Results for Cetus Games
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus - Games |
|
Tulostuspivmr |
30 maaliskuu 2019 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
16:54 |
|
|
Jrjestj |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupivmr |
30 maaliskuu 2019 |
|
|
|
|
|
|
Laji 15, 1500m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
400m |
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
500m |
600m |
700m |
800m |
|
|
|
|
|
|
|
900m |
1000m |
1100m |
1200m |
|
|
|
|
|
|
|
1300m |
1400m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kira Lindroos |
2005 |
|
|
1:10.58 |
2:27.16 |
3:43.96 |
5:01.06 |
19:01.21 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
6:18.15 |
7:34.75 |
8:51.68 |
10:08.13 |
|
|
|
|
|
|
|
11:24.68 |
12:41.08 |
13:57.42 |
15:14.40 |
|
|
|
|
|
|
|
16:30.89 |
17:47.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Saana Perkki |
2005 |
|
|
1:19.33 |
2:43.62 |
4:07.97 |
5:32.94 |
21:03.03 |
|
|
Riihimen Uimaseura |
|
|
|
6:58.48 |
8:24.33 |
9:50.92 |
11:16.97 |
|
|
|
|
|
|
|
12:42.47 |
14:08.29 |
15:35.03 |
16:59.78 |
|
|
|
|
|
|
|
18:25.04 |
19:49.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 15, 1500m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 16 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
400m |
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
500m |
600m |
700m |
800m |
|
|
|
|
|
|
|
900m |
1000m |
1100m |
1200m |
|
|
|
|
|
|
|
1300m |
1400m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Pilvi Pietikinen |
2002 |
|
|
1:11.41 |
2:28.01 |
3:45.56 |
5:02.90 |
19:05.92 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
6:20.47 |
7:37.51 |
8:54.57 |
10:11.27 |
|
|
|
|
|
|
|
11:28.36 |
12:45.31 |
14:02.29 |
15:20.24 |
|
|
|
|
|
|
|
16:37.30 |
17:53.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Emma Johansson |
2003 |
|
|
1:13.80 |
2:31.42 |
3:49.27 |
5:06.79 |
19:11.54 |
|
|
Cetus Espoo |
18:44.04 |
|
|
6:23.75 |
7:39.10 |
8:54.73 |
10:10.89 |
|
|
|
|
|
|
|
11:27.47 |
12:44.47 |
14:01.58 |
15:19.22 |
|
|
|
|
|
|
|
16:36.62 |
17:53.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Noora Kanerva |
2000 |
|
|
1:13.60 |
2:32.76 |
3:51.38 |
5:09.29 |
19:38.26 |
|
|
Simmis Wanda |
19:56.14 |
|
|
6:27.42 |
7:45.49 |
9:03.67 |
10:22.01 |
|
|
|
|
|
|
|
11:41.65 |
13:01.36 |
14:21.39 |
15:41.25 |
|
|
|
|
|
|
|
17:01.31 |
18:21.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Essi Salokorpi |
2003 |
|
|
1:13.28 |
2:32.11 |
3:52.50 |
5:13.43 |
20:08.87 |
|
|
Cetus Espoo |
19:24.91 |
|
|
6:35.34 |
7:57.58 |
9:20.21 |
10:43.09 |
|
|
|
|
|
|
|
12:05.21 |
13:26.62 |
14:47.81 |
16:09.20 |
|
|
|
|
|
|
|
17:31.44 |
18:52.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Emilia Sjlund |
2002 |
|
|
1:13.53 |
2:31.89 |
3:50.72 |
5:09.05 |
20:09.97 |
|
|
Simmis Wanda |
19:24.26 |
|
|
6:28.90 |
7:48.74 |
9:09.32 |
10:31.43 |
|
|
|
|
|
|
|
11:53.90 |
13:17.11 |
14:39.60 |
16:02.59 |
|
|
|
|
|
|
|
17:25.67 |
18:48.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Stella Freysttter |
2003 |
|
|
1:18.48 |
2:42.94 |
4:08.25 |
5:33.90 |
21:03.09 |
|
|
Helsingfors Simsllskap |
|
|
|
7:00.68 |
8:25.89 |
9:51.84 |
11:16.81 |
|
|
|
|
|
|
|
12:41.45 |
14:05.49 |
15:29.00 |
16:52.59 |
|
|
|
|
|
|
|
18:17.02 |
19:41.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Tuuli Janhunen |
2001 |
|
|
1:23.13 |
2:52.59 |
4:22.72 |
5:53.13 |
22:21.61 |
|
|
Kampuksen Plaani |
|
|
|
7:24.41 |
8:55.72 |
10:25.34 |
11:55.26 |
|
|
|
|
|
|
|
13:25.59 |
14:56.47 |
16:26.01 |
17:55.58 |
|
|
|
|
|
|
|
19:25.22 |
20:54.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekij: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspivmr |
30 maaliskuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
16:54 |
|