Resultat för Høststævne
Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 1
Resultat Løb 1 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | Høststævne | Udskriftsdato | 05 oktober 2019 | |||
Stævne by | Vallensbæk | Udskriftstidspunkt | 13:47 | |||
Arrangør | VI39 | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 05 oktober 2019 |
Løb 1, 100m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2007-2007 |
Malerfirmaet Barsdal |
Malerfirmaet Barsdal |
Malerfirmaet Barsdal |
Malerfirmaet Barsdal |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Isabell Hansen | 2007 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 1:09.90 | Ledende tid | |||||
2 | Emilia Nielsen | 2007 | Albertslund IF | 1:25.65 | ||||||
3 | Jasmin Freja Hansen Ünal | 2007 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 1:26.02 | ||||||
4 | Helena Fritz Larsen | 2007 | Albertslund IF | 1:31.67 | ||||||
Løb 1, 100m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2008-2008 |
Malerfirmaet Barsdal |
Malerfirmaet Barsdal |
Malerfirmaet Barsdal |
Malerfirmaet Barsdal |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Klara Rasmussen | 2008 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 1:17.17 | ||||||
2 | Mille Bækmark | 2008 | Albertslund IF | 1:25.38 | ||||||
3 | Mathilde Rygaard Hansen | 2008 | Solrød Svømmeklub | 1:25.61 | ledende tid | |||||
4 | Maja F. E. Kamper | 2008 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 1:42.86 | Ledende tid | |||||
- | Jensine Højmark Skaaning | 2008 | Albertslund IF | DNF | ||||||
Løb 1, 100m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2009-2009 |
Malerfirmaet Barsdal |
Malerfirmaet Barsdal |
Malerfirmaet Barsdal |
Malerfirmaet Barsdal |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Caroline Milling | 2009 | Solrød Svømmeklub | 1:32.31 | ||||||
2 | Thea Fritz Larsen | 2009 | Albertslund IF | 1:33.22 | ||||||
3 | Monique Haack | 2009 | Solrød Svømmeklub | 1:33.79 | ||||||
4 | Mia Erica Armstead Evans | 2009 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:38.25 | ||||||
5 | Dicte Rønman | 2009 | Solrød Svømmeklub | 1:42.21 | ||||||
6 | Alberte Hansen | 2009 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:54.56 | ||||||
7 | Mia Schnabelrauch | 2009 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 2:00.55 | ||||||
8 | Alma S. L. Pedersen | 2009 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 2:12.66 | ||||||
- | Annika Skovgren | 2009 | Vallensbæk IF Af 1939 | DNS | ||||||
- | Emma Mahs | 2009 | Solrød Svømmeklub | DSQ | Tyvstart | |||||
Løb 1, 100m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2010-2020 |
Malerfirmaet Barsdal |
Malerfirmaet Barsdal |
Malerfirmaet Barsdal |
Malerfirmaet Barsdal |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Rosalina M. Postgaard | 2010 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:37.61 | Ledende tid | |||||
2 | Amalie Vogt Monberg | 2010 | Solrød Svømmeklub | 1:39.54 | ||||||
3 | Havin Alptekin | 2010 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:58.09 | ||||||
4 | Sara Kvalheim | 2010 | Vallensbæk IF Af 1939 | 2:00.22 | Ledende tid | |||||
5 | Ingrid Schultz | 2010 | Albertslund IF | 2:01.88 | ||||||
6 | Sofie Nygaard Kofoed | 2010 | Albertslund IF | 2:02.24 | ||||||
7 | Julie Skovborg | 2010 | Vallensbæk IF Af 1939 | 2:03.41 | ||||||
8 | Victoria B. Aagaard | 2011 | Vallensbæk IF Af 1939 | 2:08.51 | ||||||
9 | Frida Grydgaard | 2011 | Vallensbæk IF Af 1939 | 2:14.83 | ||||||
10 | Alma Neessen | 2010 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 2:19.31 | ||||||
11 | Alicia Larse | 2010 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 2:31.01 | ||||||
12 | Flora Vinge-Maigaard | 2011 | Vallensbæk IF Af 1939 | 2:44.19 | ||||||
- | Liva Karnov Jeilman | 2010 | Vallensbæk IF Af 1939 | DNS | ||||||
Løb 1, 100m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2006-2006 |
Malerfirmaet Barsdal |
Malerfirmaet Barsdal |
Malerfirmaet Barsdal |
Malerfirmaet Barsdal |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Maja Hansen | 2006 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 1:19.73 | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 05 oktober 2019 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 13:47 |