Results for Zoggs-uinnit 2019
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Organizer: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Uinti Tampere |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
touko 18, 2019 to touko 18, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 7, 200m Perhosuinti Miehet 13 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Eemil Varho |
1997 |
Uinti Tampere |
+0.67 |
|
2:12.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lassi Niemi |
2004 |
TaTu Tampere |
+0.74 |
|
2:16.46 |
+3.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lauri Törmä |
2000 |
Porin Uimaseura |
+0.71 |
|
2:19.79 |
+7.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Petteri Lepola |
2003 |
TaTu Tampere |
+0.76 |
|
2:33.36 |
+20.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Visa Kotiniitty |
2003 |
Uinti Tampere |
+0.78 |
|
2:38.18 |
+25.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jimi Kojo |
2005 |
Uimaseura Aquila |
+0.83 |
|
2:42.14 |
+29.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Sebastian Rasimus |
2004 |
Uinti Tampere |
+0.68 |
|
2:45.58 |
+33.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Aku Hyrsylä |
2003 |
Salon Uimarit |
+0.50 |
|
2:49.71 |
+37.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Joonas Cranston |
2003 |
Nummelan Kisaajat |
+0.69 |
|
2:53.68 |
+41.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Ivan Kovalchuk |
2005 |
Aurajoen Uinti |
+0.60 |
|
2:57.28 |
+44.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Juho Törmä |
2005 |
Porin Uimaseura |
+0.70 |
|
2:58.77 |
+46.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Tomi Silander |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.73 |
|
3:03.71 |
+51.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Mikael Nurmela |
2002 |
Seinäjoen Uimarit-58 |
+0.56 |
|
|
DSQ |
|
|
|
SW4.4. Liikkuminen enn |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Aarne Eskelinen |
2004 |
Uinti Tampere |
+0.69 |
|
|
DNF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 18.5.2019 13.55.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-18 13.57.25 |
Datahandling: WinGrodan 2.3 |
Licensed to: Uinti Tampere |
|
|
|
|