Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Polisen HEAD Summer Cup 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet, Stockholm |
Stockholmspolisens IF Simförening |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 28 jun 2019 till den 30 jun 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 50m Bröstsim Herrar 11 och yngre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Colin Rosén |
2008 |
Väsby Simsällskap |
-.-- |
|
42.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nils Edberg |
2008 |
Harnäs Skutskär Simsällskap |
+0.73 |
|
44.89 |
+2.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Christian Nylander Senke |
2008 |
Simklubben Neptun |
+0.84 |
|
47.64 |
+5.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Melvin Eriksson |
2008 |
Järfälla Simsällskap |
+0.68 |
|
47.98 |
+5.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Moritz Karlsson |
2008 |
Södertörns Simsällskap |
+0.55 |
|
48.31 |
+5.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Albert Sharpe |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
-.-- |
|
49.10 |
+6.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lucas Netzell |
2008 |
Södertörns Simsällskap |
+0.82 |
|
49.23 |
+6.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Eric Hörnstedt |
2008 |
Sala Simsällskap |
+0.80 |
|
49.61 |
+6.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Elton Rosén |
2010 |
Väsby Simsällskap |
+0.79 |
|
49.94 |
+7.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Viggo Hanikat |
2009 |
Södertörns Simsällskap |
+0.75 |
|
50.81 |
+8.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Milo Peterson |
2009 |
Väsby Simsällskap |
+0.90 |
|
51.29 |
+8.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Anton Hagspiel |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.68 |
|
51.74 |
+9.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Ata Östlund Keklik |
2008 |
Harnäs Skutskär Simsällskap |
+0.78 |
|
52.47 |
+9.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Albin Wassberg |
2008 |
S77 Stenungsund |
-.-- |
|
52.58 |
+9.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Philip Stasiak |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
+0.77 |
|
53.10 |
+10.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Anton Chubakov |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
+0.64 |
|
53.50 |
+10.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Breneth Amos |
2008 |
Audentese Spordiklubi |
+0.71 |
|
53.78 |
+11.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Dennis Pavlovic Cano |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
+0.75 |
|
55.64 |
+13.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Timur Didenko |
2009 |
Audentese Spordiklubi |
+0.79 |
|
55.73 |
+13.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Gustav Bernhardsson |
2009 |
Spårvägen Simförening |
+0.66 |
|
57.19 |
+14.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
David Johansson |
2009 |
Simklubben Neptun |
+0.43 |
|
58.31 |
+15.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Frank Rosén |
2009 |
Simklubben Neptun |
+0.61 |
|
59.25 |
+16.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Markus Ottis |
2009 |
Kalevi Ujumiskool |
+0.82 |
|
1:00.08 |
+17.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Anton Ericsson |
2008 |
Sundsvalls Simsällskap |
+0.80 |
|
1:03.77 |
+21.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Theo Palm |
2008 |
Simklubben Neptun |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-06-29 17:50:50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 50m Bröstsim Herrar 12-13 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Aksel Hillerström Vagli |
2006 |
Simklubben Neptun |
-.-- |
|
34.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sebastian Hagen |
2006 |
Bærumsvømmerne |
+0.74 |
|
35.56 |
+1.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Valentino Vrbanus |
2006 |
Södertälje Simsällskap |
+0.66 |
|
35.59 |
+1.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Marcus Lundgren |
2006 |
Simklubben Neptun |
+0.69 |
|
36.38 |
+2.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Alexander Wang |
2006 |
SK Speed |
-.-- |
|
37.37 |
+3.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Artur Ots |
2007 |
Audentese Spordiklubi |
+0.69 |
|
37.82 |
+3.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ludvig Glantz |
2006 |
Upsala Simsällskap |
+0.74 |
|
38.34 |
+4.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Tage Helin |
2007 |
Upsala Simsällskap |
+0.76 |
|
41.08 |
+6.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Aaron Sepp |
2006 |
Orca Swim Club |
+0.67 |
|
41.10 |
+6.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Benjamin Einar G. Trumpy |
2006 |
SK Speed |
+0.79 |
|
41.46 |
+7.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Albin Glaas |
2006 |
Harnäs Skutskär Simsällskap |
+0.93 |
|
41.51 |
+7.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Vincent Nordlander |
2007 |
Simklubben Neptun |
-.-- |
|
41.65 |
+7.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Junes Khattab |
2006 |
Väsby Simsällskap |
+0.81 |
|
41.82 |
+7.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Sebastian Bergum |
2007 |
Skjetten Svømming |
-.-- |
|
42.31 |
+7.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Rasmus Välk |
2007 |
Orca Swim Club |
+0.75 |
|
42.35 |
+8.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Fredrik Magnus H. Dahle |
2007 |
Skjetten Svømming |
+0.70 |
|
42.59 |
+8.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Liam Lehtonen Hebert |
2006 |
Spårvägen Simförening |
+0.70 |
|
42.64 |
+8.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Oliver Munn |
2007 |
Upsala Simsällskap |
+0.71 |
|
43.25 |
+8.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Adam Wahlberg |
2006 |
Upsala Simsällskap |
+0.86 |
|
43.61 |
+9.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
William Struwe |
2006 |
Sala Simsällskap |
+0.86 |
|
43.73 |
+9.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Waldemar Valtchev Riiser |
2007 |
Bærumsvømmerne |
+0.66 |
|
44.26 |
+9.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Henrik Fjellström |
2006 |
Väsby Simsällskap |
+0.74 |
|
44.42 |
+10.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Gabriel Leijon |
2006 |
Upsala Simsällskap |
+0.76 |
|
44.73 |
+10.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Christopher Brown |
2006 |
Södertörns Simsällskap |
+0.69 |
|
45.04 |
+10.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Nicholas Benyammine |
2006 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.77 |
|
45.27 |
+10.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Brian Eriksson |
2007 |
Spårvägen Simförening |
+0.78 |
|
45.78 |
+11.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Elliot Ekman |
2007 |
Harnäs Skutskär Simsällskap |
+0.71 |
|
46.05 |
+11.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Theo Takala |
2007 |
Väsby Simsällskap |
+0.68 |
|
46.40 |
+12.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Aston Horn |
2007 |
Harnäs Skutskär Simsällskap |
+0.83 |
|
46.86 |
+12.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Milton Eriksson |
2007 |
Simklubben Neptun |
+0.72 |
|
47.09 |
+12.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Mikkel Sigvartsen |
2007 |
Skjetten Svømming |
+0.61 |
|
47.33 |
+13.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Erik Svensson |
2007 |
Väsby Simsällskap |
+0.58 |
|
47.56 |
+13.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Arvid Elfwing |
2006 |
Stockholmspolisens IF SF |
+0.77 |
|
47.90 |
+13.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Even Littorin Birkeland |
2006 |
Bærumsvømmerne |
+0.73 |
|
48.12 |
+13.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Axel Eriksson |
2006 |
Sala Simsällskap |
-.-- |
|
48.74 |
+14.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Maksim Kalinski |
2007 |
Audentese Spordiklubi |
+0.67 |
|
49.13 |
+14.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Aksel Koefoed Thygesen |
2006 |
Bergens Svømme Club |
+0.70 |
|
49.42 |
+15.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Johannes Fischer |
2007 |
Upsala Simsällskap |
+0.79 |
|
49.54 |
+15.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Axel Pagard |
2006 |
Harnäs Skutskär Simsällskap |
+0.79 |
|
49.72 |
+15.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Vidar Karlström |
2007 |
Spårvägen Simförening |
+0.68 |
|
49.86 |
+15.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Isak Samuelsson |
2006 |
Sala Simsällskap |
+0.74 |
|
51.23 |
+16.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Alejandro Rei Bacas Fujiki |
2007 |
Simklubben Neptun |
+0.79 |
|
51.75 |
+17.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Sam Asaad |
2006 |
Stockholmspolisens IF SF |
+0.91 |
|
53.04 |
+18.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Jonas Mortelmans Somby |
2007 |
Karasjok SK |
-.-- |
|
53.53 |
+19.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Noah Björkhed |
2007 |
Väsby Simsällskap |
+0.96 |
|
55.22 |
+20.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Victor Sundberg |
2006 |
Järfälla Simsällskap |
+0.86 |
|
56.16 |
+21.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Elias Bergfeldt |
2007 |
Väsby Simsällskap |
+0.82 |
|
57.57 |
+23.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Konstantinos Georgiadis Thris |
2007 |
Spårvägen Simförening |
+0.95 |
|
58.97 |
+24.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Mose Grafström |
2007 |
Väsby Simsällskap |
+0.59 |
|
1:02.35 |
+28.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Malte Andersson |
2007 |
Upsala Simsällskap |
+0.86 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Arvid Högström |
2006 |
Upsala Simsällskap |
-.-- |
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-06-29 17:50:50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 50m Bröstsim Herrar 14-15 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
August Emil Windel Stang |
2005 |
Bærumsvømmerne |
+0.71 |
|
32.62 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Naveen Asas |
2004 |
SK Speed |
+0.70 |
|
33.40 |
+0.78 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Einar Styrman |
2005 |
Spårvägen Simförening |
+0.68 |
|
33.99 |
+1.37 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Felix Do |
2004 |
Upsala Simsällskap |
+0.79 |
|
34.04 |
+1.42 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Markus Annas |
2004 |
Spårvägen Simförening |
+0.70 |
|
34.86 |
+2.24 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jonas She Cheung |
2005 |
SK Speed |
+0.60 |
|
35.33 |
+2.71 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Adrian Ekström |
2004 |
Gustavsbergs Simsällskap |
+0.80 |
|
35.52 |
+2.90 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Uno Härmark |
2005 |
Simklubben Neptun |
-.-- |
|
35.77 |
+3.15 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Axel Lewander |
2004 |
Stockholmspolisens IF SF |
+0.67 |
|
36.25 |
+3.63 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Martin Gertz |
2005 |
Lidingö Simklubb |
+0.87 |
|
36.84 |
+4.22 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Anton Kitsmarishvili |
2004 |
VICS |
+0.69 |
|
36.94 |
+4.32 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Ferdinand Bang |
2005 |
Simklubben Neptun |
+0.62 |
|
37.11 |
+4.49 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Adam Nathaniel Olsen |
2004 |
Bærumsvømmerne |
+0.64 |
|
37.15 |
+4.53 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Botvid Wiell |
2005 |
Sala Simsällskap |
+0.70 |
|
37.30 |
+4.68 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Robert Fagervik |
2005 |
Bærumsvømmerne |
+0.68 |
|
37.33 |
+4.71 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Ravi Parekh |
2005 |
Upsala Simsällskap |
+0.64 |
|
37.64 |
+5.02 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Nicolas Montfort |
2005 |
VICS |
+0.70 |
|
37.71 |
+5.09 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Melvin Rinaldo |
2005 |
Gustavsbergs Simsällskap |
+0.84 |
|
37.84 |
+5.22 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Lukas Krohn-Dale |
2005 |
Bergens Svømme Club |
+0.76 |
|
38.01 |
+5.39 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Rasmus Loklint |
2005 |
Upsala Simsällskap |
+0.67 |
|
38.33 |
+5.71 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Walner -Erich Kulla |
2004 |
Audentese Spordiklubi |
+0.81 |
|
38.45 |
+5.83 |
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Noah Jacobsen |
2005 |
SK Speed |
+0.69 |
|
38.61 |
+5.99 |
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Albin Tetli |
2005 |
Södertälje Simsällskap |
+0.76 |
|
38.63 |
+6.01 |
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Felix Norlin |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.74 |
|
39.00 |
+6.38 |
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Emil Johanson |
2005 |
Södertörns Simsällskap |
+0.73 |
|
39.05 |
+6.43 |
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Kjetil Breivik |
2005 |
Bergens Svømme Club |
+0.78 |
|
39.20 |
+6.58 |
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Tamer Abuzid |
2004 |
Trondhjems SLK |
+0.83 |
|
39.42 |
+6.80 |
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Alvin Johansson |
2005 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.80 |
|
40.04 |
+7.42 |
|
|
|
|
|
|
29 |
|
David Holmberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
+0.59 |
|
40.12 |
+7.50 |
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Malkolm Nömm |
2005 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.70 |
|
40.82 |
+8.20 |
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Kasper Cornelius Mowincke |
2005 |
Bergens Svømme Club |
+0.69 |
|
40.92 |
+8.30 |
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Manfred Bränström |
2005 |
Skuru Idrottsklubb |
+0.82 |
|
41.27 |
+8.65 |
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Isak Ekman |
2004 |
Södertörns Simsällskap |
+0.75 |
|
42.13 |
+9.51 |
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Sigurd Leirgulen |
2004 |
Trondhjems SLK |
+0.75 |
|
42.17 |
+9.55 |
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Mikail Arslan |
2005 |
Stockholmspolisens IF SF |
+0.78 |
|
43.54 |
+10.92 |
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Mikkel Eiken Borge |
2004 |
Bærumsvømmerne |
+0.79 |
|
44.20 |
+11.58 |
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Mats Nikolai Maroni Johan |
2005 |
Bergens Svømme Club |
+0.78 |
|
44.52 |
+11.90 |
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Arvid Engqvist |
2005 |
Södertälje Simsällskap |
+0.83 |
|
45.25 |
+12.63 |
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Artur Norman |
2005 |
Upsala Simsällskap |
+0.76 |
|
50.38 |
+17.76 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Gevork Sarkisyants |
2004 |
Stockholmspolisens IF SF |
+0.81 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Fillip Sigvartsen |
2005 |
Skjetten Svømming |
-.-- |
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sebastian Amundsen |
2004 |
Trondhjems SLK |
-.-- |
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lo Sanderfelt |
2004 |
Simklubben Neptun |
-.-- |
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-06-29 17:50:50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 50m Bröstsim Herrar 16 och äldre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Urs-Laurin Bludau |
1998 |
SWV TuR Dresden |
+0.67 |
|
28.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Aleksander Roosimaa |
2001 |
Audentese Spordiklubi |
+0.68 |
|
30.34 |
+1.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Gregory Kask |
2002 |
Audentese Spordiklubi |
-.-- |
|
31.23 |
+2.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Esbjörn Ohlsson |
1996 |
Stockholmspolisens IF SF |
+0.67 |
|
31.33 |
+2.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lukas Malmström |
2003 |
Skuru Idrottsklubb |
+0.67 |
|
31.50 |
+2.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Filip Antlöv |
1998 |
Södertörns Simsällskap |
+0.68 |
|
31.51 |
+2.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Erland Ekholm |
1996 |
Stockholmspolisens IF SF |
+0.74 |
|
31.93 |
+3.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Uku Pärismaa |
2001 |
Briis Spordiklubi |
+0.72 |
|
32.66 |
+3.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Simen Løvås |
2003 |
Trondhjems SLK |
+0.71 |
|
32.76 |
+3.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Gustav Annas |
2003 |
Spårvägen Simförening |
+0.76 |
|
33.38 |
+4.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Johan Hjelseth Storstad |
2003 |
Trondhjems SLK |
+0.71 |
|
33.45 |
+4.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Hugo Seemann |
2003 |
Stockholmspolisens IF SF |
+0.65 |
|
33.69 |
+4.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Tobias Gilbu |
2002 |
Trondhjems SLK |
+0.68 |
|
34.08 |
+5.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Rasmus Paal |
2003 |
Audentese Spordiklubi |
-.-- |
|
34.13 |
+5.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Lars Hennert |
1961 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.77 |
|
34.42 |
+5.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Victor Karell |
2003 |
Norrtälje Simklubb |
+0.66 |
|
35.02 |
+6.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Rasmus Skyving |
2003 |
Norrtälje Simklubb |
+0.65 |
|
35.17 |
+6.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Kaurit Lilienberg |
2002 |
Audentese Spordiklubi |
+0.58 |
|
35.40 |
+6.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Mark Köök |
2001 |
Audentese Spordiklubi |
+0.71 |
|
35.41 |
+6.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Alexis Camacho |
2001 |
Södertörns Simsällskap |
+0.65 |
|
36.15 |
+7.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Henning Raknerud Soelberg |
2003 |
Skjetten Svømming |
+0.82 |
|
36.76 |
+7.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Adam Hansrud-Kjær |
2003 |
Skjetten Svømming |
+0.73 |
|
37.39 |
+8.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Elilan Gregory |
2003 |
Skjetten Svømming |
+0.74 |
|
37.93 |
+9.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Felix Mårvad |
2003 |
Sala Simsällskap |
+0.70 |
|
39.36 |
+10.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Stavros Theodosiadis |
2002 |
Simklubben Neptun |
-.-- |
|
40.29 |
+11.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Jakob Gnalin |
2003 |
Stockholmspolisens IF SF |
+0.61 |
|
41.77 |
+12.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
William Wu |
2003 |
Väsby Simsällskap |
+0.74 |
|
41.82 |
+12.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Casper Runfjäll |
2002 |
Södertälje Simsällskap |
+0.81 |
|
41.96 |
+13.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Noa Sigfelt |
2003 |
Södertörns Simsällskap |
+0.81 |
|
43.83 |
+14.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Joel Aggefors |
2003 |
Gustavsbergs Simsällskap |
-.-- |
|
45.49 |
+16.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-06-29 17:50:50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-06-29 18:33:00 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
|
|
|
|