Results for Danmarks Mesterskaber Langbane og DMJ-L (holdkapper)
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangør |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50m |
Stævne dato: |
11. jul 2019 to 14. jul 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 25, 50m Frisvømning Herrer - Indledende |
|
|
Sponsor |
RAMSGAARD & CO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.36 |
|
|
Jakob S. Andkjær |
1985 |
Vallensbæk |
DEN |
Esbjerg, Danmark |
|
11-04-2009 |
|
|
|
|
|
|
23.07 |
|
|
Magnus Westermann |
1995 |
Herlev Svø |
DEN |
Bellahøj, Danmark |
|
29-03-2013 |
|
|
|
|
|
NR |
21.45 |
|
|
Stefan Nystrand |
1981 |
SWE |
SWE |
Rom, Italien |
|
31-07-2009 |
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Simon Vingolf Larsen |
1998 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
690 |
23.66 |
|
|
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Kevin Witt Christensen |
1995 |
Farum Svømmeklub |
|
679 |
23.78 |
+0.12 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Malthe Lindeblad |
2001 |
DeltaSwim |
|
670 |
23.89 |
+0.23 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sebastian Tullberg |
2000 |
Hørsholm Svømmeforening |
|
666 |
23.94 |
+0.28 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Rasmus Nørfjand |
2000 |
Holstebro Svømme Club |
|
657 |
24.05 |
+0.39 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jonas Nervil Kistorp |
1997 |
Lyngby Svømmeklub |
|
653 |
24.10 |
+0.44 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Frederik Møller |
2002 |
Ringsted Svømme Klub |
|
653 |
24.10 |
+0.44 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Frederik Riedel Lentz |
2001 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
648 |
24.16 |
+0.50 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Peter Vangsgaard |
2000 |
Gentofte Svømme Klub |
|
643 |
24.22 |
+0.56 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Frederik Rindshøj |
1999 |
Sigma Swim Allerød |
|
634 |
24.33 |
+0.67 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Nicklas Rasmussen |
1997 |
Agfs Svømmeafdeling |
|
633 |
24.35 |
+0.69 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Christian Holm Jørgensen |
1999 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
630 |
24.39 |
+0.73 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Kasper Schultz |
1995 |
Agfs Svømmeafdeling |
|
627 |
24.42 |
+0.76 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Anton Borring Andersen |
1999 |
Sigma Swim Allerød |
|
625 |
24.45 |
+0.79 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Thomas Gossland |
1989 |
Hørsholm Svømmeforening |
|
617 |
24.56 |
+0.90 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Tobias Andersen |
1998 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
614 |
24.60 |
+0.94 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Frederik O. Møller |
1999 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
611 |
24.63 |
+0.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Lasse Dall |
1997 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
599 |
24.80 |
+1.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Julius Munk |
2000 |
Helsingør Svømmeklub |
|
595 |
24.86 |
+1.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Mathias Vestergaard |
2001 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
590 |
24.92 |
+1.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Martin H. Abel |
2001 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
590 |
24.93 |
+1.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Frederik Eg Ibsen |
2002 |
Sigma Swim Birkerød |
|
589 |
24.94 |
+1.28 |
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Mikkel Mortensen |
2003 |
Kalundborg SK |
|
589 |
24.94 |
+1.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Christoffer Vang-Jensen |
2001 |
Gentofte Svømme Klub |
|
585 |
24.99 |
+1.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Mads Toft |
2001 |
Holbæk Svømme Klub |
|
585 |
25.00 |
+1.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Nicolai Andersen |
2001 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
578 |
25.10 |
+1.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Mads Ørsted Nielsen |
1999 |
Swim Team Taastrup - VATCPH |
|
576 |
25.12 |
+1.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Tomas Stensballe Larsen |
2000 |
Gentofte Svømme Klub |
|
574 |
25.15 |
+1.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Oskar Lindholm |
2001 |
Lyseng IF |
|
574 |
25.15 |
+1.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Rasmus Petersen |
2002 |
Haderslev Svømme Klub |
|
573 |
25.17 |
+1.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Oliver Vang |
1994 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
571 |
25.20 |
+1.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Rasmus Steenberg |
2000 |
Hørsholm Svømmeforening |
|
568 |
25.24 |
+1.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Lawrence Langley |
2001 |
Aalborg Svømmeklub |
|
565 |
25.29 |
+1.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Magnus Løhr |
2001 |
Herlufsholm Svømmeklub |
|
564 |
25.30 |
+1.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Patrick Zakaryan Olsen |
2002 |
Horsens Svømmeklub |
|
563 |
25.32 |
+1.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Christian Crone |
2001 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
561 |
25.34 |
+1.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Villads Bomholt Larsen |
2001 |
Helsingør Svømmeklub |
|
560 |
25.36 |
+1.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Oliver Thor Sørensen |
2000 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
558 |
25.39 |
+1.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Mads Ottosen |
1997 |
Holbæk Svømme Klub |
|
557 |
25.41 |
+1.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Roar Andersen |
2001 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
556 |
25.42 |
+1.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Mads Tornow Rasmussen |
2000 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
553 |
25.47 |
+1.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Carl Heyn Stage |
2003 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
551 |
25.50 |
+1.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Nicklas Steen Hansen |
1999 |
Horsens Svømmeklub |
|
547 |
25.56 |
+1.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Mathias Immerkjær |
1999 |
Vest-Brøndby |
|
545 |
25.59 |
+1.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Simon Juul Henriksen |
2001 |
H2Odense |
|
543 |
25.62 |
+1.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Jens Riisgaard |
2000 |
Silkeborg Svømmeklub |
|
536 |
25.73 |
+2.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Lars Thor Sørensen |
1999 |
Vest-Brøndby |
|
532 |
25.80 |
+2.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
William Theodor Lehn-Schiøler |
2000 |
Cercle Nageurs d'antibes |
|
523 |
25.95 |
+2.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Jesper Stilling Julius |
1993 |
Agfs Svømmeafdeling |
|
520 |
25.99 |
+2.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Lucas Emil Christensen |
2003 |
Sigma Swim Allerød |
|
519 |
26.01 |
+2.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Andreas Hougaard |
2000 |
Agfs Svømmeafdeling |
|
514 |
26.09 |
+2.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Mikkel Bjellekjær Jensen |
2003 |
A6 JGI-Swim |
|
511 |
26.15 |
+2.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Emil Lykke Grann |
2003 |
Silkeborg Svømmeklub |
|
508 |
26.20 |
+2.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
|
Carl Emil Hertz Bugge |
2003 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
507 |
26.22 |
+2.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Jens Bomgaard |
2002 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
501 |
26.31 |
+2.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
|
Mathias Knudsen |
2003 |
Aalborg Svømmeklub |
|
500 |
26.33 |
+2.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
|
Frederik Emil Bækgaard |
2002 |
Vest-Brøndby |
|
493 |
26.46 |
+2.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
|
Sofus Bolwig Balladone |
2002 |
Agfs Svømmeafdeling |
|
489 |
26.53 |
+2.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
|
Lucas Jul Pedersen |
2003 |
Næstved IF |
|
486 |
26.58 |
+2.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
|
Rasmus Hatting Petersen |
2002 |
Swim Team Taastrup - VATCPH |
|
486 |
26.58 |
+2.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
|
Andreas L. Damgård |
2000 |
Køge Svømmeklub |
|
482 |
26.66 |
+3.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
|
Harald Franck |
2003 |
Næstved IF |
|
481 |
26.67 |
+3.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
|
Daniel Gallacher |
2002 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdelin |
|
480 |
26.70 |
+3.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
|
Asger Johansen |
2003 |
Glostrup Svømmeklub |
|
480 |
26.70 |
+3.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
|
Alec Hans Mortensen |
2002 |
Sigma Swim Birkerød |
|
474 |
26.81 |
+3.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
|
Tobias Vestby Jensen |
2003 |
Aars Svømmeklub |
|
474 |
26.81 |
+3.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
|
Rasmus Pilegaard Køfer |
2003 |
Agfs Svømmeafdeling |
|
470 |
26.88 |
+3.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
|
Alexander Ravn Borch |
2001 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
469 |
26.91 |
+3.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
|
Asbjørn Floor-Bøjden |
2002 |
Vest-Brøndby |
|
468 |
26.92 |
+3.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
|
Magnus Aasberg |
2001 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
461 |
27.05 |
+3.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
|
Frederik Bach Mindested |
2003 |
Sigma Swim Allerød |
|
456 |
27.16 |
+3.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
|
Thorvald Bomholt Larsen |
2003 |
Helsingør Svømmeklub |
|
455 |
27.18 |
+3.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
|
Daniel Østerballe |
2003 |
Viborg Svømme Klub |
|
445 |
27.38 |
+3.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Malte Lyck Falk |
2003 |
DeltaSwim |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 13-07-2019 13:33:16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13-07-2019 13:33.20 |
Datahandling: WinGrodan 2.3 |
Licens til: Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|