Tulokset Syyspärskeet
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Lauantaijakso
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | Lohien syyspärskeet 2019 | Tulostuspäivämäärä | 21 syyskuu 2019 | |||
Kilpailun paikkakunta | Oulu | Tulostusaika | 20:19 | |||
Järjestäjä | Oulun Lohet | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 21 syyskuu 2019 |
Laji 10, 200m SKU Naiset, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
Arvioitu alkamisaika 16:51 |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | 100m | 150m | Aika | Tila | ||
1 | Eevi Hirvasoja | 2007 | Haukiputaan Heitto | 2:52.19 | ||||||
2 | Sofia Palojärvi | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 2:54.78 | ||||||
3 | Eerika Ekdahl | 2007 | Nivalan Saukot | 3:01.03 | ||||||
4 | Iina Pasuri | 2007 | Haukiputaan Heitto | 3:02.96 | ||||||
5 | Lotta Janhunen | 2007 | Oulun Lohet | 3:03.31 | ||||||
6 | Iinu Tiainen | 2007 | Oulun Lohet | 3:03.88 | ||||||
7 | Maija Leinonen | 2007 | Oulun Lohet | 3:07.67 | ||||||
8 | Ellen Krüger | 2007 | Oulun Lohet | 3:08.70 | ||||||
9 | Aino Leinonen | 2007 | Oulun Uinti 1906 | 3:10.68 | ||||||
10 | Emma Autio | 2007 | Oulun Lohet | 3:12.34 | ||||||
11 | Pinja Niskanen | 2007 | Oulun Lohet | 3:12.41 | ||||||
12 | Eerika Häcklin | 2008 | Haukiputaan Heitto | 3:14.06 | ||||||
13 | Meeri Uusitalo | 2007 | Oulun Lohet | 3:17.84 | ||||||
14 | Silja Sipovaara | 2007 | Oulun Lohet | 3:19.85 | ||||||
15 | Noora Tuominen | 2007 | Oulun Lohet | 3:20.39 | ||||||
16 | Anna Rajakangas | 2008 | Oulun Uinti 1906 | 3:25.55 | ||||||
17 | Juuli Uusitalo | 2007 | Oulun Lohet | 3:25.61 | ||||||
18 | Neela Poropudas | 2009 | Kempeleen Pyrintö | 3:31.73 | ||||||
19 | Minja Yli-Tainio | 2009 | Oulun Lohet | 3:32.59 | ||||||
20 | Enni Alatalo | 2007 | Oulun Lohet | 3:34.81 | ||||||
21 | Nevia Viuhkola | 2009 | Oulun Lohet | 3:37.21 | ||||||
22 | Milla Mikkonen | 2008 | Kempeleen Pyrintö | 3:40.10 | ||||||
23 | Mira Marttila | 2009 | Kempeleen Pyrintö | 3:40.12 | ||||||
24 | Riia Aho | 2007 | Oulun Lohet | 3:40.16 | ||||||
25 | Ronja Hautamäki | 2007 | Oulun Uinti 1906 | 3:44.47 | ||||||
26 | Lotta Tonteri | 2007 | Oulun Uinti 1906 | 4:03.89 | ||||||
- | Auroora Kurttila | 2008 | Haukiputaan Heitto | DSQ | ||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
- | Iiris Lukkariniemi | 2008 | Kempeleen Pyrintö | DSQ | ||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
Laji 10, 200m SKU Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v |
Arvioitu alkamisaika 16:51 |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | 100m | 150m | Aika | Tila | ||
1 | Lotta Moilanen | 2006 | Oulun Uinti 1906 | 2:22.49 | ||||||
2 | Reeta Ollonen | 2006 | Oulun Uinti 1906 | 2:25.09 | ||||||
3 | Riina Niemi | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 2:38.70 | ||||||
4 | Milla Marttila | 2005 | Kempeleen Pyrintö | 2:42.43 | ||||||
5 | Amanda Riuttanen | 2005 | Oulun Uinti 1906 | 2:42.96 | ||||||
6 | Tiia Mielonen | 2006 | Nivalan Saukot | 2:43.52 | ||||||
7 | Sara Seppänen | 2006 | Oulun Lohet | 2:44.93 | ||||||
8 | Katariina Koivuranta | 2005 | Oulun Uinti 1906 | 2:46.84 | ||||||
9 | Mandi Vuoristo | 2005 | Oulun Lohet | 2:52.70 | ||||||
10 | Saara Nissinen | 2006 | Kemin Työväen Uimarit | 2:59.87 | ||||||
11 | Kerttu Törmälä | 2005 | Kempeleen Pyrintö | 3:02.10 | ||||||
12 | Sofia Kivelä | 2005 | Kempeleen Pyrintö | 3:05.39 | ||||||
13 | Iida Häcklin | 2006 | Haukiputaan Heitto | 3:07.70 | ||||||
14 | Ailiina Koskinen | 2005 | Oulun Lohet | 3:08.69 | ||||||
15 | Teresa Pulkkinen | 2005 | Oulun Lohet | 3:10.67 | ||||||
16 | Iina Tapaninen | 2006 | Oulun Lohet | 3:11.23 | ||||||
17 | Martta Ryynänen | 2005 | Oulun Lohet | 3:12.01 | ||||||
18 | Emilia Sainio | 2006 | Oulun Lohet | 3:16.00 | ||||||
19 | Inka Ylipahkala | 2006 | Oulun Lohet | 3:32.10 | ||||||
- | Anni Moilanen | 2006 | Kempeleen Pyrintö | DSQ | ||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Laji 10, 200m SKU Naiset, Loppukilpailut 15 - 16 v |
Arvioitu alkamisaika 16:51 |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | 100m | 150m | Aika | Tila | ||
1 | Helmi Jouhten | 2004 | Kempeleen Pyrintö | 2:21.89 | ||||||
2 | Olga Emilia Mattila | 2004 | Oulun Uinti 1906 | 2:25.16 | ||||||
3 | Pinja Taskila | 2004 | Oulun Uinti 1906 | 2:28.14 | ||||||
4 | Mathilda Puutio | 2003 | Oulun Uinti 1906 | 2:28.64 | ||||||
5 | Venla Säntti | 2003 | Oulun Uinti 1906 | 2:30.35 | ||||||
6 | Inka Elamaa | 2004 | Oulun Lohet | 2:35.69 | ||||||
7 | Laura Markuksela | 2004 | Oulun Uinti 1906 | 2:35.78 | ||||||
8 | Iiris Isokoski | 2003 | Oulun Lohet | 2:42.81 | ||||||
9 | Roosa Kärkkäinen | 2003 | Oulun Lohet | 2:43.42 | ||||||
10 | Inka Karjalainen | 2004 | Oulun Uinti 1906 | 2:48.39 | ||||||
11 | Venla Saarimaa | 2004 | Nivalan Saukot | 3:21.75 | ||||||
Laji 10, 200m SKU Naiset, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat |
Arvioitu alkamisaika 16:51 |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | 100m | 150m | Aika | Tila | ||
1 | Jenna Laukkanen | 1995 | Swimming Club Vuokatti | 2:13.72 | ||||||
2 | Iida-Maria Laine | 2001 | Oulun Uinti 1906 | 2:26.19 | ||||||
3 | Senni Jouhten | 2002 | Kempeleen Pyrintö | 2:26.97 | ||||||
4 | Riika Huttula | 2001 | Oulun Lohet | 2:29.38 | ||||||
5 | Heidi Kivioja | 2000 | Swimming Club Vuokatti | 2:35.99 | ||||||
6 | Pauliina Lohilahti | 2002 | Oulun Lohet | 2:37.50 | ||||||
7 | Anni Willman | 2001 | Oulun Lohet | 2:45.34 | ||||||
8 | Pinja Sipovaara | 2002 | Oulun Lohet | 2:45.56 | ||||||
9 | Amalia Siekkinen | 2002 | Oulun Lohet | 2:47.37 | ||||||
10 | Heidi Blankenstein | 2001 | Oulun Lohet | 2:49.89 | ||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 | Tulostuspäivämäärä | 21 syyskuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat | Tulostusaika | 20:19 |