
Lilliesköld Emilia-Sophie |
2007 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
58 |
33.13 |
|
Lin Robin |
2008 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
33 |
27.63 |
|
Lindblad Maja |
2008 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
42 |
29.17 |
|
Louwrens Mikayla |
2007 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
24 |
26.48 |
|
Lundström Elly |
2009 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
40 |
28.65 |
|
Lundström Kerstin |
2011 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
17 |
26.00 |
|
McCullagh Jonathan |
2008 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
36 |
28.22 |
|
Niklasson Erik |
2008 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
29 |
27.03 |
|
Norlin Axel |
2006 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
30 |
27.18 |
|
Olsson Anna |
2010 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
15 |
25.72 |
|
Perrier Alfred |
2010 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
49 |
29.93 |
|
renqvist sophie |
2009 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
48 |
29.84 |
|
Sasnima Wanasinghe Lakira |
2007 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
25 |
26.70 |
|
Sieppi Julia |
2008 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
16 |
25.87 |
|
Simonson Lucas |
2010 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
34 |
28.11 |
|
Sköld Linnea |
2008 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
- |
DNS |
|
Sohlman Beatrice |
2010 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
11 |
25.08 |
|
Song Yuewei |
2008 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
55 |
31.80 |
|
Stalder Albin |
2006 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
13 |
25.61 |
|
Stosic Iris |
2009 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
61 |
38.54 |
|
Su Zixian |
2008 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
52 |
30.74 |
|
Tamir Carmi |
2010 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
51 |
30.43 |
|
Tamir Lavie |
2009 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
18 |
26.09 |
|
Warglo Isac |
2007 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
34 |
28.11 |
|
Wertheim Julia |
2011 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
9 |
24.70 |
|
Wettle Alexander |
2010 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
31 |
27.34 |
|
Wildenstam Casper |
2010 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
45 |
29.67 |
|
Villén Hannah |
2009 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
37 |
28.49 |
|
Vincent Wang Xiaoyi |
2010 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
46 |
29.73 |
|
Wärmé Freja |
2011 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
53 |
31.08 |
|
Zhou Erik |
2005 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
21 |
26.35 |
|
Östberg Filippa |
2006 |
TÄBY SIM |
1 |
25m Ryggsim Mixed |
Finaler |
14 |
25.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
08 mars 2019 |
Licensierad till: Täby Sim |
Utskriftstid |
19:40 |
|
Resultat Gren 2 (Finaler) - Per deltagare, utan mellantider
Resultat Gren 2 (Finaler) - Per deltagare, utan mellantider |
|
|
Tävling |
Utmanaren 2018090308 |
|
Utskriftsdatum |
08 mars 2019 |
|
|
Tävlingsort |
Täby |
|
Utskriftstid |
19:41 |
|
|
Arrangör |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
08 mars 2019 |
|
|
|
|
Namn |
Född |
Förening |
ID |
Gren |
Omgång |
Plac. |
Tid |
Beskrivning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(Nina) Zhang Chenwei |
2008 |
TÄBY SIM |
2 |
50m Ryggsim Mixed |
Finaler |
9 |
48.64 |
|
Akopian Elisabeth |
2008 |
TÄBY SIM |
2 |
50m Ryggsim Mixed |
Finaler |
19 |
55.21 |
|
Bebenek Maria |
2010 |
TÄBY SIM |
2 |
50m Ryggsim Mixed |
Finaler |
14 |
51.50 |
|
Bergman Elis |
2007 |
TÄBY SIM |
2 |
50m Ryggsim Mixed |
Finaler |
18 |
53.46 |
|
Enbom Astrid |
2006 |
TÄBY SIM |
2 |
50m Ryggsim Mixed |
Finaler |
4 |
47.40 |
|
Granlund Luke |
2009 |
TÄBY SIM |
2 |
50m Ryggsim Mixed |
Finaler |
13 |
51.23 |
|
Hoffert Freja |
2008 |
TÄBY SIM |
2 |
50m Ryggsim Mixed |
Finaler |
15 |
51.76 |
|
Härning Nilsson Hedda |
2008 |
TÄBY SIM |
2 |
50m Ryggsim Mixed |
Finaler |
16 |
52.44 |
|
Javehed Elin |
2009 |
TÄBY SIM |
2 |
50m Ryggsim Mixed |
Finaler |
2 |
45.87 |
|
Lenstad Caitlin |
2008 |
TÄBY SIM |
2 |
50m Ryggsim Mixed |
Finaler |
3 |
47.18 |
|
Luo Tianjiao |
2008 |
TÄBY SIM |
2 |
50m Ryggsim Mixed |
Finaler |
5 |
47.53 |
|
Rappe Johannes |
2006 |
TÄBY SIM |
2 |
50m Ryggsim Mixed |
Finaler |
5 |
47.53 |
|
Rydholm Philip |
2007 |
TÄBY SIM |
2 |
50m Ryggsim Mixed |
Finaler |
12 |
51.21 |
|
Selkirk Sebastian |
2007 |
TÄBY SIM |
2 |
50m Ryggsim Mixed |
Finaler |
7 |
47.73 |
|
Sjöberg Cornelia |
2008 |
TÄBY SIM |
2 |
50m Ryggsim Mixed |
Finaler |
10 |
50.45 |
|
Thermaenius Anton |
2009 |
TÄBY SIM |
2 |
50m Ryggsim Mixed |
Finaler |
8 |
48.35 |
|
Thoresson Astrid |
2007 |
TÄBY SIM |
2 |
50m Ryggsim Mixed |
Finaler |
17 |
52.58 |
|
Törnqvist Tyra |
2006 |
TÄBY SIM |
2 |
50m Ryggsim Mixed |
Finaler |
1 |
43.12 |
|
von Goës Ester |
2008 |
TÄBY SIM |
2 |
50m Ryggsim Mixed |
Finaler |
11 |
50.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
08 mars 2019 |
Licensierad till: Täby Sim |
Utskriftstid |
19:41 |
|
Resultat Gren 3 (Finaler) - Per deltagare, utan mellantider
Resultat Gren 3 (Finaler) - Per deltagare, utan mellantider |
|
|
Tävling |
Utmanaren 2018090308 |
|
Utskriftsdatum |
08 mars 2019 |
|
|
Tävlingsort |
Täby |
|
Utskriftstid |
19:42 |
|
|
Arrangör |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
08 mars 2019 |
|
|
|
|
Namn |
Född |
Förening |
ID |
Gren |
Omgång |
Plac. |
Tid |
Beskrivning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Andersson Darin Elisa |
2008 |
TÄBY SIM |
3 |
100m Ryggsim Mixed |
Finaler |
3 |
1:41.49 |
|
Bronsdon Oliver |
2008 |
TÄBY SIM |
3 |
100m Ryggsim Mixed |
Finaler |
5 |
1:44.44 |
|
Costa Matteo |
2008 |
TÄBY SIM |
3 |
100m Ryggsim Mixed |
Finaler |
4 |
1:44.40 |
|
Hellborg Bea |
2006 |
TÄBY SIM |
3 |
100m Ryggsim Mixed |
Finaler |
1 |
1:37.27 |
|
Larsson Arvid |
2007 |
TÄBY SIM |
3 |
100m Ryggsim Mixed |
Finaler |
2 |
1:39.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
08 mars 2019 |
Licensierad till: Täby Sim |
Utskriftstid |
19:42 |
|
Resultat Gren 4 (Finaler) - Per deltagare, utan mellantider
Resultat Gren 4 (Finaler) - Per deltagare, utan mellantider |
|
|
Tävling |
Utmanaren 2018090308 |
|
Utskriftsdatum |
08 mars 2019 |
|
|
Tävlingsort |
Täby |
|
Utskriftstid |
19:42 |
|
|
Arrangör |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
08 mars 2019 |
|
|
|
|
Namn |
Född |
Förening |
ID |
Gren |
Omgång |
Plac. |
Tid |
Beskrivning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Almert Emilia |
2003 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
20 |
29.28 |
|
Alsén Max |
2009 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
33 |
33.74 |
|
Avellan-Hultman Oscar |
2007 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
- |
DNS |
|
Axbom Julia |
2011 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
50 |
40.21 |
|
Berglund Idun |
2009 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
49 |
38.72 |
|
Bergman Greta |
2010 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
- |
DNS |
|
Björk Iris |
2011 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
26 |
31.10 |
|
Bronsdon Elliot |
2010 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
- |
DNS |
|
Danes Raoul |
2008 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
8 |
27.70 |
|
De Geer Moa |
2009 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
17 |
28.93 |
|
Dobrosevic Viktoria |
2008 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
30 |
31.76 |
|
Engström Viktor |
2010 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
- |
DNS |
|
Envall Hugo |
2007 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
14 |
28.53 |
|
Esfehani Nick |
2009 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
36 |
34.58 |
|
Fahlgren Sara |
2005 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
4 |
26.21 |
|
Flossing Astrid |
2008 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
11 |
28.29 |
|
Flossing Hedvig |
2010 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
24 |
30.62 |
|
Franzén Ellen |
2009 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
13 |
28.52 |
|
Granlund Luke |
2009 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
22 |
30.05 |
|
Hagberg Alvar |
2009 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
56 |
44.13 |
|
Hellgren Blomqvist Ivan |
2010 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
25 |
30.80 |
|
Hellqvist Bolin Olle |
2008 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
2 |
25.62 |
|
Irvaniyan Arnika |
2010 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
59 |
47.56 |
|
Karjanmaa Bamse |
2010 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
42 |
35.84 |
|
Kjellman Matilda |
2011 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
55 |
44.09 |
|
Kukolj Ivan |
2011 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
16 |
28.87 |
|
Kukolj Vanja |
2012 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
41 |
35.77 |
|
Larsson Carl |
2010 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
39 |
35.12 |
|
Lenstad Christoffer |
2008 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
15 |
28.57 |
|
Li Chengtai |
2008 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
6 |
26.69 |
|
Lundström Elly |
2009 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
10 |
27.95 |
|
Lundström Kerstin |
2011 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
37 |
34.65 |
|
Magnfält Maja |
2010 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
- |
DNS |
|
Mellström Lin |
2011 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
57 |
45.44 |
|
Nilsson Tea |
2010 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
48 |
38.56 |
|
Norlin Axel |
2006 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
3 |
25.67 |
|
Olander Astrid |
2010 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
45 |
37.20 |
|
Olander Ebba |
2010 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
53 |
41.86 |
|
Raghag Tvisha |
2009 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
34 |
34.51 |
|
Rudin Lucas |
2011 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
60 |
51.06 |
|
Rudin Lucas |
2011 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
- |
DNS |
|
Runebrant Edward |
2009 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
29 |
31.67 |
|
Rydén Sam |
2008 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
9 |
27.74 |
|
Saidra Oscar |
2011 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
40 |
35.26 |
|
Sandberg Ebbe |
2009 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
28 |
31.46 |
|
Sasnima Wanasinghe Lakira |
2007 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
27 |
31.36 |
|
Sehasa Wanasinghe Akina |
2010 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
35 |
34.57 |
|
Sjölin Felicia |
2005 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
1 |
25.53 |
|
Sohlman Beatrice |
2010 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
38 |
34.92 |
|
Sommar David |
2010 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
5 |
26.65 |
|
Sommerfeld Hampus |
2009 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
47 |
37.99 |
|
Sparacio Caesar |
2007 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
32 |
32.76 |
|
Stark Sara |
2005 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
18 |
29.02 |
|
Stene Hedvig |
2008 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
51 |
40.29 |
|
Sterner Mathilda |
2009 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
12 |
28.42 |
|
Strömblad Joline |
2010 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
52 |
40.67 |
|
Werdenig Jan |
2010 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
7 |
26.86 |
|
Wertheim Julia |
2011 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
31 |
32.48 |
|
Westerdahl Tobias |
2009 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
23 |
30.21 |
|
Wikström Kerstin |
2010 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
21 |
30.01 |
|
Wildenstam Casper |
2010 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
46 |
37.26 |
|
Villén Hannah |
2009 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
44 |
36.91 |
|
Wärmé Freja |
2011 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
54 |
42.72 |
|
Zaar Filip |
2008 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
43 |
36.05 |
|
Zhang Henrik |
2011 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
58 |
46.48 |
|
Åsbrink Ameli |
2010 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
- |
DNS |
|
Östberg Lovisa |
2009 |
TÄBY SIM |
4 |
25m Bröstsim Mixed |
Finaler |
19 |
29.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
08 mars 2019 |
Licensierad till: Täby Sim |
Utskriftstid |
19:42 |
|
Resultat Gren 5 (Finaler) - Per deltagare, utan mellantider
Resultat Gren 5 (Finaler) - Per deltagare, utan mellantider |
|
|
Tävling |
Utmanaren 2018090308 |
|
Utskriftsdatum |
08 mars 2019 |
|
|
Tävlingsort |
Täby |
|
Utskriftstid |
19:42 |
|
|
Arrangör |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
08 mars 2019 |
|
|
|
|
Namn |
Född |
Förening |
ID |
Gren |
Omgång |
Plac. |
Tid |
Beskrivning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bentley Fredrik |
2006 |
TÄBY SIM |
5 |
50m Bröstsim Mixed |
Finaler |
11 |
1:03.43 |
|
Bergman Elis |
2007 |
TÄBY SIM |
5 |
50m Bröstsim Mixed |
Finaler |
12 |
1:06.42 |
|
Berndtsson Linnéa |
2010 |
TÄBY SIM |
5 |
50m Bröstsim Mixed |
Finaler |
10 |
58.59 |
|
Elofsson Matilda |
2007 |
TÄBY SIM |
5 |
50m Bröstsim Mixed |
Finaler |
4 |
52.16 |
|
Florin Gabriel |
2008 |
TÄBY SIM |
5 |
50m Bröstsim Mixed |
Finaler |
- |
DSQ |
|
Göthe Amanda |
2006 |
TÄBY SIM |
5 |
50m Bröstsim Mixed |
Finaler |
3 |
50.58 |
|
Honic Amila |
2006 |
TÄBY SIM |
5 |
50m Bröstsim Mixed |
Finaler |
6 |
53.71 |
|
Ju Molly |
2007 |
TÄBY SIM |
5 |
50m Bröstsim Mixed |
Finaler |
2 |
48.76 |
|
Larsson Arvid |
2009 |
TÄBY SIM |
5 |
50m Bröstsim Mixed |
Finaler |
7 |
57.47 |
|
Sandberg Alexandra |
2009 |
TÄBY SIM |
5 |
50m Bröstsim Mixed |
Finaler |
5 |
53.43 |
|
Selkirk Sebastian |
2007 |
TÄBY SIM |
5 |
50m Bröstsim Mixed |
Finaler |
9 |
57.63 |
|
Steinle Malte |
2009 |
TÄBY SIM |
5 |
50m Bröstsim Mixed |
Finaler |
13 |
1:09.73 |
|
Svensson August |
2007 |
TÄBY SIM |
5 |
50m Bröstsim Mixed |
Finaler |
8 |
57.58 |
|
Talipov Erik |
2007 |
TÄBY SIM |
5 |
50m Bröstsim Mixed |
Finaler |
1 |
47.73 |
|
Thorgrimsdottir Embla |
2006 |
TÄBY SIM |
5 |
50m Bröstsim Mixed |
Finaler |
- |
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
08 mars 2019 |
Licensierad till: Täby Sim |
Utskriftstid |
19:42 |
|
Resultat Gren 6 (Finaler) - Per deltagare, utan mellantider
Resultat Gren 6 (Finaler) - Per deltagare, utan mellantider |
|
|
Tävling |
Utmanaren 2018090308 |
|
Utskriftsdatum |
08 mars 2019 |
|
|
Tävlingsort |
Täby |
|
Utskriftstid |
19:42 |
|
|
Arrangör |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
08 mars 2019 |
|
|
|
|
Namn |
Född |
Förening |
ID |
Gren |
Omgång |
Plac. |
Tid |
Beskrivning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Björk Alva |
2008 |
TÄBY SIM |
6 |
100m Bröstsim Mixed |
Finaler |
4 |
1:55.68 |
|
Isufi Berlin Isabelle |
2008 |
TÄBY SIM |
6 |
100m Bröstsim Mixed |
Finaler |
2 |
1:46.76 |
|
Törnqvist Viggo |
2008 |
TÄBY SIM |
6 |
100m Bröstsim Mixed |
Finaler |
1 |
1:42.40 |
|
Wang Nina |
2008 |
TÄBY SIM |
6 |
100m Bröstsim Mixed |
Finaler |
3 |
1:50.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
08 mars 2019 |
Licensierad till: Täby Sim |
Utskriftstid |
19:42 |
|
Resultat Gren 7 (Finaler) - Per deltagare, utan mellantider
Resultat Gren 7 (Finaler) - Per deltagare, utan mellantider |
|
|
Tävling |
Utmanaren 2018090308 |
|
Utskriftsdatum |
08 mars 2019 |
|
|
Tävlingsort |
Täby |
|
Utskriftstid |
19:42 |
|
|
Arrangör |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
08 mars 2019 |
|
|
|
|
Namn |
Född |
Förening |
ID |
Gren |
Omgång |
Plac. |
Tid |
Beskrivning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Akopian Elisabeth |
2008 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
9 |
21.92 |
|
Alba Andersson Andreas |
2011 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
69 |
42.71 |
|
Aronsson Kerstin |
2010 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
52 |
31.34 |
|
Avellan-Hultman Oscar |
2007 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
- |
DNS |
|
Axbom Julia |
2011 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
61 |
35.51 |
|
Bentley Stina |
2009 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
40 |
27.98 |
|
Berglund Linn |
2008 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
28 |
25.81 |
|
Bergman Greta |
2010 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
- |
DNS |
|
Björklund Oscar |
2010 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
30 |
26.07 |
|
Brinkenberg Samuel |
2009 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
11 |
22.71 |
|
Bronsdon Elliot |
2010 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
- |
DNS |
|
Christensson Elias |
2007 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
5 |
20.46 |
|
Clason William |
2008 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
12 |
22.81 |
|
De Geer Moa |
2009 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
26 |
25.59 |
|
Ekman Sofia |
2006 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
2 |
19.14 |
|
Elander Clara |
2008 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
7 |
21.36 |
|
elf agnes |
2009 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
19 |
24.16 |
|
Engström Viktor |
2010 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
- |
DNS |
|
Eriksson Ellen |
2009 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
62 |
35.75 |
|
Flossing Astrid |
2008 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
17 |
23.81 |
|
Forsling Rebecca |
2008 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
23 |
25.17 |
|
Fredholm Ludvig |
2010 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
36 |
27.38 |
|
Fältman Vincent |
2010 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
65 |
37.44 |
|
gerikaite lina |
2009 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
57 |
33.36 |
|
GOHARI ADRIAN |
2009 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
67 |
39.13 |
|
Grefberg Jacob |
2009 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
27 |
25.65 |
|
Hagberg Alvar |
2009 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
63 |
36.33 |
|
Hedlund Emely |
2011 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
18 |
23.88 |
|
Hellqvist Bolin Olle |
2008 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
- |
DNS |
|
Jia Mochu |
2007 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
- |
DNS |
|
Khadban Feyli Maja |
2007 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
- |
DNS |
|
Kolm Love |
2011 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
66 |
38.41 |
|
Kukolj Ivan |
2011 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
10 |
22.60 |
|
Kukolj Vanja |
2012 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
46 |
28.75 |
|
Larsson Carl |
2010 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
53 |
31.68 |
|
Liedberg Jakob |
2008 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
22 |
24.39 |
|
Lilliesköld Emilia-Sophie |
2007 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
29 |
25.93 |
|
Lin Robin |
2008 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
31 |
26.24 |
|
Lindblad Maja |
2008 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
21 |
24.24 |
|
Louwrens Mikayla |
2007 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
4 |
19.42 |
|
Lu Yuchen |
2012 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
55 |
32.70 |
|
McCullagh Jonathan |
2008 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
38 |
27.91 |
|
Mellström Lin |
2011 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
51 |
31.19 |
|
Niklasson Erik |
2008 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
33 |
26.54 |
|
Nilsson Tea |
2010 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
58 |
34.93 |
|
Olander Astrid |
2010 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
56 |
32.82 |
|
Olander Ebba |
2010 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
45 |
28.63 |
|
Olsson Anna |
2010 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
13 |
22.88 |
|
Perrier Alfred |
2010 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
59 |
35.18 |
|
Potdar Shrihaan |
2008 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
34 |
27.03 |
|
Raghag Tvisha |
2009 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
48 |
29.65 |
|
renqvist sophie |
2009 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
50 |
31.04 |
|
Rezaei Kevin |
2008 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
- |
DNS |
|
Rudin Lucas |
2011 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
68 |
39.37 |
|
Rudin Lucas |
2011 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
- |
DNS |
|
Runebrant Edward |
2009 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
37 |
27.44 |
|
Sandberg Ebbe |
2009 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
24 |
25.40 |
|
Sehasa Wanasinghe Akina |
2010 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
42 |
28.24 |
|
Sieppi Julia |
2008 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
15 |
23.36 |
|
Simonson Lucas |
2010 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
44 |
28.59 |
|
Sköld Linnea |
2008 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
- |
DNS |
|
Sommar David |
2010 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
20 |
24.20 |
|
Sommerfeld Hampus |
2009 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
47 |
29.34 |
|
Song Yuewei |
2008 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
39 |
27.94 |
|
Stalder Albin |
2006 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
8 |
21.40 |
|
Stene Hedvig |
2008 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
60 |
35.47 |
|
Sterner Mathilda |
2009 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
6 |
21.27 |
|
Su Zixian |
2008 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
43 |
28.42 |
|
Tamir Carmi |
2010 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
49 |
30.13 |
|
Tamir Itay |
2007 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
1 |
18.79 |
|
Tamir Lavie |
2009 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
35 |
27.28 |
|
Warglo Isac |
2007 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
41 |
28.06 |
|
Westerdahl Tobias |
2009 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
25 |
25.56 |
|
Wettle Alexander |
2010 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
- |
DNS |
|
Wikström Kerstin |
2010 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
32 |
26.40 |
|
Zaar Filip |
2008 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
54 |
31.69 |
|
Zhang Henrik |
2011 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
64 |
36.92 |
|
Zhou Erik |
2005 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
3 |
19.34 |
|
Åsbrink Ameli |
2010 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
- |
DNS |
|
Östberg Filippa |
2006 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
14 |
23.25 |
|
Östberg Lovisa |
2009 |
TÄBY SIM |
7 |
25m Frisim Mixed |
Finaler |
16 |
23.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
08 mars 2019 |
Licensierad till: Täby Sim |
Utskriftstid |
19:42 |
|
Resultat Gren 8 (Finaler) - Per deltagare, utan mellantider
Resultat Gren 8 (Finaler) - Per deltagare, utan mellantider |
|
|
Tävling |
Utmanaren 2018090308 |
|
Utskriftsdatum |
08 mars 2019 |
|
|
Tävlingsort |
Täby |
|
Utskriftstid |
19:42 |
|
|
Arrangör |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
08 mars 2019 |
|
|
|
|
Namn |
Född |
Förening |
ID |
Gren |
Omgång |
Plac. |
Tid |
Beskrivning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(Nina) Zhang Chenwei |
2008 |
TÄBY SIM |
8 |
50m Frisim Mixed |
Finaler |
4 |
41.46 |
|
Almert Emilia |
2003 |
TÄBY SIM |
8 |
50m Frisim Mixed |
Finaler |
25 |
49.44 |
|
Alsén Max |
2009 |
TÄBY SIM |
8 |
50m Frisim Mixed |
Finaler |
19 |
46.11 |
|
Bebenek Maria |
2010 |
TÄBY SIM |
8 |
50m Frisim Mixed |
Finaler |
12 |
44.31 |
|
Bentley Fredrik |
2006 |
TÄBY SIM |
8 |
50m Frisim Mixed |
Finaler |
26 |
49.67 |
|
Berndtsson Linnéa |
2010 |
TÄBY SIM |
8 |
50m Frisim Mixed |
Finaler |
- |
DSQ |
|
Björk Alva |
2008 |
TÄBY SIM |
8 |
50m Frisim Mixed |
Finaler |
5 |
41.94 |
|
Bronsdon Oliver |
2008 |
TÄBY SIM |
8 |
50m Frisim Mixed |
Finaler |
8 |
42.31 |
|
Carlén Tage |
2010 |
TÄBY SIM |
8 |
50m Frisim Mixed |
Finaler |
23 |
48.91 |
|
Costa Matteo |
2008 |
TÄBY SIM |
8 |
50m Frisim Mixed |
Finaler |
6 |
42.13 |
|
Danes Raoul |
2008 |
TÄBY SIM |
8 |
50m Frisim Mixed |
Finaler |
30 |
51.74 |
|
Envall Hugo |
2007 |
TÄBY SIM |
8 |
50m Frisim Mixed |
Finaler |
20 |
46.97 |
|
Franzén Ellen |
2009 |
TÄBY SIM |
8 |
50m Frisim Mixed |
Finaler |
18 |
45.87 |
|
Gonsalves Anneli |
2006 |
TÄBY SIM |
8 |
50m Frisim Mixed |
Finaler |
9 |
43.12 |
|
Hoffert Freja |
2008 |
TÄBY SIM |
8 |
50m Frisim Mixed |
Finaler |
10 |
43.18 |
|
Honic Amila |
2006 |
TÄBY SIM |
8 |
50m Frisim Mixed |
Finaler |
11 |
44.26 |
|
Härning Nilsson Hedda |
2008 |
TÄBY SIM |
8 |
50m Frisim Mixed |
Finaler |
16 |
45.45 |
|
Ingelgård Thilia |
2006 |
TÄBY SIM |
8 |
50m Frisim Mixed |
Finaler |
7 |
42.14 |
|
Johansson Ludvig |
2008 |
TÄBY SIM |
8 |
50m Frisim Mixed |
Finaler |
1 |
40.18 |
|
Larsson Arvid |
2009 |
TÄBY SIM |
8 |
50m Frisim Mixed |
Finaler |
15 |
45.04 |
|
Lenstad Christoffer |
2008 |
TÄBY SIM |
8 |
50m Frisim Mixed |
Finaler |
24 |
49.25 |
|
Rappe Johannes |
2006 |
TÄBY SIM |
8 |
50m Frisim Mixed |
Finaler |
2 |
40.74 |
|
Rydén Sam |
2008 |
TÄBY SIM |
8 |
50m Frisim Mixed |
Finaler |
21 |
48.06 |
|
Rydholm Philip |
2007 |
TÄBY SIM |
8 |
50m Frisim Mixed |
Finaler |
3 |
41.01 |
|
Sparacio Caesar |
2007 |
TÄBY SIM |
8 |
50m Frisim Mixed |
Finaler |
29 |
51.48 |
|
Steinle Malte |
2009 |
TÄBY SIM |
8 |
50m Frisim Mixed |
Finaler |
22 |
48.65 |
|
Svensson August |
2007 |
TÄBY SIM |
8 |
50m Frisim Mixed |
Finaler |
27 |
50.98 |
|
Thermaenius Anton |
2009 |
TÄBY SIM |
8 |
50m Frisim Mixed |
Finaler |
14 |
44.51 |
|
Thoresson Astrid |
2007 |
TÄBY SIM |
8 |
50m Frisim Mixed |
Finaler |
17 |
45.60 |
|
Thorgrimsdottir Embla |
2006 |
TÄBY SIM |
8 |
50m Frisim Mixed |
Finaler |
- |
DNS |
|
Werdenig Jan |
2010 |
TÄBY SIM |
8 |
50m Frisim Mixed |
Finaler |
28 |
51.35 |
|
von Goës Ester |
2008 |
TÄBY SIM |
8 |
50m Frisim Mixed |
Finaler |
13 |
44.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
08 mars 2019 |
Licensierad till: Täby Sim |
Utskriftstid |
19:42 |
|
Resultat Gren 9 (Finaler) - Per deltagare, utan mellantider
Resultat Gren 9 (Finaler) - Per deltagare, utan mellantider |
|
|
Tävling |
Utmanaren 2018090308 |
|
Utskriftsdatum |
08 mars 2019 |
|
|
Tävlingsort |
Täby |
|
Utskriftstid |
19:42 |
|
|
Arrangör |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
08 mars 2019 |
|
|
|
|
Namn |
Född |
Förening |
ID |
Gren |
Omgång |
Plac. |
Tid |
Beskrivning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Göthe Amanda |
2006 |
TÄBY SIM |
9 |
100m Frisim Mixed |
Finaler |
2 |
1:33.08 |
|
Larsson Arvid |
2007 |
TÄBY SIM |
9 |
100m Frisim Mixed |
Finaler |
1 |
1:31.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
08 mars 2019 |
Licensierad till: Täby Sim |
Utskriftstid |
19:42 |
|
Resultat Gren 10 (Finaler) - Per deltagare, utan mellantider
Resultat Gren 10 (Finaler) - Per deltagare, utan mellantider |
|
|
Tävling |
Utmanaren 2018090308 |
|
Utskriftsdatum |
08 mars 2019 |
|
|
Tävlingsort |
Täby |
|
Utskriftstid |
19:42 |
|
|
Arrangör |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
08 mars 2019 |
|
|
|
|
Namn |
Född |
Förening |
ID |
Gren |
Omgång |
Plac. |
Tid |
Beskrivning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bäck Ellis Jakob |
2007 |
TÄBY SIM |
10 |
25m Fjärilsim Mixed |
Finaler |
3 |
24.57 |
|
Kolm Love |
2011 |
TÄBY SIM |
10 |
25m Fjärilsim Mixed |
Finaler |
5 |
47.98 |
|
Sjölin Felicia |
2005 |
TÄBY SIM |
10 |
25m Fjärilsim Mixed |
Finaler |
2 |
24.33 |
|
Stark Sara |
2005 |
TÄBY SIM |
10 |
25m Fjärilsim Mixed |
Finaler |
1 |
22.20 |
|
Tamir Itay |
2007 |
TÄBY SIM |
10 |
25m Fjärilsim Mixed |
Finaler |
4 |
26.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
08 mars 2019 |
Licensierad till: Täby Sim |
Utskriftstid |
19:42 |
|
Resultat Gren 11 (Finaler) - Per deltagare, utan mellantider
Resultat Gren 11 (Finaler) - Per deltagare, utan mellantider |
|
|
Tävling |
Utmanaren 2018090308 |
|
Utskriftsdatum |
08 mars 2019 |
|
|
Tävlingsort |
Täby |
|
Utskriftstid |
19:42 |
|
|
Arrangör |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
08 mars 2019 |
|
|
|
|
Namn |
Född |
Förening |
ID |
Gren |
Omgång |
Plac. |
Tid |
Beskrivning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Andersson Darin Elisa |
2008 |
TÄBY SIM |
11 |
50m Fjärilsim Mixed |
Finaler |
6 |
53.76 |
|
Hellborg Bea |
2006 |
TÄBY SIM |
11 |
50m Fjärilsim Mixed |
Finaler |
- |
DSQ |
|
Isufi Berlin Isabelle |
2008 |
TÄBY SIM |
11 |
50m Fjärilsim Mixed |
Finaler |
4 |
52.84 |
|
Javehed Elin |
2009 |
TÄBY SIM |
11 |
50m Fjärilsim Mixed |
Finaler |
1 |
45.80 |
|
Lenstad Caitlin |
2008 |
TÄBY SIM |
11 |
50m Fjärilsim Mixed |
Finaler |
7 |
54.76 |
|
Luo Tianjiao |
2008 |
TÄBY SIM |
11 |
50m Fjärilsim Mixed |
Finaler |
2 |
47.78 |
|
Sandberg Alexandra |
2009 |
TÄBY SIM |
11 |
50m Fjärilsim Mixed |
Finaler |
5 |
53.59 |
|
Sjöberg Cornelia |
2008 |
TÄBY SIM |
11 |
50m Fjärilsim Mixed |
Finaler |
9 |
1:02.08 |
|
Törnqvist Viggo |
2008 |
TÄBY SIM |
11 |
50m Fjärilsim Mixed |
Finaler |
3 |
48.45 |
|
Wang Nina |
2008 |
TÄBY SIM |
11 |
50m Fjärilsim Mixed |
Finaler |
8 |
58.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
08 mars 2019 |
Licensierad till: Täby Sim |
Utskriftstid |
19:42 |
|
Resultat Gren 12 (Finaler) - Per deltagare, utan mellantider
Resultat Gren 12 (Finaler) - Per deltagare, utan mellantider |
|
|
Tävling |
Utmanaren 2018090308 |
|
Utskriftsdatum |
08 mars 2019 |
|
|
Tävlingsort |
Täby |
|
Utskriftstid |
19:43 |
|
|
Arrangör |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
08 mars 2019 |
|
|
|
|
Namn |
Född |
Förening |
ID |
Gren |
Omgång |
Plac. |
Tid |
Beskrivning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elofsson Matilda |
2007 |
TÄBY SIM |
12 |
100m Medley Mixed |
Finaler |
6 |
1:46.64 |
|
Enbom Astrid |
2006 |
TÄBY SIM |
12 |
100m Medley Mixed |
Finaler |
4 |
1:39.71 |
|
Gonsalves Anneli |
2006 |
TÄBY SIM |
12 |
100m Medley Mixed |
Finaler |
1 |
52.08 |
|
Ju Molly |
2007 |
TÄBY SIM |
12 |
100m Medley Mixed |
Finaler |
5 |
1:40.92 |
|
Talipov Erik |
2007 |
TÄBY SIM |
12 |
100m Medley Mixed |
Finaler |
3 |
1:39.40 |
|
Törnqvist Tyra |
2006 |
TÄBY SIM |
12 |
100m Medley Mixed |
Finaler |
2 |
1:35.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
08 mars 2019 |
Licensierad till: Täby Sim |
Utskriftstid |
19:43 |
|