Resultater for Cetus Games
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit 2
Tulokset Laji 27 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 27 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus - Games |
|
Tulostuspäivämäärä |
30 maaliskuu 2019 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
18:15 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
30 maaliskuu 2019 |
|
|
|
|
|
|
Laji 27, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Rina Rantanen |
2005 |
|
|
40.25 |
1:24.57 |
2:09.50 |
|
2:52.73 |
|
|
Cetus Espoo |
2:53.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Lotta Nevalainen |
2005 |
|
|
41.05 |
1:28.28 |
2:15.93 |
|
3:03.06 |
|
|
Cetus Espoo |
3:06.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Hanna Martola |
2005 |
|
|
43.39 |
1:30.87 |
2:18.45 |
|
3:04.38 |
|
|
Cetus Espoo |
3:02.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Sanni Räty |
2005 |
|
|
41.96 |
1:29.61 |
2:17.46 |
|
3:05.47 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
3:03.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Pinja Nieminen |
2004 |
|
|
42.11 |
1:28.90 |
2:17.39 |
|
3:06.72 |
|
|
Cetus Espoo |
3:01.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Laura Kousa |
2005 |
|
|
43.31 |
1:31.43 |
2:20.81 |
|
3:09.60 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Kerttu Pollisinski |
2005 |
|
|
42.50 |
1:31.75 |
2:22.69 |
|
3:11.15 |
|
|
Kalevi Ujumiskool |
3:06.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Lumi Rossi |
2005 |
|
|
44.96 |
1:34.76 |
2:26.54 |
|
3:15.62 |
|
|
Cetus Espoo |
3:09.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Leenu Karolina Kinnunen |
2005 |
|
|
53.36 |
1:52.05 |
2:52.50 |
|
3:52.65 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Nea Hollström |
2005 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Cetus Espoo |
3:48.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 27, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 16 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Essi-maria Lillman |
2000 |
|
|
38.23 |
1:20.08 |
2:03.73 |
|
2:47.58 |
|
|
Lahden Uimaseura |
2:38.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Cindy Palm |
2003 |
|
|
38.20 |
1:22.34 |
2:07.29 |
|
2:51.51 |
|
|
Cetus Espoo |
2:51.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Verna Rostedt |
2002 |
|
|
40.89 |
1:27.90 |
2:15.35 |
|
3:02.74 |
|
|
Cetus Espoo |
2:55.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
30 maaliskuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
18:15 |
|