Resultater for Lappiuinnit
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit 1
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Lappiuinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
11 toukokuu 2019 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
12:25 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
11 toukokuu 2019 |
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 100m SKU T11,13,15,N, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Polina Miheeva |
2008 |
Kovdor |
|
38.56 |
|
|
|
1:25.05 |
|
2 |
Nadezhda Uss |
2008 |
APATITY |
|
1:30.31 |
|
|
|
1:30.31 |
|
3 |
Enni Lytz |
2008 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
47.32 |
|
|
|
1:38.19 |
|
4 |
Kaia Mathisen |
2008 |
Alta Svømmeklubb |
|
47.92 |
|
|
|
1:40.03 |
|
5 |
Birgitte Henriksen |
2008 |
Karasjok Svømmeklubb |
|
54.19 |
|
|
|
1:54.54 |
|
5 |
Oda Bye Evensen |
2008 |
Alta Svømmeklubb |
|
55.59 |
|
|
|
1:54.54 |
|
- |
Elise Henriksen |
2008 |
Karasjok Svømmeklubb |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 8.3 Eriaikainen jalkaliike |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 100m SKU T11,13,15,N, Loppukilpailut 12 - 13 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Anastasiia Evdokimova |
2007 |
Poliarnye Zori |
|
34.92 |
|
|
|
1:14.73 |
|
2 |
Pinja Junttari |
2006 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
37.37 |
|
|
|
1:18.04 |
|
3 |
Janina Paakkolanvaara |
2006 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
1:19.61 |
|
4 |
Sofia Palojärvi |
2007 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
38.55 |
|
|
|
1:23.43 |
|
5 |
Lina Juutilainen |
2007 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
1:24.55 |
|
|
|
1:24.55 |
|
6 |
Oona Lipponen |
2006 |
Kemin Uimaseura |
|
38.70 |
|
|
|
1:24.89 |
|
7 |
Armi Aurora Tavi |
2007 |
Kemin Uimaseura |
|
|
|
|
|
1:24.96 |
|
8 |
Milla Seppälä |
2007 |
Kemin Uimaseura |
|
40.01 |
|
|
|
1:27.47 |
|
9 |
Saara Nissinen |
2006 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
39.97 |
|
|
|
1:28.02 |
|
10 |
Sara Lappalainen |
2007 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
41.65 |
|
|
|
1:28.07 |
|
11 |
Sandra Maria Balto |
2007 |
Karasjok Svømmeklubb |
|
40.75 |
|
|
|
1:28.39 |
|
12 |
Julia Myreng |
2006 |
Bsk Svømming |
|
41.92 |
|
|
|
1:28.69 |
|
13 |
Ellerine Tellefsen |
2006 |
Kirkenes Svømmeklubb |
|
39.75 |
|
|
|
1:30.00 |
|
14 |
Maria Drobyshevskaya |
2007 |
APATITY |
|
43.23 |
|
|
|
1:30.21 |
|
15 |
Ida K Agersen |
2006 |
Kirkenes Svømmeklubb |
|
43.47 |
|
|
|
1:31.91 |
|
16 |
Sofia Korepanova |
2007 |
APATITY |
|
45.85 |
|
|
|
1:32.86 |
|
17 |
Lea-Tekzine Røsberg |
2006 |
Alta Svømmeklubb |
|
44.73 |
|
|
|
1:33.82 |
|
18 |
Aino Kauppinen |
2006 |
Kemin Uimaseura |
|
44.39 |
|
|
|
1:34.34 |
|
19 |
Susann Andersen |
2007 |
Kirkenes Svømmeklubb |
|
45.25 |
|
|
|
1:36.40 |
|
20 |
Kiia Ärväs |
2007 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
45.72 |
|
|
|
1:37.33 |
|
21 |
Saaga Beets |
2007 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
45.39 |
|
|
|
1:39.29 |
|
22 |
Julie Lovise Thorkildsen |
2006 |
Alta Svømmeklubb |
|
46.69 |
|
|
|
1:41.60 |
|
23 |
Lilja Polojärvi |
2006 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
46.08 |
|
|
|
1:45.51 |
|
24 |
Andrea Guttormsen |
2007 |
Alta Svømmeklubb |
|
56.28 |
|
|
|
1:57.63 |
|
- |
Aada Vanhanarkaus |
2007 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 9.3 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 100m SKU T11,13,15,N, Loppukilpailut 14 - 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Emilia Kivijärvi |
2004 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
35.30 |
|
|
|
1:14.24 |
|
2 |
Riina Niemi |
2005 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
33.86 |
|
|
|
1:14.70 |
|
3 |
Jutta Mört |
2005 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
34.63 |
|
|
|
1:14.85 |
|
4 |
Julianne Haug Rojas |
2004 |
Kirkenes Svømmeklubb |
|
34.73 |
|
|
|
1:15.33 |
|
5 |
Inka Lytz |
2004 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
35.69 |
|
|
|
1:16.36 |
|
6 |
Alisa Hansen |
2004 |
Kirkenes Svømmeklubb |
|
37.31 |
|
|
|
1:17.00 |
|
7 |
Sani Nätynki |
2005 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
1:19.35 |
|
8 |
Saana Lauhava |
2005 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
1:19.49 |
|
9 |
Miina Johanne Johansen |
2004 |
Kirkenes Svømmeklubb |
|
38.11 |
|
|
|
1:19.72 |
|
10 |
Hanna-Maria Korpilähde |
2004 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
36.48 |
|
|
|
1:19.79 |
|
11 |
Linda Hansen |
2004 |
Kirkenes Svømmeklubb |
|
39.35 |
|
|
|
1:20.83 |
|
12 |
Saana Näsi |
2004 |
Kemin Uimaseura |
|
38.83 |
|
|
|
1:22.90 |
|
13 |
Maria Kaarlejärvi |
2004 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
1:23.21 |
|
14 |
Sunna Svendsen |
2005 |
Karasjok Svømmeklubb |
|
|
|
|
|
1:24.66 |
|
15 |
Reetta Piira |
2004 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
41.19 |
|
|
|
1:27.21 |
|
16 |
Wenla Niemi |
2004 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
40.04 |
|
|
|
1:27.61 |
|
17 |
Selja Lahti |
2005 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
43.42 |
|
|
|
1:30.33 |
|
18 |
Roosa-Marie Karjalainen |
2005 |
Kuusamon Erä-Veikot |
|
42.36 |
|
|
|
1:30.47 |
|
19 |
Hannah Ryeng |
2005 |
Kirkenes Svømmeklubb |
|
44.20 |
|
|
|
1:32.34 |
|
20 |
Elise Pedersen |
2005 |
Kirkenes Svømmeklubb |
|
41.51 |
|
|
|
1:33.34 |
|
21 |
Raita Virtanen |
2005 |
Kemijärven Kaiku |
|
45.30 |
|
|
|
1:35.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 100m SKU T11,13,15,N, Loppukilpailut 16 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Anastasia Golikova |
1997 |
APATITY |
|
33.12 |
|
|
|
1:09.00 |
|
2 |
Ronja Nätynki |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
32.90 |
|
|
|
1:10.80 |
|
- |
Sini Lassila |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
11 toukokuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
12:25 |
|