Resultater for Hjørring Park Vendia Swim Cup 2019
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Resultat Løb 10 (Indledende) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stævne navn | Hjørring Park Vendia Swim Cup | Udskriftsdato | 27 april 2019 | |||
Stævne by | Hjørring | Udskriftstidspunkt | 16:19 | |||
Arrangør | Svømmeklubben S 68 | |||||
Bassin | 50m | |||||
Stævne dato | 26 april 2019 |
Løb 10, 50m Frisvømning Damer, Indledende Årg. 2008-2019 |
Sponsor: BDO |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Silje Kjær Routhe | 2008 | 266 | 36.80 | ||||||
Aalborg Svømmeklub | 38.09 | |||||||||
2 | Iben Thomasen | 2008 | 242 | 37.97 | ||||||
Brønderslev SK08 | 43.34 | |||||||||
3 | Signe Laursen | 2008 | 237 | 38.21 | ||||||
Aalborg Svømmeklub | 41.24 | |||||||||
4 | Alissa Stegenborg | 2008 | 237 | 38.23 | ||||||
Aalborg Svømmeklub | 43.23 | |||||||||
5 | Thea Faye Jacobsen | 2008 | 224 | 38.97 | ||||||
Mandal Svømmeklubb | ||||||||||
6 | Lærke Svenstrup | 2008 | 214 | 39.53 | ||||||
Viborg Svømme Klub | 39.29 | |||||||||
7 | Reka Szephalmi | 2009 | 207 | 40.01 | Deltager ikke i finalen | |||||
Svømmeklubben S 68 | 39.99 | |||||||||
8 | Liya Korsgaard Nicholson | 2009 | 200 | 40.46 | ||||||
Silkeborg Svømmeklub | 41.39 | |||||||||
9 | Clara Nielsen | 2009 | 196 | 40.71 | ||||||
Aalborg Svømmeklub | 42.81 | |||||||||
10 | Frederikke Novin | 2008 | 195 | 40.77 | ||||||
Aalborg Svømmeklub | 42.54 | |||||||||
11 | Maja Sloth | 2008 | 187 | 41.32 | ||||||
Viborg Svømme Klub | 38.71 | |||||||||
12 | Alma Nygreen Sakic | 2008 | 178 | 42.00 | ||||||
Svømmeklubben S 68 | 42.26 | |||||||||
13 | Mathilde Kristensen | 2008 | 159 | 43.67 | ||||||
Svømmeklubben S 68 | 44.66 | |||||||||
14 | Astrid Munk Fuglsang | 2009 | 131 | 46.49 | ||||||
Svømmeklubben S 68 | 48.27 | |||||||||
15 | Silje S. Rosenberg | 2009 | 121 | 47.82 | ||||||
Silkeborg Svømmeklub | 51.47 | |||||||||
16 | Anna Friis Stenholt | 2009 | 101 | 50.71 | ||||||
Silkeborg Svømmeklub | 50.05 | |||||||||
17 | Lone van der Hagen | 2009 | 45 | 1:06.41 | ||||||
Farsund Svømmeklubb | ||||||||||
- | Ema Ilic | 2009 | DNS | |||||||
Aalborg Svømmeklub | 41.93 | |||||||||
- | Nicoline Aa Høeg | 2008 | DNS | |||||||
Aalborg Svømmeklub | 39.93 | |||||||||
- | Ida Gjelstrup | 2009 | DSQ | sw 4,4 Tyvstart | ||||||
Aalborg Svømmeklub | 42.56 | |||||||||
- | Laura Norup | 2008 | DSQ | sw 4,4 Tyvstart | ||||||
Aalborg Svømmeklub | 43.74 | |||||||||
Løb 10, 50m Frisvømning Damer, Indledende Årg. 2006-2007 |
Sponsor: BDO |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Naja Færgemann | 2006 | 514 | 29.53 | ||||||
H2Odense | 29.72 | |||||||||
2 | Ida Rønnow | 2006 | 494 | 29.94 | Deltager ikke i finalen | |||||
Aabybro Idrætsforening | 30.21 | |||||||||
3 | Rikke Friis Kanstrup | 2006 | 485 | 30.12 | ||||||
Aarhus Swim | 31.79 | |||||||||
4 | Linnea Solsvik | 2006 | 458 | 30.69 | ||||||
Vestkantsvømmerne | 29.12 | |||||||||
5 | Kristiane Frøslev | 2007 | 456 | 30.75 | ||||||
Aalborg Svømmeklub | 32.13 | |||||||||
6 | Sarah Froberg Pedersen | 2006 | 454 | 30.79 | ||||||
Silkeborg Svømmeklub | 31.16 | |||||||||
7 | Sofie Schmidt-Petersen | 2007 | 445 | 30.99 | ||||||
Skanderborg Svømmeklub | 30.98 | |||||||||
8 | Marie Bertram | 2006 | 436 | 31.20 | ||||||
Aarhus Swim | 35.53 | |||||||||
9 | Leah Stensaker Nilsen | 2006 | 434 | 31.26 | ||||||
Vestkantsvømmerne | 30.17 | |||||||||
10 | Trine Lundø Michaelsen | 2006 | 396 | 32.21 | ||||||
Silkeborg Svømmeklub | 32.79 | |||||||||
11 | Alma Bach Larsen | 2006 | 385 | 32.52 | ||||||
Aalborg Svømmeklub | 34.05 | |||||||||
12 | Nikoline Michaelsen | 2007 | 379 | 32.69 | ||||||
Svømmeklubben S 68 | 35.10 | |||||||||
13 | Maria Lysgaard | 2006 | 357 | 33.35 | ||||||
Aarhus Swim | 34.97 | |||||||||
14 | Patricia Nættermann | 2007 | 350 | 33.58 | ||||||
Svømmeklubben S 68 | 32.10 | |||||||||
15 | Emilie Pedersen | 2007 | 348 | 33.62 | ||||||
Aalborg Svømmeklub | 36.13 | |||||||||
15 | Sofia Jørgensen | 2006 | 348 | 33.62 | ||||||
Svømmeklubben S 68 | 32.95 | |||||||||
17 | Nikoline Sejr | 2006 | 344 | 33.75 | ||||||
Aarhus Swim | 34.18 | |||||||||
18 | Amalie Kirkegaard | 2007 | 341 | 33.87 | ||||||
Aalborg Svømmeklub | 35.74 | |||||||||
19 | Signe Broe Larsen | 2007 | 337 | 34.01 | ||||||
Brønderslev SK08 | 34.36 | |||||||||
20 | Rebekka Fjeldmark Kempel | 2006 | 329 | 34.27 | ||||||
Silkeborg Svømmeklub | 33.98 | |||||||||
21 | Julie Bjørn | 2006 | 319 | 34.62 | ||||||
Silkeborg Svømmeklub | 34.55 | |||||||||
22 | Luanna Russo | 2006 | 316 | 34.73 | ||||||
Aalborg Svømmeklub | 34.66 | |||||||||
23 | Olivia Sehested Mogensen | 2006 | 311 | 34.93 | ||||||
Viborg Svømme Klub | 35.20 | |||||||||
24 | Emilie Staub Rasmussen | 2006 | 307 | 35.05 | ||||||
Aarhus Swim | 36.66 | |||||||||
25 | Aia Caroline Abel | 2006 | 302 | 35.25 | ||||||
Svømmeklubben Nord | 34.60 | |||||||||
26 | Vilde Arefjord Elholm | 2007 | 299 | 35.39 | ||||||
Vestkantsvømmerne | 38.59 | |||||||||
27 | Natasha Do Jespersen | 2007 | 298 | 35.40 | ||||||
Viborg Svømme Klub | 41.19 | |||||||||
28 | Nikoline Hedelund Madsen | 2007 | 296 | 35.48 | ||||||
Aalborg Svømmeklub | 38.23 | |||||||||
29 | Ida-Marie K. Pind | 2007 | 294 | 35.58 | ||||||
Viborg Svømme Klub | 37.16 | |||||||||
30 | Ida Jensen | 2006 | 284 | 35.98 | ||||||
Svømmeklubben S 68 | 35.28 | |||||||||
31 | Maja Brøndum | 2006 | 279 | 36.21 | ||||||
Swim Team Neptun | 35.69 | |||||||||
32 | Klara Ledager Lauritsen | 2007 | 276 | 36.35 | ||||||
Silkeborg Svømmeklub | 37.72 | |||||||||
33 | Amalie Helland Thorsheim | 2006 | 269 | 36.66 | ||||||
Vestkantsvømmerne | 39.20 | |||||||||
34 | Malou Brogaard | 2007 | 260 | 37.08 | ||||||
Brønderslev SK08 | 37.59 | |||||||||
35 | Emma Andersen | 2007 | 255 | 37.28 | ||||||
Aalborg Svømmeklub | 39.22 | |||||||||
35 | Ida K. Laursen | 2007 | 255 | 37.28 | ||||||
Skanderborg Svømmeklub | 45.59 | |||||||||
37 | Mia Plougman | 2007 | 245 | 37.78 | ||||||
Aalborg Svømmeklub | 39.07 | |||||||||
38 | Edita Nisic | 2007 | 238 | 38.18 | ||||||
Aalborg Svømmeklub | 38.72 | |||||||||
39 | Katerina Mikhaleva | 2007 | 232 | 38.52 | ||||||
Vestkantsvømmerne | 39.96 | |||||||||
40 | Lillie Sofie Dahl | 2007 | 230 | 38.60 | ||||||
Mandal Svømmeklubb | ||||||||||
41 | Caroline Christensen Obel | 2007 | 227 | 38.79 | ||||||
Viborg Svømme Klub | 38.35 | |||||||||
42 | Clara Møller Skatka | 2007 | 221 | 39.13 | ||||||
Viborg Svømme Klub | 40.81 | |||||||||
43 | Lykke Madelen Teige | 2007 | 215 | 39.49 | ||||||
Vestkantsvømmerne | 41.16 | |||||||||
44 | Emma Kidmose Hansen | 2007 | 210 | 39.77 | ||||||
Silkeborg Svømmeklub | 39.45 | |||||||||
45 | Klara Brinch Dyrløv | 2006 | 205 | 40.09 | ||||||
Viborg Svømme Klub | 40.11 | |||||||||
46 | Lærke Ljungberg Kristense | 2007 | 198 | 40.61 | ||||||
Silkeborg Svømmeklub | 43.90 | |||||||||
47 | Reinike Veenstra | 2006 | 189 | 41.24 | ||||||
Svømmeklubben S 68 | 42.47 | |||||||||
48 | Caitlin Holbæk Lundager | 2007 | 179 | 41.98 | ||||||
Aalborg Svømmeklub | 41.02 | |||||||||
- | Alberte Martiny Sørensen | 2007 | DNS | |||||||
Viborg Svømme Klub | 40.19 | |||||||||
Løb 10, 50m Frisvømning Damer, Indledende Årg. 2004-2005 |
Sponsor: BDO |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Katrine Kruse Rasmussen | 2004 | 589 | 28.23 | ||||||
Swim Team Neptun | 28.29 | |||||||||
2 | Fenja Romanski | 2005 | 582 | 28.34 | ||||||
Støvring Svømmeklub Pingvinen | 29.07 | |||||||||
3 | Stine Bendixen Nissen | 2004 | 546 | 28.95 | ||||||
Skanderborg Svømmeklub | 28.65 | |||||||||
4 | Freja Røjkjær Rasmussen | 2004 | 544 | 28.98 | ||||||
Swim Team Neptun | 28.54 | |||||||||
5 | Martha Bjerg | 2004 | 537 | 29.12 | ||||||
Aarhus Swim | 30.84 | |||||||||
5 | Nanna Langvad | 2005 | 537 | 29.12 | ||||||
Aarhus Swim | 29.18 | |||||||||
7 | Sarah Carugati | 2004 | 526 | 29.31 | ||||||
Aarhus Swim | 27.99 | |||||||||
8 | Camilla Nørgaard Frost | 2005 | 522 | 29.38 | ||||||
Aalborg Svømmeklub | 30.49 | |||||||||
9 | Maria Østergaard Nielsen | 2004 | 512 | 29.57 | ||||||
Viborg Svømme Klub | 28.59 | |||||||||
10 | Karoline Kristensen | 2004 | 510 | 29.62 | ||||||
DeltaSwim | 29.05 | |||||||||
10 | Sofie Kruse Rasmussen | 2005 | 510 | 29.62 | ||||||
Swim Team Neptun | 29.45 | |||||||||
12 | Anne-Sophie Andersen | 2004 | 506 | 29.70 | ||||||
Svømmeklubben Nord | 29.97 | |||||||||
13 | Ester Lauritsen | 2005 | 499 | 29.84 | ||||||
Silkeborg Svømmeklub | 29.70 | |||||||||
14 | Ophelia Kronborg Jensen | 2005 | 496 | 29.90 | ||||||
Aabybro Idrætsforening | 29.81 | |||||||||
15 | Anna Varming | 2005 | 495 | 29.91 | ||||||
Viborg Svømme Klub | 29.84 | |||||||||
16 | Louise Lie Thisted | 2005 | 487 | 30.08 | ||||||
Aalborg Svømmeklub | 30.47 | |||||||||
17 | Mathilde Thirup | 2005 | 484 | 30.13 | ||||||
Svømmeklubben S 68 | 31.42 | |||||||||
18 | Anna Victoria Plassen | 2005 | 478 | 30.26 | ||||||
Vestkantsvømmerne | 29.86 | |||||||||
19 | Tilde Søe Bach | 2005 | 477 | 30.28 | ||||||
Thisted Svømmeklub | 30.43 | |||||||||
20 | Laura Marie Dige | 2004 | 476 | 30.30 | ||||||
Aarhus Swim | 30.24 | |||||||||
21 | Ida Juul Grønning | 2004 | 475 | 30.32 | ||||||
H2Odense | 30.01 | |||||||||
22 | Lærke Kjærsgaard | 2004 | 466 | 30.51 | ||||||
Svømmeklubben S 68 | 30.15 | |||||||||
22 | Nicoline Dyrman | 2004 | 466 | 30.51 | ||||||
Støvring Svømmeklub Pingvinen | 29.95 | |||||||||
24 | Freja Bjørn | 2005 | 455 | 30.77 | ||||||
Aarhus Swim | 31.99 | |||||||||
25 | Josephine Larsen | 2004 | 449 | 30.90 | ||||||
Viborg Svømme Klub | 31.03 | |||||||||
26 | Ida Overgaard Thomassen | 2005 | 448 | 30.92 | ||||||
Støvring Svømmeklub Pingvinen | 32.25 | |||||||||
27 | Emilie Bie Bock | 2005 | 446 | 30.96 | ||||||
Silkeborg Svømmeklub | 31.50 | |||||||||
28 | Anna Munk Fuglsang | 2005 | 445 | 30.99 | ||||||
Svømmeklubben S 68 | 29.89 | |||||||||
29 | Louise Sunesen | 2005 | 443 | 31.03 | ||||||
Viborg Svømme Klub | 31.04 | |||||||||
30 | Amalie Holst | 2004 | 432 | 31.29 | ||||||
Skanderborg Svømmeklub | 31.42 | |||||||||
31 | Mathilde Møller | 2004 | 426 | 31.45 | ||||||
Swim Team Neptun | 30.61 | |||||||||
32 | Laura S. Olesen | 2005 | 424 | 31.49 | ||||||
Aalborg Svømmeklub | 31.71 | |||||||||
32 | Mette Aagesen Jensen | 2004 | 424 | 31.49 | ||||||
Aarhus Swim | 33.20 | |||||||||
34 | Stine Mejdahl | 2005 | 421 | 31.58 | ||||||
Aalborg Svømmeklub | 31.82 | |||||||||
35 | Line Knudsen | 2005 | 419 | 31.62 | ||||||
Silkeborg Svømmeklub | 31.36 | |||||||||
35 | Silke Maria Pjengaard | 2005 | 419 | 31.62 | ||||||
Silkeborg Svømmeklub | 31.79 | |||||||||
37 | Sofie Skovgaard Sørensen | 2004 | 417 | 31.66 | ||||||
Swim Team Neptun | 32.27 | |||||||||
38 | Ida Kristensen | 2004 | 414 | 31.75 | ||||||
Thisted Svømmeklub | 31.82 | |||||||||
39 | Lea Kjær Kristensen | 2004 | 412 | 31.81 | ||||||
Viborg Svømme Klub | 30.90 | |||||||||
40 | Mie Asmussen | 2005 | 407 | 31.93 | ||||||
Svømmeklubben S 68 | 31.32 | |||||||||
41 | Liva Lauridsen Vorgod | 2005 | 405 | 31.97 | ||||||
Svømmeklubben SMUT Terndrup | 31.80 | |||||||||
42 | Cecilie Michaelsen | 2005 | 403 | 32.03 | ||||||
Svømmeklubben S 68 | 31.72 | |||||||||
43 | Astrid Jensen | 2005 | 390 | 32.39 | ||||||
Svømmeklubben Nord | 32.39 | |||||||||
44 | Pernille Scjenken | 2005 | 387 | 32.48 | ||||||
Vestkantsvømmerne | 32.23 | |||||||||
45 | Maria Aakmann Andersen | 2004 | 380 | 32.66 | ||||||
Viborg Svømme Klub | 31.55 | |||||||||
46 | Malene H. Krabbedal | 2005 | 372 | 32.90 | ||||||
Vestkantsvømmerne | 33.45 | |||||||||
47 | Karoline Iversen | 2005 | 369 | 32.99 | ||||||
Svømmeklubben Nord | 32.32 | |||||||||
48 | Emma Sofie Anthun | 2004 | 366 | 33.09 | ||||||
Vestkantsvømmerne | 32.63 | |||||||||
49 | Ida Kold Dalsgaard | 2005 | 358 | 33.32 | ||||||
Støvring Svømmeklub Pingvinen | 33.76 | |||||||||
50 | Izabella Sizifredo de Sousa | 2005 | 358 | 33.33 | ||||||
Vestkantsvømmerne | 32.97 | |||||||||
51 | Kristine Vestergaard | 2005 | 356 | 33.37 | ||||||
Brønderslev SK08 | 33.01 | |||||||||
52 | Freja Jungersen Nielsen | 2004 | 353 | 33.47 | ||||||
Viborg Svømme Klub | 32.85 | |||||||||
53 | Josefine Wohlfeld Hornbæk | 2004 | 344 | 33.76 | ||||||
Swim Team Neptun | 33.93 | |||||||||
54 | Frida Juliansdottir | 2005 | 344 | 33.77 | ||||||
Støvring Svømmeklub Pingvinen | 34.05 | |||||||||
55 | Ida Jul Christensen | 2004 | 336 | 34.02 | ||||||
Thisted Svømmeklub | 33.15 | |||||||||
56 | Kristin Hals | 2005 | 330 | 34.22 | ||||||
Vestkantsvømmerne | 32.85 | |||||||||
57 | Signe Gade | 2005 | 317 | 34.68 | ||||||
Svømmeklubben S 68 | 31.21 | |||||||||
58 | Zenia Christensen | 2005 | 304 | 35.18 | ||||||
Svømmeklubben SMUT Terndrup | 34.12 | |||||||||
59 | Josefine Høgh | 2005 | 300 | 35.33 | ||||||
Svømmeklubben S 68 | 34.32 | |||||||||
60 | Sofie Duelund | 2005 | 238 | 38.17 | ||||||
Swim Team Neptun | 39.35 | |||||||||
61 | Sofie Reinholdt Andreasen | 2005 | 218 | 39.32 | ||||||
Viborg Svømme Klub | 39.33 | |||||||||
- | Kirstine Jørgensen | 2004 | DNS | |||||||
Svømmeklubben S 68 | 30.50 | |||||||||
Løb 10, 50m Frisvømning Damer, Indledende Årg. 0-2003 |
Sponsor: BDO |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Helena V. Elling | 2000 | 661 | 27.17 | ||||||
Silkeborg Svømmeklub | 26.61 | |||||||||
2 | Line Jørgensen Bruun | 1995 | 642 | 27.43 | ||||||
Aalborg Svømmeklub | 26.80 | |||||||||
3 | Karoline Sørensen | 2002 | 632 | 27.57 | ||||||
Thisted Svømmeklub | 26.93 | |||||||||
4 | Freja Romanski | 2003 | 603 | 28.01 | ||||||
Støvring Svømmeklub Pingvinen | 27.40 | |||||||||
5 | Louise Jensen | 2003 | 589 | 28.23 | ||||||
DeltaSwim | 28.22 | |||||||||
6 | Thea Søe Bach | 2002 | 571 | 28.52 | ||||||
Thisted Svømmeklub | 28.48 | |||||||||
7 | Sarah Bundgaard | 2003 | 556 | 28.77 | ||||||
Viborg Svømme Klub | 28.75 | |||||||||
8 | Emilie Egerup | 2003 | 555 | 28.79 | ||||||
Silkeborg Svømmeklub | 28.10 | |||||||||
9 | Line Lyskjær | 2003 | 528 | 29.28 | ||||||
Silkeborg Svømmeklub | 29.64 | |||||||||
10 | Emilie Wolf Sørensen | 2003 | 517 | 29.48 | ||||||
Aarhus Swim | 29.62 | |||||||||
11 | Louise Houe Andersen | 2003 | 508 | 29.66 | ||||||
Viborg Svømme Klub | 29.83 | |||||||||
12 | Laura Fogh | 2003 | 504 | 29.73 | ||||||
Aarhus Swim | 29.28 | |||||||||
13 | Cecilie Batz | 2003 | 498 | 29.86 | ||||||
DeltaSwim | 29.05 | |||||||||
14 | Kathinka Dale | 2003 | 488 | 30.06 | ||||||
Vestkantsvømmerne | 30.15 | |||||||||
15 | Emma Viborg Larsen | 2001 | 474 | 30.35 | ||||||
Aabybro Idrætsforening | 30.28 | |||||||||
16 | Nanna Bøgild Lundahl | 2001 | 469 | 30.45 | ||||||
Silkeborg Svømmeklub | 29.92 | |||||||||
17 | Laura Madsen | 2002 | 467 | 30.49 | ||||||
Aars Svømmeklub | 30.88 | |||||||||
18 | Signe Thomsen | 2003 | 454 | 30.78 | ||||||
Svømmeklubben SMUT Terndrup | 30.56 | |||||||||
19 | Naja Laitinen Wigard | 2003 | 446 | 30.97 | ||||||
Svømmeklubben Nord | 30.33 | |||||||||
20 | Mille Winther | 2003 | 444 | 31.02 | ||||||
Svømmeklubben S 68 | 30.41 | |||||||||
21 | Cecilie V Jensen | 2002 | 428 | 31.39 | ||||||
Svømmeklubben S 68 | 30.76 | |||||||||
22 | Kristine Kleppestrand | 2002 | 425 | 31.46 | ||||||
Vestkantsvømmerne | 30.84 | |||||||||
23 | Anne Rasmussen Sand | 2000 | 417 | 31.66 | ||||||
Svømmeklubben SMUT Terndrup | 31.59 | |||||||||
23 | Lærke Asmussen | 2003 | 417 | 31.66 | ||||||
Svømmeklubben S 68 | 30.90 | |||||||||
25 | Camilla Tommerup Sørensen | 2003 | 412 | 31.79 | ||||||
Støvring Svømmeklub Pingvinen | 32.18 | |||||||||
26 | Mia Sommer Johansen | 2002 | 399 | 32.13 | ||||||
Swim Team Neptun | 33.47 | |||||||||
27 | Amalie Nielsen | 2003 | 398 | 32.17 | ||||||
Viborg Svømme Klub | 28.56 | |||||||||
28 | Carolina D. Agerbæk | 2002 | 382 | 32.62 | ||||||
H.G.F. Svømning | 31.76 | |||||||||
29 | Katrine Bisgaard | 2003 | 377 | 32.76 | ||||||
Skanderborg Svømmeklub | 34.53 | |||||||||
30 | Amalije Kristensen | 2002 | 376 | 32.79 | ||||||
Svømmeklubben S 68 | 31.32 | |||||||||
31 | Gro Sørensen | 2002 | 371 | 32.94 | ||||||
Aarhus Swim | 33.14 | |||||||||
32 | Lise Lindemann-Larsen | 2002 | 358 | 33.31 | ||||||
Thisted Svømmeklub | 31.43 | |||||||||
33 | Andrea Waagboe | 2003 | 351 | 33.55 | ||||||
Farsund Svømmeklubb | 33.42 | |||||||||
34 | Emma Oline Gadegaard | 2002 | 344 | 33.75 | ||||||
Svømmeklubben S 68 | 35.35 | |||||||||
35 | Sofie Jakobsen | 2003 | 339 | 33.92 | ||||||
Svømmeklubben S 68 | 33.19 | |||||||||
36 | Emma Jensen | 2003 | 328 | 34.31 | ||||||
Svømmeklubben S 68 | 33.06 | |||||||||
37 | Frida Dale Skorjanc | 2003 | 320 | 34.58 | ||||||
Vestkantsvømmerne | 33.03 | |||||||||
38 | Signe Møller Winther | 2002 | 301 | 35.31 | ||||||
Svømmeklubben Nord | 34.56 | |||||||||
39 | Caroline Krogh | 2002 | 256 | 37.24 | ||||||
Ikast Svømmeklub | 35.42 | |||||||||
40 | Louise Bast Aaby | 1998 | 110 | 49.34 | ||||||
Swim Team Neptun | 43.91 | |||||||||
- | Ida Lønborg | 2002 | DNS | |||||||
DeltaSwim | 33.47 | |||||||||
- | Selma Lindberg | 2003 | DNS | |||||||
Silkeborg Svømmeklub | 31.13 | |||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 27 april 2019 |
Licens til Svømmeklubben S 68 | Udskriftstidspunkt | 16:19 |