2020-04-03   13:11:12
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Vuosaari-uinnit 2019

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 19 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 19 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Vuosaari-uinnit 2019    Tulostuspäivämäärä  27 huhtikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Helsinki    Tulostusaika  19:33   
  Järjestäjä  Orca Helsinki Ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  27 huhtikuu 2019         
 
 
Laji 19, 100m SKU T9,11,N, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Linda Hämäläinen  2010              DSQ   
  Uimaseura Helsinki  1:39.15                 
  SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa               
                     
 
Laji 19, 100m SKU T9,11,N, Loppukilpailut 10 - 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Mirtel Merimaa  2008    362  36.81        1:19.27   
  Wiru Swim  1:19.26                 
                     
Sira Katavisto  2008    234  44.10        1:31.65   
  ORCA Helsinki  1:35.81                 
                     
Elsa Mänttäri  2009    101  2:01.02        2:01.02   
  Cetus Espoo  2:02.06                 
                     
Helena Kujamo  2008    101  1:02.01        2:01.16   
  Cetus Espoo  1:59.91                 
                     
Alma Mänttäri  2009              DSQ   
  Cetus Espoo                   
  SW 8.3 Eriaikainen käsien palautus               
                     
Susanna Kivimäki  2008              DSQ   
  Cetus Espoo  1:58.43                 
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
 
Laji 19, 100m SKU T9,11,N, Loppukilpailut 12 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Heidi Javanainen  2003    424  34.34        1:15.21   
  Swimming Team Rauma  1:22.55                 
                     
Elisabeth Marie Salm  2002    390  37.38        1:17.34   
  ORCA Helsinki  1:19.44                 
                     
Anni Seppälä  2003    378  35.07        1:18.14   
  Helsingin Uimarit  1:20.04                 
                     
Iida Vesa  2005    348  36.99        1:20.30   
  ORCA Helsinki  1:21.02                 
                     
Liina Saario  2006    289  39.88        1:25.47   
  ORCA Helsinki  1:31.95                 
                     
Janna Pysäys  2005    281  40.28        1:26.21   
  Helsingin Uimarit  1:28.78                 
                     
Ninja Brelo  2006    277  40.95        1:26.65   
  Cetus Espoo  1:26.21                 
                     
Saara-Kaisa Rahijärvi  2004    146  53.59        1:47.21   
  ORCA Helsinki  1:47.03                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  27 huhtikuu 2019 
Lisenssinhaltija: ORCA Helsinki  Tulostusaika  19:33 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner