2020-02-24   00:17:59
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Elixia Games

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Aamu

Document
Results
Elixia Games
Organizer:
Place: Tikkurila Vanders
Pool: 50m Competition Date: huhti 13, 2019 to huhti 13, 2019
Event 3, 50m Perhosuinti Miehet 10 and younger - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Nikita Dzura 2010 Uimaseura Helsinki 132 43.73
2 Timur Gerasimenko 2009 Stadin Delfiinit 130 43.93 +0.20
3 Antony Tran 2009 Stadin Delfiinit 120 45.11 +1.38
4 Vadim Nikolashin 2010 Uimaseura Helsinki 107 46.83 +3.10
5 Kevin Kaznakov 2009 Stadin Delfiinit 67 54.61 +10.88
6 Joel Kontio 2009 Riihimäen Uimaseura 64 55.50 +11.77
Event official at: 13.4.2019 10.40.55
Event 3, 50m Perhosuinti Miehet 11-12 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Eetu Autio 2007 Uimaseura Aquila 267 34.57
2 Nicolas Nyström 2008 Helsingfors Simsällskap 217 37.01 +2.44
3 Tuukka Visto 2007 Riihimäen Uimaseura 186 39.00 +4.43
4 Frans Nyström 2008 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit 172 40.03 +5.46
5 Eljas Pekkola 2007 Cetus Espoo 165 40.55 +5.98
6 Lenni Syvänen 2007 Cetus Espoo 153 41.55 +6.98
7 Aukusti Malinen 2007 Riihimäen Uimaseura 143 42.55 +7.98
8 Lauri Valtanen 2007 Simmis Wanda 132 43.71 +9.14
9 Lauri Rantsi 2008 VANDERS 114 45.85 +11.28
10 Artjom Malofejev 2007 VANDERS 97 48.46 +13.89
11 Väinö Rosendahl 2007 Riihimäen Uimaseura 89 49.82 +15.25
12 Konstantin Terekhov 2008 VANDERS 86 50.31 +15.74
13 Onni Kohvakka 2007 Riihimäen Uimaseura 82 51.15 +16.58
- Miika Toivonen 2007 Riihimäen Uimaseura DSQ sw 8.3
- Peik Pasanen 2007 VANDERS DNS
- Leo Lonkola 2007 VANDERS DNS
Event official at: 13.4.2019 10.40.55
Event 3, 50m Perhosuinti Miehet 13-14 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Antti Musikka 2005 VANDERS 391 30.43
2 Valtteri Niemimuukko 2005 Riihimäen Uimaseura 345 31.75 +1.32
3 Toni Muurman 2005 Haminan Uimaseura 258 34.94 +4.51
4 Riku Koskenvaara 2005 Helsingfors Simsällskap 245 35.57 +5.14
5 Aleksandr Logvin 2006 VANDERS 242 35.73 +5.30
6 Juho Hoikkala 2005 Haminan Uimaseura 223 36.71 +6.28
7 Anton Visulainen 2005 HTU Stadi 179 39.47 +9.04
8 Adam Kisiel 2005 HTU Stadi 175 39.81 +9.38
9 Joonatan Lipiäinen 2005 VANDERS 165 40.58 +10.15
10 Juuso Kuusala 2006 Simmis Wanda 138 43.00 +12.57
11 Ilmari Silventoinen 2005 Simmis Wanda 119 45.27 +14.84
12 Emil Tirkkonen 2006 Cetus Espoo 110 46.41 +15.98
13 Niilo Harja 2006 Cetus Espoo 73 53.19 +22.76
- Joni Lähdemäki 2006 HTU Stadi DNS
Event official at: 13.4.2019 10.40.55
Event 3, 50m Perhosuinti Miehet 15-16 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Danil Seksenov 2004 VANDERS 511 27.85
2 Tatu Saareks 2003 Lappeenrannan Uimarit 460 28.84 +0.99
3 Ukko-pekka Luomala 2004 Järvenpään Uintiklubi 411 29.94 +2.09
4 Alexander Malyshkov 2004 Salon Uimarit 386 30.58 +2.73
5 Jesse Lintusalo 2004 VANDERS 364 31.18 +3.33
6 Egor Malyshkov 2003 Salon Uimarit 331 32.17 +4.32
7 Joakim Kuhlberg 2004 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit 328 32.27 +4.42
Event official at: 13.4.2019 10.40.55
Event 3, 50m Perhosuinti Miehet 17 and older - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Onni-kalle Luomala 2002 Järvenpään Uintiklubi 524 27.61
2 Kasper Envalds 2001 VANDERS 498 28.09 +0.48
3 Eetu Einto 2001 VANDERS 467 28.69 +1.08
- Lasse Saarinen 2002 Octopus Lohja DNS
Event official at: 13.4.2019 10.40.55
2019-04-13 11.06.10 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Vanders

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner