2020-03-29   19:39:29
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Prisma uinnit Kouvola

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Prisma uinnit Kouvola    Tulostuspäivämäärä  07 huhtikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Kouvola    Tulostusaika  11:52   
  Järjestäjä           
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  07 huhtikuu 2019         
 
 
Laji 2, 200m sku T12, N, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Ebba Simberg  2007    336  37.19  1:22.18  2:15.30    2:55.13   
  Lahden Uimaseura  2:52.31                 
                     
Ella Hynönen  2008    322  40.20  1:25.49  2:18.01    2:57.74   
  Lappeenrannan Uimarit  3:01.18                 
                     
Miina-Anniina Härkänen  2008    249  42.72  1:29.78  2:31.01    3:13.55   
  Lappeenrannan Uimarit  3:16.79                 
                     
Iisa-Erika Auranen  2007    238  42.28  1:36.17  2:33.29    3:16.44   
  Uimaseura Aquila  3:19.59                 
                     
Olivia Porter  2007    238  44.13  1:38.92  2:33.47    3:16.59   
  Lahden Uimaseura  3:26.45                 
                     
Liisi Lehtiö  2008    233  45.64  1:37.52  2:32.85    3:17.78   
  Lahden Uimaseura  3:18.64                 
                     
Aino Sarvilahti  2008    210  44.65  1:38.80  2:40.21    3:24.98   
  Lappeenrannan Uimarit  3:42.35                 
                     
Lotta Järvinen  2008    201  48.78  1:39.44  2:38.47    3:27.72   
  Lahden Uimaseura  3:46.63                 
                     
Vilja Hartikainen  2007    172  50.33  1:47.94  2:48.33    3:38.81   
  Kouvolan Uimarit  4:16.08                 
                     
10  Lotta Koskinen  2008    166  55.01  1:52.56  2:51.41    3:41.66   
  Lahden Uimaseura  4:00.43                 
                     
11  Netta Korkalainen  2008    157  58.17  1:52.57  2:54.11    3:45.56   
  Kouvolan Uimarit  3:46.03                 
                     
12  Saaga Pitkänen  2008    142  52.67  1:54.66  2:58.89    3:53.35   
  Lahden Uimaseura  3:49.87                 
                     
Emma Ahokas  2008              DSQ   
  Kouvolan Uimarit  3:58.30                 
  SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa               
                     
Isla Puranen  2008              DSQ   
  Lappeenrannan Uimarit                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
Lotta Leppäaho  2008              DSQ   
  Lahden Uimaseura                   
  SW 8.3 Eriaikainen jalkaliike               
                     
Moona Pulkkinen  2008              DSQ   
  Lahden Uimaseura                   
  SW 8.3 Eriaikainen jalkaliike               
                     
Saaga Lehmus  2007              DSQ   
  Lappeenrannan Uimarit  3:36.56                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
Laji 2, 200m sku T12, N, Loppukilpailut 13 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Jenna Pulkkinen  2004    633  31.35  1:08.61  1:49.68    2:21.89   
  Kouvolan Uimarit  2:21.96                 
                     
Raakel Bärlund  2001    619  30.56  1:08.10  1:50.02    2:22.94   
  Lahden Uimaseura  2:20.66                 
                     
Darja Batueva  2004    549  33.04  1:11.39  1:55.37    2:28.74   
  Ekran St. Petersburg  2:27.00                 
                     
Tinka Tamminen  2006    465  34.21  1:15.33  2:00.90    2:37.27   
  Lahden Uimaseura  2:35.34                 
                     
Matilda Lonka  2003    457  34.00  1:16.40  2:00.45    2:38.13   
  Kouvolan Uimarit  2:48.25                 
                     
Ida Kauppinen  2005    445  32.77  1:13.40  2:01.74    2:39.61   
  Lappeenrannan Uimarit  2:39.05                 
                     
Noora Laitala  2003    432  33.01  1:15.27  2:02.81    2:41.12   
  Kouvolan Uimarit  2:42.53                 
                     
Siiri Pitkänen  2003    431  34.74  1:14.94  2:03.97    2:41.24   
  Lappeenrannan Uimarit  2:42.50                 
                     
Venla Lindström  2004    394  34.56  1:18.92  2:10.35    2:46.18   
  Lahden Uimaseura  2:49.04                 
                     
10  Silja Kinnunen  2003    370  37.00  1:19.87  2:11.39    2:49.62   
  Lappeenrannan Uimarit  2:48.12                 
                     
11  Iida Peltola  2005    364  35.76  1:22.34  2:13.66    2:50.62   
  Kouvolan Uimarit  2:54.41                 
                     
12  Janna Salminen  2003    351  37.24  1:19.92  2:12.93    2:52.59   
  Lahden Uimaseura  2:47.08                 
                     
13  Minja Fihlman  2005    323  38.47  1:25.51  2:19.59    2:57.51   
  Kouvolan Uimarit  3:06.30                 
                     
14  Erin Ovaska  2006    275  41.64  1:32.74  2:26.84    3:07.35   
  Lappeenrannan Uimarit  3:13.26                 
                     
15  Olivia Romo  2005    203  46.05  1:36.90  2:41.97    3:27.33   
  Lahden Uimaseura  3:22.92                 
                     
16  Mea Makkula  2006    193  49.14  1:41.20  2:41.67    3:30.52   
  Lahden Uimaseura  3:33.11                 
                     
17  Isabel Rumask  2006    189  47.57  1:43.64  2:43.22    3:32.00   
  Lahden Uimaseura  3:35.74                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.10  Tulostuspäivämäärä  07 huhtikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Kouvolan Uimarit  Tulostusaika  11:52 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner