2020-03-31   18:09:04
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Hauki-uinnit 2019

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 22 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 22 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Hauki-uinnit 2019    Tulostuspäivämäärä  16 maaliskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  17:13   
  Järjestäjä  Haukiputaan Heitto         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  16 maaliskuu 2019         
 
 
Laji 22, 50m PU P11, P13, P15, M, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Nikita Maximov  2008  Oulun Uinti 1906            43.36   
Ahti Kotila  2008  Oulun Lohet            46.75   
Aatu Poikkimäki  2008  Vieskan Uimarit            46.90   
Mikael Kynkäänniemi  2008  Haukiputaan Heitto            48.79   
Emil Koskela  2008  Vieskan Uimarit            49.56   
Simon Hiltunen  2008  Oulun Lohet            51.97   
Oliver Rannanpää  2008  Oulun Lohet            59.13   
                     
 
Laji 22, 50m PU P11, P13, P15, M, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Leevi Väyrynen  2007  Oulun Uinti 1906            36.86   
Miika Suorsa  2006  Oulun Uinti 1906            38.16   
Leevi Sammalmaa  2007  Vieskan Uimarit            40.12   
Valtteri Kotijärvi  2006  Haukiputaan Heitto            44.47   
Joonas Keränen  2007  Oulun Uinti 1906            46.69   
Aapo Alaniska  2007  Oulun Uinti 1906            49.01   
Sandy Yin  2007  Oulun Lohet            52.31   
Viljo Soini  2007  Oulun Lohet            53.17   
Olli Henriksson  2007  Oulun Lohet            56.76   
10  Juho Rytilahti  2006  Oulun Uinti 1906            57.37   
                     
 
Laji 22, 50m PU P11, P13, P15, M, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Jere Hannuksela  2004  Haukiputaan Heitto            29.11   
Erblin Latifi  2005  Oulun Uinti 1906            31.04   
Juho Tarvainen  2004  Kuusamon Erä-Veikot            35.86   
Artturi Väänänen  2005  Oulun Uinti 1906            38.02   
Ilari Raesalmi  2005  Oulun Uinti 1906            38.19   
Jesse Manninen  2005  Haukiputaan Heitto            41.10   
Aatu Mäkinen  2005  Nivalan Saukot            43.46   
                     
 
Laji 22, 50m PU P11, P13, P15, M, Loppukilpailut 16 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Topias Nygård  2000  Oulun Uinti 1906            25.87   
Arttu Erkinaro  1992  Oulun Uinti 1906            25.90   
Konsta Kallinen  1999  Oulun Lohet            26.74   
Anssi Hätälä  1994  Oulun Uinti 1906            27.77   
Noa Mäkelä  2001  Oulun Uinti 1906            28.24   
Olli-Pekka Pietarila  2003  Oulun Uinti 1906            28.50   
Paavo Erkinaro  2003  Oulun Uinti 1906            28.80   
Mostafa Ismail  1989  Oulun Lohet            28.81   
Valtteri Taskinen  2002  Oulun Uinti 1906            29.35   
10  Joakim Harjaks  2002  Oulun Uinti 1906            29.38   
11  Benjamin Evans  2003  Swimming Club Vuokatti            29.84   
12  Sihan Yu  2003  Oulun Uinti 1906            30.76   
13  Roope Mutanen  2003  Haukiputaan Heitto            31.06   
14  Eemeli Korhonen  2003  Kempeleen Pyrintö            38.23   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  16 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  17:13 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner