Tulokset Glostrup Forårs Cup 2019
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Resultat Løb 2 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | Glostrup Forårscup 2019 | Udskriftsdato | 04 maj 2019 | |||
Stævne by | Glostrup | Udskriftstidspunkt | 10:11 | |||
Arrangør | Glostrup Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 04 maj 2019 |
Løb 2, 50m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 1969-2005 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Daniel Bornhøft Nielsen | 2004 | Vest-Brøndby | 26.20 | ||||||
2 | Emil Strandquist | 2005 | Albertslund IF | 27.93 | ||||||
3 | Anton Skov Grell | 2004 | Glostrup Svømmeklub | 27.99 | ||||||
Løb 2, 50m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2006-2006 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Hugo Haakansson | 2006 | Vest-Brøndby | 27.81 | ||||||
2 | Xander Ravn Grønholt | 2006 | Glostrup Svømmeklub | 29.39 | ||||||
3 | Alexander Oxenbøll | 2006 | Glostrup Svømmeklub | 30.08 | ||||||
4 | Rodi Cetinkaya | 2006 | Vest-Brøndby | 30.55 | ||||||
5 | Rasmus Egholm | 2006 | Glostrup Svømmeklub | 32.09 | ||||||
6 | Josef Shukri | 2006 | Vest-Brøndby | 32.21 | ||||||
7 | Viktor Fenger-Grøn | 2006 | Glostrup Svømmeklub | 32.54 | ||||||
8 | Mads Emil Wohlfahrt | 2006 | Svømmeklubben Triton Ballerup | 32.57 | ||||||
9 | Oscar Serizawa | 2006 | Glostrup Svømmeklub | 32.86 | ||||||
10 | Noah Sanchez | 2006 | Svømmeklubben Triton Ballerup | 32.90 | ||||||
11 | Anton Serizawa | 2006 | Glostrup Svømmeklub | 33.71 | ||||||
Løb 2, 50m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2007-2007 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Storm Melgaard | 2007 | Køge Svømmeklub | 30.24 | ||||||
2 | Hjalte Lildballe Møller | 2007 | Køge Svømmeklub | 31.02 | ||||||
3 | Jonas Wilms Jensen | 2007 | Svømmeklubben Triton Ballerup | 32.84 | ||||||
4 | Oscar David Morthorst | 2007 | Svømmeklubben Triton Ballerup | 33.62 | ||||||
5 | Jeppe Nielsen | 2007 | Næstved IF | 34.30 | ||||||
6 | Lucas Sibbern-Larsen | 2007 | Næstved IF | 35.99 | ||||||
7 | David Larsen | 2007 | Køge Svømmeklub | 39.78 | ||||||
8 | Marius Sohnemann | 2007 | Haslev Svømmeklub | 41.37 | ||||||
Løb 2, 50m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2008-2008 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Kristoffer Fjeldsted | 2008 | Køge Svømmeklub | 32.74 | ||||||
2 | Mikkel Skoubo | 2008 | Køge Svømmeklub | 32.85 | ||||||
3 | Niklas Aagaard Sørensen | 2008 | Haslev Svømmeklub | 35.76 | ||||||
4 | Pelle Christian Severin | 2008 | Køge Svømmeklub | 38.09 | ||||||
5 | Tristan Nygaard | 2008 | Glostrup Svømmeklub | 38.28 | ||||||
6 | William Bugge | 2008 | Glostrup Svømmeklub | 38.36 | ||||||
7 | Anders Koch Jensen | 2008 | Glostrup Svømmeklub | 38.41 | ||||||
8 | Peter Emil Dyhr | 2008 | Glostrup Svømmeklub | 39.24 | ||||||
9 | Shai Bitton | 2008 | Svømmeklubben Triton Ballerup | 42.55 | ||||||
10 | William Kongslev | 2008 | Haslev Svømmeklub | 45.46 | ||||||
11 | Mathias Drygaard | 2008 | Svømmeklubben Triton Ballerup | 45.91 | ||||||
12 | Andreas Lyngfeldt Boholm | 2008 | Haslev Svømmeklub | 49.09 | ||||||
- | Mathias Henriksen | 2008 | Haslev Svømmeklub | DNS | ||||||
Løb 2, 50m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2009-2014 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Malthe Sommer | 2009 | Køge Svømmeklub | 31.96 | ||||||
2 | Gustav Jørgensen | 2009 | Glostrup Svømmeklub | 37.89 | ||||||
3 | Mikkas Skoubo | 2010 | Køge Svømmeklub | 39.16 | ||||||
4 | Mads Ulrik Larsen | 2009 | Tune I.F. Svømmeafdeling | 39.57 | ||||||
5 | Alexander Juul Lorenzen | 2009 | Vest-Brøndby | 41.24 | ||||||
6 | Kasper Granlund Thomsen | 2009 | Greve Svømmeklub | 41.74 | ||||||
7 | Jonathan V Ahm-Jantzen | 2009 | Glostrup Svømmeklub | 43.79 | ||||||
8 | Maximilian Oxenbøll | 2010 | Glostrup Svømmeklub | 45.29 | ||||||
9 | Semih Güven Karaibrahim | 2009 | Greve Svømmeklub | 46.23 | ||||||
10 | Oliver Christensen | 2009 | Svømmeklubben Triton Ballerup | 46.43 | ||||||
11 | Emil Boye Bank | 2009 | Køge Svømmeklub | 46.97 | ||||||
12 | Mikkel Olsen | 2009 | Tune I.F. Svømmeafdeling | 47.80 | ||||||
13 | Noah Kobbernagel | 2011 | Vest-Brøndby | 48.74 | ||||||
14 | Alfred Klie Holde | 2009 | Glostrup Svømmeklub | 48.94 | ||||||
15 | Victor Schou | 2010 | Glostrup Svømmeklub | 49.55 | ||||||
16 | Magnus Kleis | 2010 | Vest-Brøndby | 50.35 | ||||||
17 | Jonas Packert-Frandsen | 2009 | Vest-Brøndby | 50.99 | ||||||
18 | Florian Westarp Zornhagen | 2009 | Glostrup Svømmeklub | 51.49 | ||||||
19 | Storm Bachman Holmtoft | 2010 | Glostrup Svømmeklub | 56.67 | ||||||
20 | Oscar G. Lopez Nielsen | 2010 | Glostrup Svømmeklub | 57.75 | ||||||
21 | Alexander Birk Lund | 2010 | Vest-Brøndby | 57.95 | ||||||
22 | Ronas Cetinkaya | 2010 | Vest-Brøndby | 1:03.79 | ||||||
23 | Rasmus Kohave Sørensen | 2010 | Svømmeklubben Triton Ballerup | 1:08.89 | ||||||
- | Filip Nielsen | 2010 | Albertslund IF | DNS | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 04 maj 2019 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:11 |