Results for Vantaa Meet 2019
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Organizer: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Simmis Wanda ry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
May 18, 2019 to May 18, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 24, 50m Freestyle Men 11 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Matti Klümper |
2008 |
Cetus Espoo |
|
|
34.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tommi Mosconi |
2008 |
Cetus Espoo |
|
|
35.63 |
+1.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Artemi Tsinjonnõi |
2008 |
Cetus Espoo |
|
|
35.74 |
+1.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Adrian Banar |
2008 |
Stadin Delfiinit |
|
|
36.20 |
+1.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Antony Tran |
2009 |
Stadin Delfiinit |
|
|
36.74 |
+2.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Timur Gerasimenko |
2009 |
Stadin Delfiinit |
|
|
37.63 |
+3.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Kevin Kaznakov |
2009 |
Stadin Delfiinit |
|
|
40.59 |
+6.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Oiva Mandelin |
2009 |
HTU Stadi |
|
|
45.64 |
+11.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Daniel Santala |
2009 |
Stadin Delfiinit |
|
|
47.61 |
+13.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Oliver Niemi |
2009 |
Simmis Wanda |
|
|
55.15 |
+20.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Eemil Bärlund |
2009 |
Simmis Wanda |
|
|
57.70 |
+23.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 18.5.2019 13.55.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 24, 50m Freestyle Men 12-13 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mark Kellinsalmi |
2007 |
Stadin Delfiinit |
|
|
31.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Kasper Borremans |
2006 |
Nurmijärven Uinti |
|
|
36.74 |
+5.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Juuso Kuusala |
2006 |
Simmis Wanda |
|
|
37.86 |
+6.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Aatu Airaksinen |
2007 |
Simmis Wanda |
|
|
43.67 |
+11.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Alexander Kaznakov |
2006 |
Stadin Delfiinit |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 18.5.2019 13.55.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 24, 50m Freestyle Men 14-16 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Miro Merinen |
2003 |
Simmis Wanda |
|
|
25.35 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Onni Äijälä |
2004 |
Hyvinkään Uimaseura |
|
|
25.56 |
+0.21 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Nico Peltonen |
2005 |
Hyvinkään Uimaseura |
|
|
26.46 |
+1.11 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
William Fagerstedt |
2005 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
|
27.15 |
+1.80 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Matti Nätti |
2004 |
Simmis Wanda |
|
|
28.14 |
+2.79 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Akseli Maaranen |
2004 |
Hyvinkään Uimaseura |
|
|
28.27 |
+2.92 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Alexander Nyman |
2004 |
Hyvinkään Uimaseura |
|
|
29.63 |
+4.28 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Aki Hakkarainen |
2003 |
Simmis Wanda |
|
|
29.88 |
+4.53 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Daniel Kabonen |
2004 |
Simmis Wanda |
|
|
30.16 |
+4.81 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Vi Thai Ngô |
2004 |
Simmis Wanda |
|
|
30.19 |
+4.84 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Tommi Myllynen |
2004 |
Nurmijärven Uinti |
|
|
31.26 |
+5.91 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Tiger Tran |
2005 |
Simmis Wanda |
|
|
31.45 |
+6.10 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Miko Mikkola |
2004 |
Simmis Wanda |
|
|
31.62 |
+6.27 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Michele Ricci |
2004 |
Simmis Wanda |
|
|
31.73 |
+6.38 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Henri Hietto |
2005 |
Simmis Wanda |
|
|
33.72 |
+8.37 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Jesper Dolk |
2005 |
Nurmijärven Uinti |
|
|
34.56 |
+9.21 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Juho Kotamäki |
2005 |
Simmis Wanda |
|
|
35.10 |
+9.75 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Ilja Buzetski |
2004 |
Simmis Wanda |
|
|
36.09 |
+10.74 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Matias Laitila |
2004 |
Simmis Wanda |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 18.5.2019 13.55.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 24, 50m Freestyle Men 17 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Sami Pakarinen |
1992 |
Simmis Wanda |
|
|
23.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ruslan Samrin |
2001 |
Simmis Wanda |
|
|
25.38 |
+1.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Taneli Lantta |
2001 |
Simmis Wanda |
|
|
25.39 |
+1.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Samuel Syrjänen |
2002 |
Simmis Wanda |
|
|
29.31 |
+5.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 18.5.2019 13.55.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-18 14.04.46 |
Datahandling: WinGrodan 2.3 |
Licensed to: Simmis Wanda |
|
|
|
|