2019-11-19   02:23:41
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Cetus Games

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Cetus - Games    Tulostuspäivämäärä  30 maaliskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  09:46   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  30 maaliskuu 2019         
 
 
Laji 1, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Karla Tiainen  2005  Simmis Wanda    30.83  1:13.10  1:59.60    2:35.48   
Lumi Rossi  2005  Cetus Espoo    32.35  1:14.05  2:01.37    2:37.40   
Aada Rissanen  2004  Cetus Espoo    33.08  1:12.99  2:01.73    2:37.69   
Felicia Talamanov  2004  Kalevi Ujumiskool    33.23  1:14.37  2:00.03    2:38.20   
Dina Sadojevic Jelacik  2004  Cetus Espoo    32.42  1:16.10  2:05.90    2:39.23   
Ellen Kettunen  2005  Cetus Espoo    37.83  1:21.72  2:06.36    2:42.75   
Saara Raulos  2005  Cetus Espoo    36.84  1:23.55  2:12.29    2:54.68   
Linda Ilonen  2004  Cetus Espoo    41.37  1:27.66  2:19.92    3:01.30   
Maisa Brusila  2004  Cetus Espoo    39.47  1:28.83  2:23.65    3:04.34   
10  Ronja Ristevirta  2005  Cetus Espoo    41.31  1:29.75  2:26.90    3:07.43   
11  Sini Taskinen  2005  Octopus Lohja    38.26  1:26.57  2:22.71    3:08.42   
12  Silvia Lindqvist  2005  Cetus Espoo    42.52  1:31.34  2:32.44    3:15.27   
13  Katarina Kobycheva  2004  Cetus Espoo    41.70  1:36.16  2:28.27    3:19.10   
Emma Autio  2005  Cetus Espoo            DNS   
Leenu Karolina Kinnunen  2005  Cetus Espoo            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
Lotta Nevalainen  2005  Cetus Espoo            DSQ  Su 
  SW 9.4 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti               
                     
 
Laji 1, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 16 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Raakel Bärlund  2001  Lahden Uimaseura    31.16  1:08.69  1:53.97    2:29.07   
Siiri Einiö  2003  Gladius Kirkkonummi    31.60  1:12.05  1:53.71    2:29.90   
Lyydia Kalenius  2000  Cetus Espoo    31.64  1:12.11  1:56.35    2:30.23   
Vera Vartiainen  2002  Järvenpään Uintiklubi    32.32  1:14.05  2:00.36    2:37.92   
Milla-lotta Tapanainen  2003  Cetus Espoo    36.19  1:20.21  2:03.42    2:39.62   
Cindy Palm  2003  Cetus Espoo    33.77  1:19.38  2:04.92    2:44.85   
Oona Lehtola  2003  Helsingfors Simsällskap    34.00  1:18.29  2:07.04    2:46.60   
Delia Helena Aho  2003  Cetus Espoo    39.46  1:26.59  2:21.15    2:58.30   
Mariel Mylly  2001  Järvenpään Uintiklubi    32.65  1:22.83  2:16.02    2:58.49   
10  Julia Romo  2003  Lahden Uimaseura    35.09  1:22.86  2:19.54    2:58.82   
11  Jenny Kareinen  2002  Helsingfors Simsällskap    39.40  1:32.51  2:28.42    3:14.20   
Ida Slöör  2001  Cetus Espoo            DSQ  Su 
  SW 9.4 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  30 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  09:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner