2019-11-19   02:22:55
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Cetus Games

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Cetus - Games    Tulostuspäivämäärä  30 maaliskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  10:05   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  30 maaliskuu 2019         
 
 
Laji 3, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Kira Lindroos  2005  Cetus Espoo            32.58   
Saga Kovanen  2004  Cetus Espoo            33.51   
Karla Tiainen  2005  Simmis Wanda            34.46   
Ciara Wacklin  2004  Cetus Espoo            34.47   
Iisa Karpela  2004  Cetus Espoo            34.62   
Rina Rantanen  2005  Cetus Espoo            35.32   
Helmi Haverinen  2004  Cetus Espoo            35.94   
Jasmin Savonen  2005  Cetus Espoo            36.28   
Iida Vesa  2005  ORCA Helsinki            36.40   
10  Säde Ryynänen  2005  Cetus Espoo            36.53   
11  Janita Severinkangas  2004  Cetus Espoo            37.16   
12  Venla Lindström  2004  Lahden Uimaseura            37.35   
13  Pille-Riin Klaassen  2004  Kalevi Ujumiskool            37.76   
14  Sofi Andström  2005  ORCA Helsinki            38.30   
15  Peppi Eskola  2005  Gladius Kirkkonummi            39.22   
16  Hilla Wiemers  2005  ORCA Helsinki            39.62   
17  Margareta Jagomägi  2004  Kalevi Ujumiskool            39.99   
18  Anjenike Kriek  2005  Cetus Espoo            45.22   
                     
 
Laji 3, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 16 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Susanne Hirvonen  1997  Kampuksen Plaani            29.21   
Nea-amanda Heinola  2000  Nummelan Kisaajat            29.90   
Laura Kellberg  2003  Cetus Espoo            31.23   
Saana Liikonen  2001  Lahden Uimaseura            31.69   
Sini Koivu  1999  Cetus Espoo            32.22   
Mette Konttila  2001  Octopus Lohja            32.66   
Ella Hörkkö  2001  Simmis Wanda            33.08   
Cia Wacklin  2001  Cetus Espoo            33.33   
Nelli Ohvo  2001  Cetus Espoo            33.69   
10  Senni Ovaskainen  2001  Lahden Uimaseura            33.90   
11  Emma Issakainen  2002  Uinti Imatra            34.79   
12  Jonna Vasara  2002  Cetus Espoo            34.84   
13  Mirka Mettinen  2002  Cetus Espoo            34.92   
14  Sara Lehtolainen  1996  Gladius Kirkkonummi            35.22   
15  Diana Seiger  2003  Cetus Espoo            35.62   
16  Alisa Hänninen  2003  Järvenpään Uintiklubi            35.76   
17  Anni Savolainen  2002  Cetus Espoo            36.23   
18  Vilja Laaksonen  2002  Järvenpään Uintiklubi            36.61   
19  Laura Pitkänen  2002  Järvenpään Uintiklubi            36.89   
20  Venla Pylvänäinen  2003  Lahden Kaleva            37.03   
21  Verna Rostedt  2002  Cetus Espoo            37.24   
22  Milla-lotta Tapanainen  2003  Cetus Espoo            38.28   
23  Essi Salokorpi  2003  Cetus Espoo            38.86   
24  Henrietta Löfgren  2003  Simmis Wanda            39.09   
25  Jenna Rajahalme  2002  Nokian Pyry            39.30   
26  Piia Kaivola  1999  Cetus Espoo            40.03   
27  Vivian Ljungqvist  2003  ORCA Helsinki            41.87   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  30 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  10:05 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner