Tulokset Arena-uinnit 2019
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Arena-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Raisio |
|
Tulostusaika |
12:27 |
|
|
Järjestäjä |
RaisU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
|
|
|
|
|
|
Laji 1, 50m VU T9, 11, 13, N, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat |
|
Laji 1, 50m VU T9, 11, 13, N, Loppukilpailut 10 - 11 v |
|
Laji 1, 50m VU T9, 11, 13, N, Loppukilpailut 12 - 13 v |
|
Laji 1, 50m VU T9, 11, 13, N, Loppukilpailut 14 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Laura Mäki |
1997 |
|
627 |
|
|
|
|
26.79 |
|
|
Raision Urheilijat |
26.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Vilma Iisalo |
2001 |
|
580 |
|
|
|
|
27.48 |
|
|
Raision Urheilijat |
27.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Anni Korhonen |
2003 |
|
431 |
|
|
|
|
30.35 |
|
|
Raision Urheilijat |
29.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Celina Sandell |
2005 |
|
415 |
|
|
|
|
30.73 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
30.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Emma Loo |
2004 |
|
413 |
|
|
|
|
30.77 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
30.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Mette Peltola |
2005 |
|
405 |
|
|
|
|
30.99 |
|
|
Raision Urheilijat |
31.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Isla Pinta |
2002 |
|
333 |
|
|
|
|
33.05 |
|
|
Raision Urheilijat |
31.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Roosa Lahti |
2004 |
|
325 |
|
|
|
|
33.34 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
33.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Ida Salminen |
2005 |
|
305 |
|
|
|
|
34.05 |
|
|
Raision Urheilijat |
42.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Aleksandra Hiekka |
2004 |
|
267 |
|
|
|
|
35.60 |
|
|
Uimaseura Kaarina |
38.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Saimi Räty |
2005 |
|
207 |
|
|
|
|
38.72 |
|
|
Raision Urheilijat |
40.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat |
Tulostusaika |
12:27 |
|
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Arena-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Raisio |
|
Tulostusaika |
12:29 |
|
|
Järjestäjä |
RaisU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
|
|
|
|
|
|
Laji 2, 50m VU P9, 12, 14, M, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
|
Laji 2, 50m VU P9, 12, 14, M, Loppukilpailut 11 - 12 v |
|
Laji 2, 50m VU P9, 12, 14, M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Lauri Aho |
2006 |
|
313 |
|
|
|
|
29.83 |
|
|
Raision Urheilijat |
30.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Aaro Törnström |
2006 |
|
289 |
|
|
|
|
30.63 |
|
|
Raision Urheilijat |
30.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Aleksi Sinisalo |
2006 |
|
284 |
|
|
|
|
30.82 |
|
|
Cetus Espoo |
30.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Max Allén |
2005 |
|
262 |
|
|
|
|
31.64 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
34.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Eemeli Arnell |
2005 |
|
220 |
|
|
|
|
33.54 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
33.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Anton Ahonen |
2006 |
|
188 |
|
|
|
|
35.36 |
|
|
Cetus Espoo |
35.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Jooa Laiho |
2006 |
|
184 |
|
|
|
|
35.60 |
|
|
Raision Urheilijat |
36.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Aaron Hannula |
2005 |
|
175 |
|
|
|
|
36.21 |
|
|
Uimaseura Kaarina |
36.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Ismail Fedulin |
2006 |
|
152 |
|
|
|
|
37.94 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Harald Nummela |
2005 |
|
149 |
|
|
|
|
38.19 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Carlos Sadiku |
2006 |
|
107 |
|
|
|
|
42.62 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
46.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 2, 50m VU P9, 12, 14, M, Loppukilpailut 15 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Janne Rissanen |
1997 |
|
519 |
|
|
|
|
25.21 |
|
|
Raision Urheilijat |
24.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Matias Gustafsson |
2002 |
|
433 |
|
|
|
|
26.77 |
|
|
Raision Urheilijat |
27.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Akira Konttinen |
2003 |
|
392 |
|
|
|
|
27.67 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
28.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Aaro Puutio |
2003 |
|
347 |
|
|
|
|
28.82 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
27.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Jami Oravasaari |
2004 |
|
311 |
|
|
|
|
29.88 |
|
|
Laitilan Jyske |
29.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Elias Laine |
2003 |
|
296 |
|
|
|
|
30.40 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
29.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Mikael Elo |
2004 |
|
257 |
|
|
|
|
31.83 |
|
|
Laitilan Jyske |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat |
Tulostusaika |
12:29 |
|
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Arena-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Raisio |
|
Tulostusaika |
12:57 |
|
|
Järjestäjä |
RaisU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
|
|
|
|
|
|
Laji 3, 400m VU T14, N, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Sini Mäkilä |
2006 |
|
532 |
1:09.05 |
2:22.59 |
3:36.92 |
|
4:49.36 |
|
|
Raision Urheilijat |
4:56.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Nelli Rauhanen |
2005 |
|
510 |
1:08.25 |
2:23.22 |
3:39.29 |
|
4:53.49 |
|
|
Raision Urheilijat |
5:03.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Mirella Sauhula |
2006 |
|
464 |
1:10.71 |
2:27.37 |
3:45.37 |
|
5:02.89 |
|
|
Aurajoen Uinti |
5:02.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Jenni Korkeamäki |
2007 |
|
461 |
1:13.26 |
2:30.02 |
3:46.98 |
|
5:03.41 |
|
|
Cetus Espoo |
5:04.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Ronja Vilska |
2006 |
|
428 |
1:11.17 |
2:31.53 |
3:53.22 |
|
5:11.08 |
|
|
Aurajoen Uinti |
5:13.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Erin Gonzalez Catón |
2005 |
|
427 |
1:12.73 |
2:31.16 |
3:51.80 |
|
5:11.22 |
|
|
Aurajoen Uinti |
5:13.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Enna Äyrämöinen |
2007 |
|
422 |
1:14.27 |
2:34.36 |
3:54.49 |
|
5:12.47 |
|
|
Cetus Espoo |
5:13.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Dominika Stalinskaja |
2007 |
|
414 |
1:15.27 |
2:34.99 |
3:55.76 |
|
5:14.53 |
|
|
Cetus Espoo |
5:17.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Sabina Rakhimova |
2005 |
|
402 |
1:16.23 |
2:38.19 |
3:59.91 |
|
5:17.74 |
|
|
Raision Urheilijat |
5:13.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Anna Salo |
2007 |
|
400 |
1:15.44 |
2:37.21 |
3:58.41 |
|
5:18.24 |
|
|
Cetus Espoo |
5:24.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Matilda Leppänen |
2007 |
|
399 |
1:14.36 |
2:36.41 |
3:58.50 |
|
5:18.40 |
|
|
Cetus Espoo |
5:18.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Mia Karolina Müürsepp |
2006 |
|
388 |
1:17.54 |
2:41.30 |
4:03.16 |
|
5:21.44 |
|
|
Aurajoen Uinti |
5:27.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Ellen Lindell |
2007 |
|
372 |
1:17.51 |
2:41.02 |
4:04.08 |
|
5:26.02 |
|
|
Cetus Espoo |
5:26.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Rita Heinonen |
2006 |
|
365 |
1:19.02 |
2:44.52 |
4:07.13 |
|
5:27.99 |
|
|
Raision Urheilijat |
5:41.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Anja Miao |
2007 |
|
337 |
1:14.12 |
2:41.09 |
4:09.55 |
|
5:36.69 |
|
|
Cetus Espoo |
5:37.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Ida Paaskoski |
2007 |
|
335 |
1:20.04 |
2:47.30 |
4:14.30 |
|
5:37.49 |
|
|
Cetus Espoo |
5:36.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Milka Marjakaarto |
2007 |
|
324 |
1:18.59 |
2:46.58 |
4:14.74 |
|
5:41.37 |
|
|
Cetus Espoo |
5:31.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Emma Haapanen |
2006 |
|
316 |
1:20.28 |
2:47.35 |
4:16.34 |
|
5:44.11 |
|
|
Aurajoen Uinti |
6:33.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
Veera Ele |
2006 |
|
311 |
1:18.64 |
2:46.39 |
4:17.08 |
|
5:45.96 |
|
|
Aurajoen Uinti |
5:58.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
Justiina Junnila |
2007 |
|
287 |
1:21.05 |
2:50.87 |
4:23.16 |
|
5:55.49 |
|
|
Aurajoen Uinti |
6:05.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
Miisa Järvinen |
2007 |
|
286 |
1:20.05 |
2:51.77 |
4:25.13 |
|
5:55.89 |
|
|
Aurajoen Uinti |
5:48.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
Emilyn Alexandra Savolainen |
2007 |
|
270 |
1:21.25 |
2:54.89 |
4:29.04 |
|
6:02.79 |
|
|
Cetus Espoo |
5:44.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
Mandi Hämäläinen |
2006 |
|
190 |
1:34.39 |
3:19.28 |
5:05.72 |
|
6:47.61 |
|
|
Uimaseura Kaarina |
7:01.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
Alina Vanhatalo |
2006 |
|
189 |
1:30.00 |
3:15.99 |
5:06.20 |
|
6:48.00 |
|
|
Uimaseura Kaarina |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 3, 400m VU T14, N, Loppukilpailut 15 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Olivia Weuro |
2002 |
|
692 |
1:04.51 |
2:13.41 |
3:19.77 |
|
4:25.05 |
|
|
Raision Urheilijat |
4:29.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Irene Mäkilä |
2004 |
|
665 |
1:05.34 |
2:14.09 |
3:21.97 |
|
4:28.65 |
|
|
Raision Urheilijat |
4:29.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Aino-Kaisa Paatos |
2004 |
|
653 |
1:06.74 |
2:15.86 |
3:23.89 |
|
4:30.27 |
|
|
Raision Urheilijat |
4:26.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Riikka Niskala |
2004 |
|
562 |
1:08.77 |
2:20.97 |
3:33.72 |
|
4:44.02 |
|
|
Raision Urheilijat |
4:41.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Vuokko Suomäki |
2001 |
|
560 |
1:07.29 |
2:17.40 |
3:30.49 |
|
4:44.36 |
|
|
Raision Urheilijat |
4:38.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Karine Gagnon |
1985 |
|
469 |
1:12.84 |
2:30.15 |
3:46.49 |
|
5:01.76 |
|
|
Aurajoen Uinti |
4:56.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat |
Tulostusaika |
12:57 |
|
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Arena-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Raisio |
|
Tulostusaika |
13:19 |
|
|
Järjestäjä |
RaisU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 400m VU P15, M, Loppukilpailut 15 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kasperi Heikkinen |
2005 |
|
429 |
1:05.08 |
2:17.04 |
3:30.23 |
|
4:41.35 |
|
|
Raision Urheilijat |
4:42.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Konsta Vainio |
2005 |
|
401 |
1:07.62 |
2:23.07 |
3:37.13 |
|
4:47.68 |
|
|
Aurajoen Uinti |
4:51.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Julius Sandelin |
2005 |
|
365 |
1:08.03 |
2:24.62 |
3:41.47 |
|
4:56.73 |
|
|
Rauman Uimaseura |
5:07.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Maksim Amosov |
2005 |
|
347 |
1:11.35 |
2:27.90 |
3:46.20 |
|
5:01.89 |
|
|
Aurajoen Uinti |
5:03.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Nardi Gabriel Orenshtein |
2005 |
|
328 |
1:09.88 |
2:27.78 |
3:47.22 |
|
5:07.58 |
|
|
Aurajoen Uinti |
5:10.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Tomi Silander |
2006 |
|
321 |
1:13.42 |
2:33.86 |
3:52.76 |
|
5:09.89 |
|
|
Cetus Espoo |
5:17.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Eerik Rantanen |
2004 |
|
315 |
1:11.66 |
2:31.39 |
3:52.88 |
|
5:11.73 |
|
|
Uimaseura Kaarina |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Boris Minkovski |
2006 |
|
287 |
1:12.27 |
2:33.83 |
3:57.73 |
|
5:21.55 |
|
|
Cetus Espoo |
5:09.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Benjamin Winqvist |
2006 |
|
277 |
1:17.21 |
2:41.36 |
4:05.05 |
|
5:25.56 |
|
|
Cetus Espoo |
5:28.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Alex Yli-Salomäki |
2006 |
|
276 |
1:15.90 |
2:39.52 |
4:03.75 |
|
5:25.82 |
|
|
Aurajoen Uinti |
5:30.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Ivan Kovalchuk |
2005 |
|
272 |
1:14.90 |
2:39.76 |
4:04.85 |
|
5:27.20 |
|
|
Aurajoen Uinti |
5:44.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Aarne Laurila |
2006 |
|
262 |
1:17.35 |
2:43.27 |
4:09.84 |
|
5:31.38 |
|
|
Cetus Espoo |
5:17.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Mikael Rasinmäki |
2006 |
|
247 |
1:18.21 |
2:43.64 |
4:10.92 |
|
5:37.95 |
|
|
Cetus Espoo |
6:04.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Anton Ahonen |
2006 |
|
208 |
1:24.17 |
2:55.01 |
4:27.83 |
|
5:57.84 |
|
|
Cetus Espoo |
5:58.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Miika Tuominen |
2005 |
|
173 |
1:23.27 |
3:01.78 |
4:42.50 |
|
6:20.83 |
|
|
Uimaseura Kaarina |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Ilmari Kunttu |
2006 |
|
118 |
1:35.55 |
3:26.57 |
5:20.99 |
|
7:12.41 |
|
|
Aurajoen Uinti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 400m VU P15, M, Loppukilpailut 16 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Roope Paatos |
2002 |
|
645 |
1:00.65 |
2:02.68 |
3:04.31 |
|
4:05.54 |
|
|
Raision Urheilijat |
4:01.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Aku Kaila |
2003 |
|
636 |
1:00.57 |
2:03.28 |
3:05.73 |
|
4:06.76 |
|
|
Raision Urheilijat |
4:06.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat |
Tulostusaika |
13:19 |
|
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Arena-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Raisio |
|
Tulostusaika |
13:22 |
|
|
Järjestäjä |
RaisU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
|
|
|
|
|
|
Laji 5, 50m PU Masters N, Loppukilpailut 25 v ja vanhemmat |
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat |
Tulostusaika |
13:22 |
|
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Arena-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Raisio |
|
Tulostusaika |
13:26 |
|
|
Järjestäjä |
RaisU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 50m PU Masters M, Loppukilpailut 25 v ja vanhemmat |
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat |
Tulostusaika |
13:26 |
|
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Arena-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Raisio |
|
Tulostusaika |
13:40 |
|
|
Järjestäjä |
RaisU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
|
|
|
|
|
|
Laji 7, 100m RU N, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat |
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat |
Tulostusaika |
13:40 |
|
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Arena-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Raisio |
|
Tulostusaika |
13:50 |
|
|
Järjestäjä |
RaisU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 100m RU M, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Aaro Puutio |
2003 |
|
362 |
35.76 |
|
|
|
1:17.99 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
1:25.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Rasmus Rekola |
2004 |
|
328 |
36.68 |
|
|
|
1:20.57 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
1:19.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Boris Minkovski |
2006 |
|
324 |
38.02 |
|
|
|
1:20.95 |
|
|
Cetus Espoo |
1:21.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Konsta Vainio |
2005 |
|
309 |
39.39 |
|
|
|
1:22.23 |
|
|
Aurajoen Uinti |
1:19.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Joonas Arponen |
2005 |
|
300 |
38.28 |
|
|
|
1:23.00 |
|
|
Rauman Uimaseura |
1:23.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Maksim Amosov |
2005 |
|
296 |
39.17 |
|
|
|
1:23.40 |
|
|
Aurajoen Uinti |
1:24.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Nardi Gabriel Orenshtein |
2005 |
|
284 |
39.48 |
|
|
|
1:24.60 |
|
|
Aurajoen Uinti |
1:27.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Julius Sandelin |
2005 |
|
273 |
40.20 |
|
|
|
1:25.69 |
|
|
Rauman Uimaseura |
1:27.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Max Allén |
2005 |
|
218 |
43.59 |
|
|
|
1:32.33 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
1:33.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Max Yli-Salomäki |
2006 |
|
203 |
44.99 |
|
|
|
1:34.57 |
|
|
Aurajoen Uinti |
1:36.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Mikael Rasinmäki |
2006 |
|
200 |
45.78 |
|
|
|
1:35.03 |
|
|
Cetus Espoo |
1:34.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Eemeli Arnell |
2005 |
|
188 |
47.18 |
|
|
|
1:37.06 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
1:33.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Ville Suojasto |
2006 |
|
183 |
47.25 |
|
|
|
1:37.78 |
|
|
Raision Urheilijat |
1:38.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Jooa Laiho |
2006 |
|
182 |
46.24 |
|
|
|
1:38.02 |
|
|
Raision Urheilijat |
1:38.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Benjamin Winqvist |
2006 |
|
181 |
46.96 |
|
|
|
1:38.15 |
|
|
Cetus Espoo |
1:38.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Ivan Kovalchuk |
2005 |
|
175 |
46.83 |
|
|
|
1:39.34 |
|
|
Aurajoen Uinti |
1:49.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Aarne Laurila |
2006 |
|
168 |
49.00 |
|
|
|
1:40.64 |
|
|
Cetus Espoo |
1:38.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Luis Valero de la Iglesia |
2006 |
|
164 |
48.68 |
|
|
|
1:41.59 |
|
|
Cetus Espoo |
1:39.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
Roope Käär |
2007 |
|
153 |
51.06 |
|
|
|
1:43.88 |
|
|
Raision Urheilijat |
1:52.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
Jasu Nieminen |
2007 |
|
150 |
50.76 |
|
|
|
1:44.47 |
|
|
Loimaan Uimaseura |
1:46.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
Arttu Carne |
2007 |
|
87 |
1:00.82 |
|
|
|
2:05.18 |
|
|
Raision Urheilijat |
1:55.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
Matias Lehtinen |
2007 |
|
77 |
1:04.16 |
|
|
|
2:10.66 |
|
|
Raision Urheilijat |
2:18.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Juuso Silfver |
2007 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Aurajoen Uinti |
1:56.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.5 Perhosuinnin potku (pl. lähdön / käännöksen jälkeen) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Niko Visuri |
2007 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Aurajoen Uinti |
2:20.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.4 Eriaikaisia jalkaliikkeitä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat |
Tulostusaika |
13:50 |
|
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Arena-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Raisio |
|
Tulostusaika |
14:18 |
|
|
Järjestäjä |
RaisU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 50m SU T9, 11, 13, N, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Iina Koivisto |
2010 |
|
161 |
|
|
|
|
47.10 |
|
|
Loimaan Uimaseura |
47.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Siiri Kinos |
2010 |
|
101 |
|
|
|
|
54.98 |
|
|
Raision Urheilijat |
55.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Inkeri Rinnola |
2010 |
|
85 |
|
|
|
|
58.27 |
|
|
Aurajoen Uinti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Ella Ääri |
2011 |
|
79 |
|
|
|
|
59.77 |
|
|
Uimaseura Kaarina |
56.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Sofia Ahvas |
2010 |
|
73 |
|
|
|
|
1:01.25 |
|
|
Aurajoen Uinti |
1:00.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Jenna Paasimaa |
2010 |
|
71 |
|
|
|
|
1:01.87 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 50m SU T9, 11, 13, N, Loppukilpailut 10 - 11 v |
|
Laji 9, 50m SU T9, 11, 13, N, Loppukilpailut 12 - 13 v |
|
Laji 9, 50m SU T9, 11, 13, N, Loppukilpailut 14 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat |
Tulostusaika |
14:18 |
|
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Arena-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Raisio |
|
Tulostusaika |
14:33 |
|
|
Järjestäjä |
RaisU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 50m SU P10, 12, 14, M, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Thomas Salonen |
2009 |
|
134 |
|
|
|
|
43.35 |
|
|
Raision Urheilijat |
44.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Niilo Lehtinen |
2009 |
|
101 |
|
|
|
|
47.59 |
|
|
Aurajoen Uinti |
48.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Eetu Ääri |
2010 |
|
88 |
|
|
|
|
49.77 |
|
|
Uimaseura Kaarina |
52.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Eero Carne |
2009 |
|
77 |
|
|
|
|
52.03 |
|
|
Raision Urheilijat |
48.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Miska Käär |
2009 |
|
76 |
|
|
|
|
52.39 |
|
|
Raision Urheilijat |
46.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Lauri Seppälä |
2010 |
|
74 |
|
|
|
|
52.72 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Eino Rantala |
2011 |
|
72 |
|
|
|
|
53.31 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Taito Aaltonen |
2009 |
|
71 |
|
|
|
|
53.47 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
49.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Aukusti Lempiäinen |
2009 |
|
47 |
|
|
|
|
1:01.47 |
|
|
Raision Urheilijat |
1:02.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Eliel Fey |
2010 |
|
42 |
|
|
|
|
1:03.57 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Aatos Courtiol Lummaa |
2010 |
|
41 |
|
|
|
|
1:04.07 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Jesse Rinne |
2010 |
|
25 |
|
|
|
|
1:15.02 |
|
|
Aurajoen Uinti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Aarne Lehtonen |
2009 |
|
23 |
|
|
|
|
1:17.47 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
1:16.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Aarni Sonkkila |
2009 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Uimaseura Kaarina |
58.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.5 Maaliintulo vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Onni Kolhi |
2009 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Raision Urheilijat |
54.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.2 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 50m SU P10, 12, 14, M, Loppukilpailut 11 - 12 v |
|
Laji 10, 50m SU P10, 12, 14, M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
Laji 10, 50m SU P10, 12, 14, M, Loppukilpailut 15 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Seweryn Pastucha |
2004 |
|
438 |
|
|
|
|
29.25 |
|
|
Raision Urheilijat |
30.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Tatu Kunttila |
2003 |
|
337 |
|
|
|
|
31.93 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
33.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Elias Laine |
2003 |
|
223 |
|
|
|
|
36.63 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
36.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat |
Tulostusaika |
14:33 |
|
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Arena-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Raisio |
|
Tulostusaika |
17:31 |
|
|
Järjestäjä |
RaisU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
|
|
|
|
|
|
Laji 11, 100m SU T12, 14, N, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
Laji 11, 100m SU T12, 14, N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Tilda Aaltonen |
2006 |
|
431 |
34.85 |
|
|
|
1:12.85 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
1:13.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Mirella Sauhula |
2006 |
|
394 |
35.51 |
|
|
|
1:15.05 |
|
|
Aurajoen Uinti |
1:17.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Katriina Kallio |
2006 |
|
297 |
39.68 |
|
|
|
1:22.42 |
|
|
Raision Urheilijat |
1:24.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Janna Tepsa |
2005 |
|
289 |
40.19 |
|
|
|
1:23.20 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
1:22.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Maisa Kummila |
2006 |
|
114 |
53.21 |
|
|
|
1:53.32 |
|
|
Raision Urheilijat |
1:57.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Kira Viitanen |
2006 |
|
95 |
1:00.48 |
|
|
|
2:00.27 |
|
|
Aurajoen Uinti |
2:12.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Ada Riquelme Mac Donald |
2006 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
1:34.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.2 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 11, 100m SU T12, 14, N, Loppukilpailut 15 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Anniina Kallio |
2002 |
|
604 |
31.47 |
|
|
|
1:05.09 |
|
|
Raision Urheilijat |
1:02.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Aino-Kaisa Paatos |
2004 |
|
517 |
33.34 |
|
|
|
1:08.54 |
|
|
Raision Urheilijat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Vuokko Suomäki |
2001 |
|
463 |
34.39 |
|
|
|
1:11.09 |
|
|
Raision Urheilijat |
1:10.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Aada Rantanen |
2004 |
|
391 |
36.37 |
|
|
|
1:15.20 |
|
|
Raision Urheilijat |
1:16.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Linnea Ström |
2003 |
|
315 |
39.62 |
|
|
|
1:20.84 |
|
|
Uimaseura Kaarina |
1:20.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat |
Tulostusaika |
17:31 |
|
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Arena-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Raisio |
|
Tulostusaika |
14:58 |
|
|
Järjestäjä |
RaisU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
|
|
|
|
|
|
Laji 12, 100m SU P13, 15, M, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
|
Laji 12, 100m SU P13, 15, M, Loppukilpailut 14 - 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Joonas Arponen |
2005 |
|
342 |
33.56 |
|
|
|
1:09.92 |
|
|
Rauman Uimaseura |
1:12.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Rasmus Rekola |
2004 |
|
251 |
37.72 |
|
|
|
1:17.47 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
1:22.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Thomas Korvela |
2005 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Aurajoen Uinti |
1:38.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 12, 100m SU P13, 15, M, Loppukilpailut 16 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Valtteri Karttunen |
1993 |
|
410 |
32.26 |
|
|
|
1:05.81 |
|
|
Raision Urheilijat |
1:01.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Matias Gustafsson |
2002 |
|
295 |
34.17 |
|
|
|
1:13.40 |
|
|
Raision Urheilijat |
1:12.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat |
Tulostusaika |
14:58 |
|
Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Arena-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Raisio |
|
Tulostusaika |
15:01 |
|
|
Järjestäjä |
RaisU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
|
|
|
|
|
|
Laji 13, 100m SKU Masters N, Loppukilpailut 25 v ja vanhemmat |
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat |
Tulostusaika |
15:01 |
|
Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Arena-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Raisio |
|
Tulostusaika |
15:03 |
|
|
Järjestäjä |
RaisU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
|
|
|
|
|
|
Laji 14, 100m SKU Masters M, Loppukilpailut 25 v ja vanhemmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Jaakko Heimo |
1968 |
|
429 |
30.81 |
|
|
|
1:06.65 |
|
|
Speedo Masters Finland
C |
1:05.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Tommi Kähkönen |
1970 |
|
379 |
32.29 |
|
|
|
1:09.47 |
|
|
Speedo Masters Finland
C |
1:09.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Tapio Mäkitalo |
1970 |
|
325 |
34.37 |
|
|
|
1:13.10 |
|
|
Speedo Masters Finland
C |
1:11.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Ari Korhonen |
1972 |
|
259 |
35.77 |
|
|
|
1:18.87 |
|
|
Raision Urheilijat |
1:16.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Antti Wihanto |
1962 |
|
254 |
38.40 |
|
|
|
1:19.34 |
|
|
Aurajoen Uinti |
1:18.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Vesa Kälviäinen |
1968 |
|
224 |
38.61 |
|
|
|
1:22.72 |
|
|
SUH |
1:23.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Tatu Kantonen |
1984 |
|
108 |
54.33 |
|
|
|
1:45.39 |
|
|
Raision Urheilijat |
1:32.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat |
Tulostusaika |
15:03 |
|
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Arena-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Raisio |
|
Tulostusaika |
15:15 |
|
|
Järjestäjä |
RaisU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
|
|
|
|
|
|
Laji 15, 50m RU T9, 11, N, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Iina Koivisto |
2010 |
|
166 |
|
|
|
|
52.06 |
|
|
Loimaan Uimaseura |
52.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Siiri Kinos |
2010 |
|
75 |
|
|
|
|
1:07.83 |
|
|
Raision Urheilijat |
1:05.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Anna Liljeberg |
2010 |
|
44 |
|
|
|
|
1:21.12 |
|
|
Aurajoen Uinti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Ella Ääri |
2011 |
|
37 |
|
|
|
|
1:25.42 |
|
|
Uimaseura Kaarina |
1:28.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Hippu Rauhala |
2010 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Nokian Pyry |
57.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 15, 50m RU T9, 11, N, Loppukilpailut 10 - 11 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Venla Holma |
2008 |
|
257 |
|
|
|
|
45.04 |
|
|
Loimaan Uimaseura |
45.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Josefiina Kinos |
2009 |
|
225 |
|
|
|
|
47.02 |
|
|
Raision Urheilijat |
47.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Sofia Danska |
2009 |
|
221 |
|
|
|
|
47.31 |
|
|
Uimaseura Kaarina |
47.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Aada Kanervo |
2009 |
|
148 |
|
|
|
|
54.14 |
|
|
Uimaseura Kaarina |
53.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Emma Karimäki |
2009 |
|
146 |
|
|
|
|
54.36 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
55.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Vilma Toivonen |
2008 |
|
144 |
|
|
|
|
54.54 |
|
|
Loimaan Uimaseura |
57.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Ida Nelimarkka |
2008 |
|
118 |
|
|
|
|
58.28 |
|
|
Aurajoen Uinti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Aada Kaila |
2009 |
|
117 |
|
|
|
|
58.51 |
|
|
Raision Urheilijat |
59.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Bea Back |
2009 |
|
61 |
|
|
|
|
1:12.72 |
|
|
Raision Urheilijat |
1:18.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Miina Mäkinen |
2009 |
|
56 |
|
|
|
|
1:14.61 |
|
|
Raision Urheilijat |
1:17.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Peppi Pulkkinen |
2009 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Raision Urheilijat |
1:07.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Senni Soininen |
2009 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Raision Urheilijat |
1:08.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 15, 50m RU T9, 11, N, Loppukilpailut 12 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat |
Tulostusaika |
15:15 |
|
Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Arena-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Raisio |
|
Tulostusaika |
15:26 |
|
|
Järjestäjä |
RaisU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
|
|
|
|
|
|
Laji 16, 50m RU P10, 12, M, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Thomas Salonen |
2009 |
|
115 |
|
|
|
|
51.85 |
|
|
Raision Urheilijat |
52.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Oskari Kettunen |
2009 |
|
95 |
|
|
|
|
55.22 |
|
|
Loimaan Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Eero Carne |
2009 |
|
68 |
|
|
|
|
1:01.86 |
|
|
Raision Urheilijat |
58.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Wille Vantala |
2009 |
|
58 |
|
|
|
|
1:05.20 |
|
|
Aurajoen Uinti |
1:06.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Onni Kolhi |
2009 |
|
51 |
|
|
|
|
1:07.71 |
|
|
Raision Urheilijat |
1:05.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Aukusti Lempiäinen |
2009 |
|
50 |
|
|
|
|
1:08.24 |
|
|
Raision Urheilijat |
1:07.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Oliver Rantanen |
2009 |
|
50 |
|
|
|
|
1:08.47 |
|
|
Uimaseura Kaarina |
1:06.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Aarre Latomaa |
2010 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Raision Urheilijat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Niilo Lehtinen |
2009 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Aurajoen Uinti |
54.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa |
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 16, 50m RU P10, 12, M, Loppukilpailut 11 - 12 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Roope Koskela |
2007 |
|
152 |
|
|
|
|
47.25 |
|
|
Raision Urheilijat |
45.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Max Kulmala |
2008 |
|
93 |
|
|
|
|
55.63 |
|
|
Uimaseura Kaarina |
52.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Venuel Anton |
2008 |
|
92 |
|
|
|
|
55.91 |
|
|
Raision Urheilijat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Thanh Kiet Lam |
2008 |
|
79 |
|
|
|
|
58.71 |
|
|
Aurajoen Uinti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Topi Heinonen |
2008 |
|
73 |
|
|
|
|
1:00.39 |
|
|
Uimaseura Kaarina |
59.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Frans Sagulin |
2008 |
|
71 |
|
|
|
|
1:00.86 |
|
|
Raision Urheilijat |
1:00.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Eliel Lintula |
2007 |
|
59 |
|
|
|
|
1:04.81 |
|
|
Uimaseura Kaarina |
1:06.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Onni Ahvamaa |
2008 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Raision Urheilijat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Urho Kouvonen |
2008 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Aurajoen Uinti |
1:10.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.3 Eriaikainen käsien palautus |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Urho Lumiainen |
2008 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Aurajoen Uinti |
1:12.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa |
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 16, 50m RU P10, 12, M, Loppukilpailut 13 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Axel Leppähaara |
2004 |
|
275 |
|
|
|
|
38.81 |
|
|
Aurajoen Uinti |
40.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Eerik Rantanen |
2004 |
|
257 |
|
|
|
|
39.69 |
|
|
Uimaseura Kaarina |
41.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Tomi Silander |
2006 |
|
221 |
|
|
|
|
41.74 |
|
|
Cetus Espoo |
42.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Max Allén |
2005 |
|
216 |
|
|
|
|
42.05 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
45.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Jooa Laiho |
2006 |
|
178 |
|
|
|
|
44.87 |
|
|
Raision Urheilijat |
45.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Oliver Jokinen |
2005 |
|
153 |
|
|
|
|
47.18 |
|
|
Aurajoen Uinti |
46.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Miika Tuominen |
2005 |
|
134 |
|
|
|
|
49.27 |
|
|
Uimaseura Kaarina |
54.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Mikael Elo |
2004 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Laitilan Jyske |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat |
Tulostusaika |
15:26 |
|
Tulokset Laji 17 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 17 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Arena-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Raisio |
|
Tulostusaika |
15:52 |
|
|
Järjestäjä |
RaisU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
|
|
|
|
|
|
Laji 17, 200m VU T12, 14, N, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Mirelle Hirsiniemi |
2007 |
|
472 |
31.64 |
1:07.50 |
1:45.20 |
|
2:21.78 |
|
|
Aurajoen Uinti |
2:33.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Linnea Koski |
2007 |
|
342 |
34.83 |
1:14.79 |
1:56.04 |
|
2:37.84 |
|
|
Aurajoen Uinti |
2:47.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Sagdiana Rakhimova |
2008 |
|
257 |
41.22 |
1:26.73 |
2:11.14 |
|
2:53.52 |
|
|
Raision Urheilijat |
2:58.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Emilia Tähkänen |
2007 |
|
225 |
39.00 |
1:24.16 |
2:12.88 |
|
3:01.42 |
|
|
Uinti-Vakka |
3:24.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Emilia Inkeroinen |
2009 |
|
184 |
43.17 |
1:33.66 |
2:25.25 |
|
3:14.07 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Yasemin Yilmaz |
2007 |
|
146 |
44.83 |
1:39.44 |
2:36.71 |
|
3:29.59 |
|
|
Aurajoen Uinti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Aliisa Kunttu |
2008 |
|
142 |
47.52 |
1:42.02 |
2:37.80 |
|
3:31.18 |
|
|
Aurajoen Uinti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Iiris Paloposki |
2007 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Aurajoen Uinti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 17, 200m VU T12, 14, N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Aino Lehtinen |
2005 |
|
401 |
33.05 |
1:10.20 |
1:49.68 |
|
2:29.72 |
|
|
Aurajoen Uinti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Maikki Hämäläinen |
2006 |
|
311 |
36.21 |
1:18.43 |
2:02.17 |
|
2:42.96 |
|
|
Uimaseura Kaarina |
2:46.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Kira Viitanen |
2006 |
|
112 |
47.98 |
1:49.10 |
2:51.06 |
|
3:48.97 |
|
|
Aurajoen Uinti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 17, 200m VU T12, 14, N, Loppukilpailut 15 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Sylvia Kuusisto |
2003 |
|
649 |
29.12 |
1:01.69 |
1:34.89 |
|
2:07.53 |
|
|
Raision Urheilijat |
2:10.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Anna Vira |
2002 |
|
614 |
29.52 |
1:02.27 |
1:36.55 |
|
2:09.88 |
|
|
Raision Urheilijat |
2:06.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Aada Rantanen |
2004 |
|
474 |
32.54 |
1:08.97 |
1:45.67 |
|
2:21.62 |
|
|
Raision Urheilijat |
2:24.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Aleksandra Hiekka |
2004 |
|
276 |
38.10 |
1:22.10 |
2:07.29 |
|
2:49.55 |
|
|
Uimaseura Kaarina |
2:47.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat |
Tulostusaika |
15:52 |
|
Tulokset Laji 18 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 18 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Arena-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Raisio |
|
Tulostusaika |
16:02 |
|
|
Järjestäjä |
RaisU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
|
|
|
|
|
|
Laji 18, 200m VU P13, 15, M, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Lauri Aho |
2006 |
|
351 |
32.45 |
1:08.27 |
1:44.78 |
|
2:20.82 |
|
|
Raision Urheilijat |
2:29.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Joonatan Davie |
2006 |
|
296 |
34.54 |
1:13.27 |
1:52.04 |
|
2:29.00 |
|
|
Aurajoen Uinti |
2:24.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Felix Kandolin |
2007 |
|
275 |
34.93 |
1:14.37 |
1:54.04 |
|
2:32.78 |
|
|
Aurajoen Uinti |
2:29.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Romeo Maranzani |
2006 |
|
220 |
35.40 |
1:17.76 |
2:01.99 |
|
2:44.54 |
|
|
Aurajoen Uinti |
3:02.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Romeo Manner |
2008 |
|
219 |
36.33 |
1:18.76 |
2:02.78 |
|
2:44.61 |
|
|
Aurajoen Uinti |
2:58.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Kasper Vira |
2006 |
|
130 |
42.66 |
1:33.26 |
3:16.06 |
|
3:16.06 |
|
|
Aurajoen Uinti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Robert Pukki |
2007 |
|
126 |
44.31 |
1:35.54 |
2:27.11 |
|
3:18.14 |
|
|
Aurajoen Uinti |
3:25.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Eino Polari |
2006 |
|
122 |
44.82 |
1:34.92 |
2:28.29 |
|
3:20.03 |
|
|
Aurajoen Uinti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Aleksi Nurmi |
2006 |
|
79 |
47.76 |
1:47.43 |
2:48.52 |
|
3:50.69 |
|
|
Aurajoen Uinti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 18, 200m VU P13, 15, M, Loppukilpailut 14 - 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kasperi Heikkinen |
2005 |
|
413 |
28.52 |
1:01.74 |
1:37.68 |
|
2:13.41 |
|
|
Raision Urheilijat |
2:13.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Eemeli Arnell |
2005 |
|
224 |
36.20 |
1:18.72 |
2:02.22 |
|
2:43.51 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2:48.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Thomas Korvela |
2005 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Aurajoen Uinti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 18, 200m VU P13, 15, M, Loppukilpailut 16 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Roope Paatos |
2002 |
|
629 |
27.73 |
57.33 |
1:27.21 |
|
1:55.97 |
|
|
Raision Urheilijat |
1:52.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Aku Kaila |
2003 |
|
622 |
27.41 |
57.39 |
1:28.16 |
|
1:56.41 |
|
|
Raision Urheilijat |
1:56.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Akira Konttinen |
2003 |
|
399 |
29.20 |
1:03.62 |
1:39.46 |
|
2:14.93 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2:08.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat |
Tulostusaika |
16:02 |
|
Tulokset Laji 19 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 19 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Arena-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Raisio |
|
Tulostusaika |
16:18 |
|
|
Järjestäjä |
RaisU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
|
|
|
|
|
|
Laji 19, 100m VU N, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat |
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat |
Tulostusaika |
16:18 |
|
Tulokset Laji 20 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 20 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Arena-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Raisio |
|
Tulostusaika |
16:32 |
|
|
Järjestäjä |
RaisU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
|
|
|
|
|
|
Laji 20, 100m VU M, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat |
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat |
Tulostusaika |
16:32 |
|
Tulokset Laji 21 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 21 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Arena-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Raisio |
|
Tulostusaika |
16:39 |
|
|
Järjestäjä |
RaisU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
|
|
|
|
|
|
Laji 21, 50m PU T9, 11, N, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Iina Koivisto |
2010 |
|
81 |
|
|
|
|
56.23 |
|
|
Loimaan Uimaseura |
1:04.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Hippu Rauhala |
2010 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Nokian Pyry |
39.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 21, 50m PU T9, 11, N, Loppukilpailut 10 - 11 v |
|
Laji 21, 50m PU T9, 11, N, Loppukilpailut 12 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat |
Tulostusaika |
16:39 |
|
Tulokset Laji 22 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 22 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Arena-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Raisio |
|
Tulostusaika |
16:44 |
|
|
Järjestäjä |
RaisU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
|
|
|
|
|
|
Laji 22, 50m PU P10, 12, M, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Juuso Käär |
2009 |
|
70 |
|
|
|
|
52.79 |
|
|
Raision Urheilijat |
53.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Niko Salmela |
2009 |
|
61 |
|
|
|
|
55.33 |
|
|
Loimaan Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 22, 50m PU P10, 12, M, Loppukilpailut 11 - 12 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Roope Koskela |
2007 |
|
220 |
|
|
|
|
36.06 |
|
|
Raision Urheilijat |
35.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Jasu Nieminen |
2007 |
|
131 |
|
|
|
|
42.86 |
|
|
Loimaan Uimaseura |
42.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Patric Meriholvi |
2007 |
|
73 |
|
|
|
|
52.11 |
|
|
Raision Urheilijat |
53.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 22, 50m PU P10, 12, M, Loppukilpailut 13 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat |
Tulostusaika |
16:44 |
|
Tulokset Laji 23 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 23 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Arena-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Raisio |
|
Tulostusaika |
17:02 |
|
|
Järjestäjä |
RaisU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
|
|
|
|
|
|
Laji 23, 100m SKU T12, 14, N, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
Laji 23, 100m SKU T12, 14, N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Milla Karttunen |
2005 |
|
547 |
32.12 |
|
|
|
1:09.07 |
|
|
Raision Urheilijat |
1:11.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Celina Sandell |
2005 |
|
354 |
36.61 |
|
|
|
1:19.88 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
1:20.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Mette Peltola |
2005 |
|
348 |
39.07 |
|
|
|
1:20.31 |
|
|
Raision Urheilijat |
1:21.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Katriina Kallio |
2006 |
|
346 |
37.93 |
|
|
|
1:20.47 |
|
|
Raision Urheilijat |
1:20.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Viivi Laiho |
2005 |
|
339 |
37.44 |
|
|
|
1:21.01 |
|
|
Aurajoen Uinti |
1:24.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Aino Lehtinen |
2005 |
|
321 |
38.35 |
|
|
|
1:22.47 |
|
|
Aurajoen Uinti |
1:27.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Rita Heinonen |
2006 |
|
307 |
39.37 |
|
|
|
1:23.73 |
|
|
Raision Urheilijat |
1:27.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Nanna Kotkatvuori |
2006 |
|
282 |
39.50 |
|
|
|
1:26.15 |
|
|
Uimaseura Kaarina |
1:27.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Aino Kajonen |
2005 |
|
228 |
44.48 |
|
|
|
1:32.42 |
|
|
Aurajoen Uinti |
1:43.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Saimi Räty |
2005 |
|
209 |
43.85 |
|
|
|
1:35.08 |
|
|
Raision Urheilijat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Alina Vanhatalo |
2006 |
|
198 |
44.39 |
|
|
|
1:36.86 |
|
|
Uimaseura Kaarina |
1:39.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Mandi Hämäläinen |
2006 |
|
166 |
49.01 |
|
|
|
1:42.63 |
|
|
Uimaseura Kaarina |
1:46.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Veera Helkkala |
2006 |
|
162 |
50.34 |
|
|
|
1:43.48 |
|
|
Raision Urheilijat |
1:48.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Noora Riionheimo |
2006 |
|
160 |
51.03 |
|
|
|
1:43.89 |
|
|
Raision Urheilijat |
1:50.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Armi Wahlroos |
2006 |
|
160 |
49.21 |
|
|
|
1:43.91 |
|
|
Raision Urheilijat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Aino Norrdal |
2006 |
|
155 |
52.28 |
|
|
|
1:45.00 |
|
|
Uimaseura Kaarina |
1:51.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 23, 100m SKU T12, 14, N, Loppukilpailut 15 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Anniina Kallio |
2002 |
|
642 |
30.32 |
|
|
|
1:05.48 |
|
|
Raision Urheilijat |
1:08.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Emma Uusküla |
2002 |
|
561 |
32.58 |
|
|
|
1:08.50 |
|
|
Raision Urheilijat |
1:05.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Laura Mäki |
1997 |
|
525 |
33.90 |
|
|
|
1:10.03 |
|
|
Raision Urheilijat |
1:07.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Ida Maliranta |
2004 |
|
390 |
36.06 |
|
|
|
1:17.28 |
|
|
Raision Urheilijat |
1:18.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Elisa Liven |
2004 |
|
336 |
37.97 |
|
|
|
1:21.25 |
|
|
Raision Urheilijat |
1:21.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Linnea Ström |
2003 |
|
312 |
38.57 |
|
|
|
1:23.29 |
|
|
Uimaseura Kaarina |
1:25.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Emma Loo |
2004 |
|
305 |
37.11 |
|
|
|
1:23.89 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
1:25.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Roosa Lahti |
2004 |
|
286 |
41.29 |
|
|
|
1:25.76 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
1:31.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Emilia Pirttijärvi |
2000 |
|
188 |
46.70 |
|
|
|
1:38.56 |
|
|
Aurajoen Uinti |
1:41.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Nella Hyvärinen |
2004 |
|
176 |
44.78 |
|
|
|
1:40.66 |
|
|
Aurajoen Uinti |
1:40.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat |
Tulostusaika |
17:02 |
|
Tulokset Laji 24 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 24 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Arena-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Raisio |
|
Tulostusaika |
17:13 |
|
|
Järjestäjä |
RaisU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
|
|
|
|
|
|
Laji 24, 100m SKU P13, 15, M, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
|
Laji 24, 100m SKU P13, 15, M, Loppukilpailut 14 - 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Seweryn Pastucha |
2004 |
|
473 |
30.66 |
|
|
|
1:04.54 |
|
|
Raision Urheilijat |
1:07.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Axel Leppähaara |
2004 |
|
230 |
38.91 |
|
|
|
1:22.01 |
|
|
Aurajoen Uinti |
1:29.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Eemeli Arnell |
2005 |
|
199 |
40.62 |
|
|
|
1:26.09 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
1:27.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 24, 100m SKU P13, 15, M, Loppukilpailut 16 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Tatu Kunttila |
2003 |
|
375 |
31.80 |
|
|
|
1:09.70 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
1:11.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Elias Laine |
2003 |
|
217 |
36.94 |
|
|
|
1:23.69 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
1:24.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
23 maaliskuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat |
Tulostusaika |
17:13 |
|