2020-02-23   23:41:33
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Elixia Games

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Aamu

Document
Results
Elixia Games
Organizer:
Place: Tikkurila Vanders
Pool: 50m Competition Date: huhti 13, 2019 to huhti 13, 2019
Event 6, 200m Sekauinti Naiset 14 and younger - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Ronja Nevanko 2005 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit 478 2:41.27
50m: 34.54
100m: 1:18.49
(43.95)
150m: 2:03.43
(44.94)
200m: 2:41.27
(37.84)
2 Malin Lindblom 2006 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit 473 2:41.82 +0.55
50m: 35.01
100m: 1:18.36
(43.35)
150m: 2:07.09
(48.73)
200m: 2:41.82
(34.73)
3 Ida Kauppinen 2005 Lappeenrannan Uimarit 427 2:47.48 +6.21
50m: 36.80
100m: 1:19.56
(42.76)
150m: 2:09.69
(50.13)
200m: 2:47.48
(37.79)
4 Milla Kiviranta 2006 VANDERS 420 2:48.40 +7.13
50m: 36.68
100m: 1:23.00
(46.32)
150m: 2:10.34
(47.34)
200m: 2:48.40
(38.06)
5 Karla Lehtosalo 2005 Helsingfors Simsällskap 371 2:55.49 +14.22
50m: 35.67
100m: 1:21.07
(45.40)
150m: 2:15.25
(54.18)
200m: 2:55.49
(40.24)
6 Emmi Halonen 2006 VANDERS 331 3:02.22 +20.95
50m: 39.71
100m: 1:26.69
(46.98)
150m: 2:20.74
(54.05)
200m: 3:02.22
(41.48)
7 Siiri Ruponen 2005 Riihimäen Uimaseura 328 3:02.72 +21.45
50m: 43.72
100m: 1:27.58
(43.86)
150m: 2:24.95
(57.37)
200m: 3:02.72
(37.77)
8 Anja Miao 2007 Cetus Espoo 314 3:05.41 +24.14
50m: 39.79
100m: 1:29.40
(49.61)
150m: 2:25.11
(55.71)
200m: 3:05.41
(40.30)
9 Veera Mustonen 2008 Riihimäen Uimaseura 303 3:07.63 +26.36
50m: 44.35
100m: 1:29.73
(45.38)
150m: 2:23.90
(54.17)
200m: 3:07.63
(43.73)
10 Tua Iivanainen 2006 Helsingfors Simsällskap 300 3:08.36 +27.09
50m: 40.98
100m: 1:31.15
(50.17)
150m: 2:25.19
(54.04)
200m: 3:08.36
(43.17)
11 Esther Reunala 2007 Octopus Lohja 288 3:10.84 +29.57
50m: 43.47
100m: 1:32.34
(48.87)
150m: 2:30.34
(58.00)
200m: 3:10.84
(40.50)
12 Veera Oila 2007 VANDERS 282 3:12.12 +30.85
50m: 44.26
100m: 1:31.68
(47.42)
150m: 2:26.87
(55.19)
200m: 3:12.12
(45.25)
13 Sanni Aarnivuo 2008 Simmis Wanda 276 3:13.49 +32.22
50m: 44.86
100m: 1:33.66
(48.80)
150m: 2:30.28
(56.62)
200m: 3:13.49
(43.21)
14 Senni Hokkanen 2006 Riihimäen Uimaseura 267 3:15.84 +34.57
50m: 45.78
100m: 1:40.69
(54.91)
150m: 2:31.67
(50.98)
200m: 3:15.84
(44.17)
15 Kätlin Ploompuu 2007 Riihimäen Uimaseura 257 3:18.17 +36.90
50m: 43.09
100m: 1:38.13
(55.04)
150m: 2:34.98
(56.85)
200m: 3:18.17
(43.19)
16 Jonna Kurki 2008 Simmis Wanda 256 3:18.61 +37.34
50m: 47.43
100m: 1:38.74
(51.31)
150m: 2:36.07
(57.33)
200m: 3:18.61
(42.54)
17 Ursula Ursin 2007 Helsingfors Simsällskap 245 3:21.35 +40.08
50m: 45.31
100m: 1:39.04
(53.73)
150m: 2:38.32
(59.28)
200m: 3:21.35
(43.03)
18 Ria Rahkonen 2005 HTU Stadi 236 3:24.05 +42.78
50m: 42.49
100m: 1:34.12
(51.63)
150m: 2:39.66
(1:05.54)
200m: 3:24.05
(44.39)
19 Nina Sundberg 2006 Octopus Lohja 235 3:24.17 +42.90
50m: 46.15
100m: 1:40.04
(53.89)
150m: 2:41.50
(1:01.46)
200m: 3:24.17
(42.67)
20 Ella Palovaara 2005 Octopus Lohja 233 3:24.70 +43.43
50m: 48.50
100m: 1:40.46
(51.96)
150m: 2:42.27
(1:01.81)
200m: 3:24.70
(42.43)
21 Ada Puranen 2006 Lappeenrannan Uimarit 228 3:26.21 +44.94
50m: 42.02
100m: 1:34.16
(52.14)
150m: 2:40.44
(1:06.28)
200m: 3:26.21
(45.77)
22 Eine Idman 2007 Cetus Espoo 221 3:28.32 +47.05
50m: 49.99
100m: 1:41.09
(51.10)
150m: 2:40.00
(58.91)
200m: 3:28.32
(48.32)
23 Milma Tammikorpi 2006 Simmis Wanda 218 3:29.49 +48.22
50m: 47.27
100m: 1:40.80
(53.53)
150m: 2:42.88
(1:02.08)
200m: 3:29.49
(46.61)
24 Olivia Aravirta 2007 Helsingfors Simsällskap 217 3:29.72 +48.45
50m: 47.36
100m: 1:46.79
(59.43)
150m: 2:45.24
(58.45)
200m: 3:29.72
(44.48)
25 Laura Kangas 2006 Helsingfors Simsällskap 216 3:29.90 +48.63
50m: 47.60
100m: 1:40.63
(53.03)
150m: 2:41.79
(1:01.16)
200m: 3:29.90
(48.11)
26 Emmi Liukko 2006 Cetus Espoo 212 3:31.37 +50.10
50m: 48.39
100m: 1:45.60
(57.21)
150m: 2:44.30
(58.70)
200m: 3:31.37
(47.07)
27 Emmalina Piitulainen 2006 Simmis Wanda 206 3:33.26 +51.99
50m: 44.82
100m: 1:40.85
(56.03)
150m: 2:43.66
(1:02.81)
200m: 3:33.26
(49.60)
28 Riina Jungell 2006 Octopus Lohja 202 3:34.74 +53.47
50m: 47.18
100m: 1:47.32
(1:00.14)
150m: 2:48.42
(1:01.10)
200m: 3:34.74
(46.32)
29 Almina Köroglu 2005 Simmis Wanda 188 3:39.77 +58.50
50m: 49.19
100m: 1:44.96
(55.77)
150m: 2:48.69
(1:03.73)
200m: 3:39.77
(51.08)
30 Deniz Keteli 2005 Simmis Wanda 179 3:43.75 +1:02.48
50m: 49.22
100m: 1:48.22
(59.00)
150m: 2:51.55
(1:03.33)
200m: 3:43.75
(52.20)
Event official at: 13.4.2019 11.30.00
Event 6, 200m Sekauinti Naiset 15-16 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Jennifer Sallinen 2003 HTU Stadi 329 3:02.58
50m: 38.47
100m: 1:29.31
(50.84)
150m: 2:20.99
(51.68)
200m: 3:02.58
(41.59)
Event official at: 13.4.2019 11.30.00
Event 6, 200m Sekauinti Naiset 17 and older - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Siiri Haanpää 2001 Porin Uimaseura 243 3:22.02
50m: 40.32
100m: 1:31.39
(51.07)
150m: 2:32.05
(1:00.66)
200m: 3:22.02
(49.97)
Event official at: 13.4.2019 11.30.00
2019-04-13 12.40.55 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Vanders

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner