Tulokset Danish Open 2019 & DMJ-L 2019
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
A-Finaler fredag
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heat resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangør |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup svømmehal |
Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50m |
Stævne dato: |
5. apr 2019 to 9. apr 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 2, 50m Brystsvømning Damer, DMJ - A Finale |
|
|
|
30.57 |
|
|
Rikke Møller Pedersen |
1989 |
Frem Odens |
DEN |
Barcelona, Spanien |
|
03-08-2013 |
|
|
|
|
|
JR |
32.22 |
|
|
Josefine B. Pedersen |
1999 |
VAT Copenh |
DEN |
Bellahøj, Danmark |
|
13-04-2016 |
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Thea Blomsterberg |
2002 |
Sigma Swim Birkerød |
+0.69 |
736 |
32.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Astrid Nielsen |
2002 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.73 |
727 |
32.69 |
+0.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Laura Fogh |
2003 |
Hjortshøj-Egå IF Svømmeafdelin |
+0.67 |
705 |
33.03 |
+0.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Victoria Haahr Pallesen |
2002 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.70 |
702 |
33.07 |
+0.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Julie K Rose |
2003 |
Sigma Swim Allerød |
+0.73 |
692 |
33.23 |
+0.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Emilie Egerup |
2003 |
Silkeborg Svømmeklub |
+0.67 |
661 |
33.74 |
+1.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Nele Schulze |
2004 |
Haderslev Svømme Klub |
+0.73 |
655 |
33.85 |
+1.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Clara Rybak-Andersen |
2003 |
Gentofte Svømme Klub |
+0.75 |
655 |
33.85 |
+1.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 05-04-2019 18:32:09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 2, 50m Brystsvømning Damer, DMJ - B Finale |
|
|
|
30.57 |
|
|
Rikke Møller Pedersen |
1989 |
Frem Odens |
DEN |
Barcelona, Spanien |
|
03-08-2013 |
|
|
|
|
|
JR |
32.22 |
|
|
Josefine B. Pedersen |
1999 |
VAT Copenh |
DEN |
Bellahøj, Danmark |
|
13-04-2016 |
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ida Jensdottir Fremming |
2002 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
+0.70 |
651 |
33.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Dagmar Boeck |
2004 |
Farum Svømmeklub |
+0.77 |
649 |
33.94 |
+0.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Sara Damkjær Bartels |
2004 |
Gladsaxe Svømmeklub |
+0.75 |
642 |
34.07 |
+0.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Amalie Staghøj Andersen |
2004 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.68 |
630 |
34.29 |
+0.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Josephine Kruse |
2002 |
Sigma Swim Allerød |
+0.69 |
618 |
34.51 |
+0.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Emma Stoltz |
2004 |
Sigma Swim Allerød |
+0.63 |
614 |
34.59 |
+0.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Benedicte Them Jensen |
2004 |
Køge Svømmeklub |
+0.69 |
611 |
34.64 |
+0.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Pernille Elm Jensen |
2003 |
JGI Svømning |
+0.62 |
602 |
34.80 |
+0.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 05-04-2019 18:32:09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
05-04-2019 18:37.17 |
Datahandling: WinGrodan 2.3 |
Licens til: Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|