Results for Mämmiuinnit 2019
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja 1
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
|
|
Tulostuspäivämäärä |
22 huhtikuu 2019 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
|
|
Tulostusaika |
11:46 |
|
|
Järjestäjä |
|
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
03 huhtikuu 2019 |
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Veeti Tuulensuu |
2008 |
|
116 |
|
|
|
|
51.70 |
|
|
Nurmijärven Uinti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Nicolas Luoma |
2010 |
|
86 |
|
|
|
|
57.10 |
|
|
Uinti Hyvinkää |
1:17.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Kasperi Kenttä |
2008 |
|
78 |
|
|
|
|
59.08 |
|
|
Hyvinkään Uimaseura |
57.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 12 - 13 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kasperi Miettinen |
2006 |
|
189 |
|
|
|
|
43.93 |
|
|
Hyvinkään Uimaseura |
42.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Eero Tarkiainen |
2006 |
|
84 |
|
|
|
|
57.46 |
|
|
Uinti Hyvinkää |
58.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 14 - 15 v |
|
Laji 9, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 16 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Pauli Rantamäki |
2003 |
|
415 |
|
|
|
|
33.84 |
|
|
Octopus Lohja |
32.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Jon Byskov |
2000 |
|
387 |
|
|
|
|
34.64 |
|
|
Nurmijärven Uinti |
33.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Julius Kuosa |
2003 |
|
170 |
|
|
|
|
45.51 |
|
|
Järvenpään Uintiklubi |
43.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.10 |
Tulostuspäivämäärä |
22 huhtikuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Hyvinkään Uimaseura |
Tulostusaika |
11:46 |
|