2019-09-16   17:14:37
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Vantaa Meet 2019

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Vantaa Meet

Document
Results
Vantaa Meet
Organizer:
Place: Simmis Wanda ry
Pool: 25m Competition Date: May 18, 2019 to May 18, 2019
Event 20, 100m Freestyle Men 12 and younger - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Pravin Perasath 2008 Simmis Wanda 1:10.21
50m: 33.89
100m: 1:10.21
(36.32)
2 Lauri Valtanen 2007 Simmis Wanda 1:13.37 +3.16
50m: 35.51
100m: 1:13.37
(37.86)
3 Tommi Mosconi 2008 Cetus Espoo 1:15.11 +4.90
50m: 35.50
100m: 1:15.11
(39.61)
4 Artemi Tsinjonnõi 2008 Cetus Espoo 1:17.66 +7.45
50m: 37.69
100m: 1:17.66
(39.97)
5 Ilja Belov 2007 Simmis Wanda 1:17.94 +7.73
50m: 36.43
100m: 1:17.94
(41.51)
6 Joonas Keränen 2007 Cetus Espoo 1:18.08 +7.87
50m: 36.93
100m: 1:18.08
(41.15)
7 Veikko Hautaniemi 2007 Cetus Espoo 1:24.77 +14.56
50m: 41.03
100m: 1:24.77
(43.74)
8 Joel Wahlman 2008 Vanders 1:30.31 +20.10
50m: 40.49
100m: 1:30.31
(49.82)
9 Henri Koskela 2007 Cetus Espoo 1:30.89 +20.68
50m: 40.56
100m: 1:30.89
(50.33)
10 Lauri Rantsi 2008 Vanders 1:32.18 +21.97
50m: 44.52
100m: 1:32.18
(47.66)
11 Juho Risto 2008 Vanders 1:34.00 +23.79
50m: 42.50
100m: 1:34.00
(51.50)
12 Onni Tuohino 2008 Vanders 1:37.16 +26.95
50m: 45.04
100m: 1:37.16
(52.12)
- Luka Haimi 2009 Simmis Wanda DSQ SW4.4
- Ilmari Nieminen 2007 Cetus Espoo DNS
Event official at: 18.5.2019 13.09.33
Event 20, 100m Freestyle Men 13-14 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Nico Kulju 2006 Simmis Wanda 1:05.64
50m: 30.82
100m: 1:05.64
(34.82)
2 Heikki Ianes 2005 Simmis Wanda 1:08.53 +2.89
50m: 33.56
100m: 1:08.53
(34.97)
3 Tiger Tran 2005 Simmis Wanda 1:12.44 +6.80
50m: 34.25
100m: 1:12.44
(38.19)
4 Adam Kisiel 2005 HTU Stadi 1:13.46 +7.82
50m: 34.70
100m: 1:13.46
(38.76)
5 Henri Hietto 2005 Simmis Wanda 1:13.67 +8.03
50m: 35.28
100m: 1:13.67
(38.39)
6 Joni Lähdemäki 2006 HTU Stadi 1:17.68 +12.04
50m: 37.70
100m: 1:17.68
(39.98)
7 Jani Ekman 2006 Simmis Wanda 1:17.81 +12.17
50m: 36.09
100m: 1:17.81
(41.72)
8 Juho Kotamäki 2005 Simmis Wanda 1:18.40 +12.76
50m: 37.32
100m: 1:18.40
(41.08)
9 Aaro Ruuskanen 2005 HTU Stadi 1:22.93 +17.29
50m: 39.30
100m: 1:22.93
(43.63)
10 Juuso Kuusala 2006 Simmis Wanda 1:24.92 +19.28
50m: 40.55
100m: 1:24.92
(44.37)
11 Olli Surakka 2005 Simmis Wanda 1:26.52 +20.88
50m: 40.92
100m: 1:26.52
(45.60)
- Anton Visulainen 2005 HTU Stadi DNS
Event official at: 18.5.2019 13.09.33
Event 20, 100m Freestyle Men 15-16 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Henri Heikkilä 2003 Uimaseura Aquila 55.11
50m: 27.02
100m: 55.11
(28.09)
2 Miro Merinen 2003 Simmis Wanda 55.35 +0.24
50m: 26.54
100m: 55.35
(28.81)
3 Matti Nätti 2004 Simmis Wanda 1:00.81 +5.70
50m: 29.09
100m: 1:00.81
(31.72)
4 Rony Kulju 2004 Simmis Wanda 1:01.87 +6.76
50m: 29.23
100m: 1:01.87
(32.64)
5 Vi Thai Ngô 2004 Simmis Wanda 1:08.79 +13.68
50m: 32.88
100m: 1:08.79
(35.91)
6 Aleksi Rissanen 2004 Simmis Wanda 1:14.12 +19.01
50m: 34.66
100m: 1:14.12
(39.46)
7 Michele Ricci 2004 Simmis Wanda 1:14.33 +19.22
50m: 34.84
100m: 1:14.33
(39.49)
- Juho Marjala 2003 Simmis Wanda DNS
- Matias Laitila 2004 Simmis Wanda DNS
Event official at: 18.5.2019 13.09.33
Event 20, 100m Freestyle Men 17 and older - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Taneli Lantta 2001 Simmis Wanda 54.04
50m: 26.52
100m: 54.04
(27.52)
2 Niilo Olander 2001 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit 56.88 +2.84
50m: 27.56
100m: 56.88
(29.32)
3 Ruslan Samrin 2001 Simmis Wanda 57.33 +3.29
50m: 26.81
100m: 57.33
(30.52)
4 Samuel Syrjänen 2002 Simmis Wanda 1:03.10 +9.06
50m: 30.20
100m: 1:03.10
(32.90)
Event official at: 18.5.2019 13.09.33
2019-05-18 13.19.35 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Simmis Wanda

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner