Tulokset Distriktstandvården Neptuniaden 2019
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Pass 3 lörd
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Distriktstandvården Neptuniaden 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 11 maj 2019 till den 12 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 30, 50m Fjärilsim PO AB 16-17 år - Final |
|
|
Sponsor: |
SWEBAR |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ibrahim Ezzat |
2002 |
Aurajoen Uinti |
+0.67 |
|
26.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Arvid Hallenborg |
2002 |
Skuru Idrottsklubb |
+0.74 |
|
27.03 |
+0.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Johan Gutierrez |
2002 |
Södertörns Simsällskap |
+0.74 |
|
27.34 |
+1.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Karl Palmqvist |
2002 |
Simklubben Neptun |
+0.72 |
|
27.36 |
+1.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Oskar Fridsell |
2003 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.68 |
|
28.12 |
+1.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jesper Granath |
2002 |
Wisby Simsällskap |
+0.63 |
|
28.38 |
+2.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Douglas Reuterskiöld |
2002 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.65 |
|
28.43 |
+2.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Markus Sandh |
2002 |
Järfälla Simsällskap |
+0.78 |
|
28.58 |
+2.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Arvid Nilsson |
2003 |
Gustavsbergs Simsällskap |
+0.69 |
|
28.62 |
+2.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Isac Böschen |
2002 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.68 |
|
29.30 |
+3.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Algot Lindwall |
2002 |
Tyresö Simsällskap |
+0.70 |
|
29.39 |
+3.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Malte Norberg |
2003 |
Simklubben Neptun |
+0.65 |
|
29.81 |
+3.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Axel Thorsén |
2003 |
Eskilstuna Simklubb |
+0.67 |
|
30.08 |
+3.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Victor Bäckström |
2003 |
Skuru Idrottsklubb |
+0.74 |
|
30.11 |
+3.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Johannes Fällgren |
2002 |
Lidingö Simklubb |
+0.74 |
|
30.13 |
+3.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Gustav Jonsson |
2002 |
Södertörns Simsällskap |
+0.68 |
|
30.23 |
+4.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Jakub Majta |
2003 |
Spårvägen Simförening |
+0.68 |
|
30.68 |
+4.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Arvid Styrman |
2002 |
Spårvägen Simförening |
+0.68 |
|
30.79 |
+4.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Filip Westlund |
2003 |
Turebergs Simklubb |
+0.72 |
|
31.47 |
+5.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Simon Brouzell |
2003 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.70 |
|
31.52 |
+5.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Tim Carlberg |
2003 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.73 |
|
32.06 |
+5.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Alexander Jansson |
2002 |
Simklubben Neptun |
+0.75 |
|
32.10 |
+5.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Aydin Sahifi |
2002 |
Spårvägen Simförening |
+0.79 |
|
32.18 |
+5.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Marcus Hedlund |
2002 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
+0.66 |
|
32.59 |
+6.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Sebastian Hosokawa |
2002 |
Åkersberga Simsällskap |
+0.70 |
|
33.26 |
+7.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Hugo Lundströmer |
2003 |
Simklubben Neptun |
+0.60 |
|
34.12 |
+7.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Joel Aggefors |
2003 |
Gustavsbergs Simsällskap |
+0.74 |
|
34.51 |
+8.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Jakob Khaytan |
2003 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
+0.67 |
|
35.12 |
+8.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Felix Lindström |
2002 |
Simklubben Neptun |
+0.76 |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Oliver Erneholm |
2003 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-05-11 17:33:54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 30, 50m Fjärilsim PO AB 18-99 år - Final |
|
|
Sponsor: |
SWEBAR |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jesper Jonsson |
1993 |
Södertörns Simsällskap |
+0.70 |
|
24.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Linus Magnusson |
1990 |
Simklubben Neptun |
+0.65 |
|
25.55 |
+0.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Pontus Flodqvist |
1988 |
Simklubben Neptun |
+0.62 |
|
25.69 |
+1.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
William Brand |
1998 |
Eskilstuna Simklubb |
+0.68 |
|
25.70 |
+1.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Klaudius Schreck |
2001 |
Södertörns Simsällskap |
+0.66 |
|
26.18 |
+1.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Niklas Nyblom |
1999 |
Täby Sim |
+0.64 |
|
26.60 |
+1.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Anton Mylläri |
2001 |
Södertörns Simsällskap |
+0.71 |
|
26.66 |
+2.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Oskar Iwarsson |
2000 |
Simklubben Neptun |
+0.70 |
|
27.06 |
+2.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Kalle Voigt |
2001 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.76 |
|
27.07 |
+2.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Johan Hennert |
2001 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.68 |
|
27.11 |
+2.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Noah Stenström |
2000 |
Lidingö Simklubb |
+0.73 |
|
27.44 |
+2.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Philip Bentzer |
2001 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.71 |
|
27.76 |
+3.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Felix Engelbrektson |
2000 |
Simklubben Neptun |
+0.69 |
|
28.62 |
+4.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Hugo Malmberg |
2001 |
Järfälla Simsällskap |
+0.71 |
|
28.97 |
+4.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Nicolas Jernberg |
2001 |
Simklubben Neptun |
+0.69 |
|
29.75 |
+5.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Oskar Hägglund |
1999 |
Södertörns Simsällskap |
+0.71 |
|
31.07 |
+6.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Elias Paulson |
2000 |
Eskilstuna Simklubb |
+0.66 |
|
32.62 |
+8.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-05-11 17:33:54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-11 17:33:59 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
|
|
|
|