Results for Mikropolix-Uinnit 23.3.2019
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja 1
Tulokset Laji 32 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | Mikropolix-Uinnit 23-03-2019 | Tulostuspäivämäärä | 23 maaliskuu 2019 | |||
Kilpailun paikkakunta | Riihimäki | Tulostusaika | 19:29 | |||
Järjestäjä | Riihimäen Uimaseura | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 23 maaliskuu 2019 |
Laji 32, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
Sponsori: OMA SÄÄSTÖPANKKI |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Elina Malinen | 2009 | Riihimäen Uimaseura | 39.67 | 1:22.95 | |||||
2 | Emma Grönberg | 2010 | Cetus Espoo | 44.22 | 1:33.63 | |||||
3 | Elsa Idman | 2009 | Cetus Espoo | 47.39 | 1:38.87 | |||||
4 | Ylva Holmberg | 2009 | Cetus Espoo | 46.30 | 1:39.00 | |||||
5 | Anni Eskelinen | 2009 | Lahden Uimaseura | 46.85 | 1:39.18 | |||||
6 | Peppi Mutikainen | 2009 | Lahden Uimaseura | 47.40 | 1:40.31 | |||||
7 | Aada Tuononen | 2009 | Cetus Espoo | 49.83 | 1:45.01 | |||||
8 | Keneli Marybel Maranik | 2010 | Cetus Espoo | 47.54 | 1:46.29 | |||||
9 | Vilma Päivärinta | 2009 | Cetus Espoo | 51.85 | 1:47.19 | |||||
10 | Kaisli Ruha | 2010 | Cetus Espoo | 50.17 | 1:47.69 | |||||
11 | Lila Eskola | 2009 | Cetus Espoo | 53.41 | 1:56.38 | |||||
12 | Venni Niemi | 2009 | Riihimäen Uimaseura | 55.73 | 1:58.58 | |||||
13 | Ines Valero de la Iglesia | 2010 | Cetus Espoo | 54.63 | 2:03.38 | |||||
Laji 32, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 12 v |
Sponsori: OMA SÄÄSTÖPANKKI |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Siiri Haverinen | 2007 | Lahden Uimaseura | 34.70 | 1:12.32 | |||||
2 | Kätlin Ploompuu | 2007 | Riihimäen Uimaseura | 37.74 | 1:19.56 | |||||
3 | Josefina Vainio | 2007 | Simmis Wanda | 39.90 | 1:24.11 | |||||
4 | Helmi Kittelä | 2008 | Riihimäen Uimaseura | 39.27 | 1:24.94 | |||||
5 | Olivia Porter | 2007 | Lahden Uimaseura | 40.32 | 1:25.93 | |||||
6 | Emma Pellikka | 2007 | Riihimäen Uimaseura | 42.09 | 1:26.86 | |||||
7 | Emma Lahti | 2008 | Tuusulan Uimaseura | 41.10 | 1:27.61 | |||||
8 | Mikaela Heiman | 2008 | Simmis Wanda | 41.57 | 1:28.08 | |||||
9 | Jade Brelo | 2008 | Cetus Espoo | 40.47 | 1:28.22 | |||||
10 | Kira Kondratjeva | 2008 | Tuusulan Uimaseura | 42.22 | 1:28.90 | |||||
11 | Aino Leipijärvi | 2007 | Riihimäen Uimaseura | 42.43 | 1:29.11 | |||||
12 | Nea Vilén | 2007 | Simmis Wanda | 43.10 | 1:30.93 | |||||
13 | Moona Anttila | 2008 | Riihimäen Uimaseura | 43.19 | 1:30.95 | |||||
14 | Rosa Perikangas | 2007 | Riihimäen Uimaseura | 42.21 | 1:32.31 | |||||
15 | Lotta Koskinen | 2008 | Lahden Uimaseura | 45.00 | 1:32.38 | |||||
16 | Aura Haunia | 2007 | Simmis Wanda | 43.86 | 1:32.48 | |||||
17 | Iiris Pajamo | 2008 | Simmis Wanda | 44.43 | 1:33.01 | |||||
18 | Irina Karvonen | 2008 | Simmis Wanda | 44.36 | 1:33.67 | |||||
19 | Nelly Åström | 2008 | Cetus Espoo | 45.08 | 1:33.85 | |||||
20 | Aada Salovaara | 2007 | Cetus Espoo | 44.62 | 1:35.22 | |||||
21 | Aino Nokikuru | 2007 | Riihimäen Uimaseura | 45.96 | 1:36.29 | |||||
22 | Lotta Leppäaho | 2008 | Lahden Uimaseura | 44.75 | 1:36.71 | |||||
23 | Saaga Pitkänen | 2008 | Lahden Uimaseura | 44.01 | 1:36.82 | |||||
24 | Kristina Lindroos | 2008 | Cetus Espoo | 44.85 | 1:38.29 | |||||
25 | Helmi Olander | 2008 | Riihimäen Uimaseura | 46.88 | 1:38.73 | |||||
26 | Iisa Niininen | 2007 | Uinti Hyvinkää | 44.23 | 1:39.02 | |||||
27 | Kaisla Paalanen | 2008 | Riihimäen Uimaseura | 48.86 | 1:44.23 | |||||
28 | Helena Kujamo | 2008 | Cetus Espoo | 52.40 | 1:46.90 | |||||
29 | Adela Sundberg | 2008 | Cetus Espoo | 51.95 | 1:47.75 | |||||
30 | Vera Ylipekka | 2008 | Riihimäen Uimaseura | 50.99 | 1:48.82 | |||||
31 | Kerttu Tallus | 2007 | Cetus Espoo | 52.13 | 1:49.00 | |||||
32 | Raakel Rihte | 2008 | Cetus Espoo | 51.46 | 1:49.07 | |||||
33 | Susanna Kivimäki | 2008 | Cetus Espoo | 54.01 | 1:55.68 | |||||
34 | Iiris Tuukkanen | 2008 | Riihimäen Uimaseura | 55.38 | 1:57.53 | |||||
- | Anjelica Sood | 2007 | Cetus Espoo | DNS | ||||||
- | Diana Levchenko | 2008 | Hyvinkään Uimaseura | DNS | ||||||
- | Lotta Järvinen | 2008 | Lahden Uimaseura | DSQ | ||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Laji 32, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v |
Sponsori: OMA SÄÄSTÖPANKKI |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Maija Hinkkala | 2005 | Riihimäen Uimaseura | 30.05 | 1:02.16 | |||||
2 | Juulia Sakomaa | 2005 | Lahden Uimaseura | 30.56 | 1:02.97 | |||||
3 | Alma Hörkkö | 2005 | Simmis Wanda | 31.85 | 1:04.63 | |||||
4 | Lumi Luoma | 2005 | Uinti Hyvinkää | 31.16 | 1:05.37 | |||||
5 | Saana Perkkiö | 2005 | Riihimäen Uimaseura | 31.76 | 1:05.40 | |||||
6 | Siiri Pekkala | 2005 | Simmis Wanda | 31.57 | 1:05.52 | |||||
7 | Maria Karvonen | 2006 | Simmis Wanda | 33.59 | 1:08.63 | |||||
8 | Vilja Saarinen | 2005 | Riihimäen Uimaseura | 33.33 | 1:09.87 | |||||
9 | Inka Poikolainen | 2005 | Uinti Hyvinkää | 33.67 | 1:10.56 | |||||
10 | Emilia Hakala | 2005 | Simmis Wanda | 34.06 | 1:10.96 | |||||
11 | Siiri Ruponen | 2005 | Riihimäen Uimaseura | 34.50 | 1:12.28 | |||||
12 | Annu Pasma | 2006 | Riihimäen Uimaseura | 36.32 | 1:14.15 | |||||
13 | Marikki Vuorisalo | 2005 | Nummelan Kisaajat | 34.98 | 1:14.81 | |||||
14 | Wilma Wallenius | 2005 | Uinti Hyvinkää | 36.01 | 1:15.08 | |||||
15 | Jenna Helminen | 2005 | Riihimäen Uimaseura | 35.88 | 1:15.57 | |||||
16 | Olivia Romo | 2005 | Lahden Uimaseura | 37.83 | 1:21.79 | |||||
17 | Krista-Matleena Kurvinen | 2006 | Riihimäen Uimaseura | 45.33 | 1:37.18 | |||||
Laji 32, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 15 - 99 v |
Sponsori: OMA SÄÄSTÖPANKKI |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Saana Yritys | 2003 | Uinti Hyvinkää | 30.08 | 1:01.72 | |||||
2 | Martina Uusitalo | 2003 | Cetus Espoo | 30.92 | 1:03.66 | |||||
3 | Jenni Rantanen | 2001 | HTU Stadi | 30.47 | 1:04.01 | |||||
4 | Maria Yritys | 2002 | Uinti Hyvinkää | 31.30 | 1:04.94 | |||||
5 | Erin Ekroos | 2002 | Riihimäen Uimaseura | 31.60 | 1:06.41 | |||||
6 | Verna Rostedt | 2002 | Cetus Espoo | 32.24 | 1:07.11 | |||||
7 | Julia Kekkonen | 2000 | HTU Stadi | 32.52 | 1:07.13 | |||||
8 | Laura Hautamäki | 2002 | Simmis Wanda | 33.39 | 1:08.86 | |||||
9 | Sini Aarnivuo | 2003 | Simmis Wanda | 33.93 | 1:11.40 | |||||
10 | Edla Wuori | 2003 | Nurmijärven Uinti | 33.82 | 1:11.79 | |||||
11 | Emmi Silvola | 2004 | Uinti Hyvinkää | 35.74 | 1:17.00 | |||||
- | Aava Merikanto | 2004 | Simmis Wanda | DNS | ||||||
- | Diana Valero de la Iglesia | 2004 | Cetus Espoo | DNS | ||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 | Tulostuspäivämäärä | 23 maaliskuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura | Tulostusaika | 19:29 |